Helia-D

Ár:   1750 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: nkatika, Módosítva: 2021. október 15.

Kategória:   Hidratáló krémek

Éjszakai hidratáló krém minden bőrtípus igényeire kifejlesztve. Fedezze fel a gondosan válogatott természetes összetevők egyedi kombinációját. A krém tokaji bor kivonat, shea vaj, jojobaolaj B5 provitamin és E-vitamin tartalma hatékonyan gondoskodik a bőr hidratálásáról. A tokaji eszencia fokozza az arckrém hidratáló hatását, javítja a bőrszövet vérkeringését és az anyagcseréjét, valamint a tónusát.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

manobeka

2018. október 14.

Vegyes, vízhiányos bőröm van és egy hyaluron savas krémmel, vagy szérummal keverve használom éjszakára hidegebb időben .Fantasztikus, megéri az árát, nem zsírosít, nem nagyon illatos, kellemes, puha érzet reggelre.Ez a termékcsalád bejött a Helia-D-nek!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 14.

nuenue

Korcsoport: >54
2018. október 11.

Ha kell, hát kell alapon alkalomadtán muszáj krémet használnom, de bevallom, hogy egyáltalán nem voltam híve a krémezgetésnek. Eddig! Mert ez a krém számomra maga csoda! Alig várom, hogy este legyen, és nyúljak a kis tégelyem felé. Mivel ajándékba kaptam egy krémcsomagot, így reggel is ez a helyzet. Imádom a kicsit levegős állagát, az illatát, a hatásáról pedig csak szuperlatívuszokban tudok írni! Olyan selymes és sima lett az arcom tőle, mint a babapopsi. Ez az éjszakai kicsit nehezebb, mint a nappali, de ez engem egy cseppet sem zavar. Szerintem ez minden krémpárosnál így lehet. Mivel nálam maximálisan újravevős lett, így már be is szereztem az elkövetkezendő hónapokra az újabb adagokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. október 11.

annilany

2018. szeptember 11.

Csak is ugyanolyan jókat tudok róla írni mint a nappali testvéréről. Együtt használom a kettőt is kitűnően kiegészítik egymást. Ez a testesebb változata a nappali krémnek. Jó illatú, jól hidratál, könnyen kenhető. Az ára is baráti, újra vevős nálam ez is! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

Zsu1003

Korcsoport: >54
2018. augusztus 27.

Nagyon szeretem ezt a krémet. Kitűnő az állaga, kicsit testesebb, de ez nem hátrány, mivel éjszakai krémről van szó. Az én bőröm gyorsan beszívja,nem hagy zsíros érzetet, jól hidratál. Az illata mennyei, engem az otelló szőlőre, illetve mustra emlékeztet. Az ára is baráti, ráadásul magyar termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

kardamom77

2018. augusztus 3.

A nappali változatát állandóan használom, nagyon elégedett vagyok vele. Gondoltam, hogy ezt is kipróbálom. Nem szerettem meg: a nappalihoz képest nehezebben szívódik be, nekem zsíros, filmbevonatos érzetet hagy a bőrömön, amit utálok, hidratáló hatását nem észleltem. Semmilyen az egész.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

pilluska

2018. július 21.

A nappali verzióját nagyon megszerettem, így mikor láttam, hogy kijött az éjszakai krém is, egybből megvettem. Ennek is szuper az illata, és azt szeretem benne a legjobban, hogy sűrű, vajas, de egyben vizes is az állaga. Nyárra szerintem tökéletes. Egy ideje elkezdtem szérumokat használni, így én nem várom el ettől a terméktől, hogy látható változást tegyen a bőrömmel. Szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 21.

Vanesszaeszter

2018. június 27.

Nagyon szerettem, hiszen igényes a csomagolása és nagyszerű az illata. Jól hidratálta és irritációt nem okozott az érzékeny bőrömön. Az állaga elsőre különösen testes, de nagyon kev€s is elég belőle az egész arcra, szóval elég sokáig elég volt! Csak ajánlani tudom! Az esti és a nappali verzióját egyaránt! Akik viszont nem szeretik a szőlős-mustos illatokat azok nem lesznek kibékülve vele!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 27.

csajreni

2018. május 25.

Először odáig voltam érte. Tetszett az illata és úgy tűnt, hogy a hidratáló hatása is jó. Aztán valamiért ez megváltozott. Egy idő után az illatát se kedveltem annyira (ez nem a termék hibája) és a hidratáló hatása sem volt olyan jó. Lehetséges, hogy hozzászokott a bőröm.
Ugyanez igaz a nappali verziójára is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 25.

Ugyanez igaz a nappali verziójára is.

Poptie

2018. május 19.

Csak jót tudok róla írni. Kellemes az illata, gyönyörű, igényes a csomagolása, ami azonnal meg is hozza a kedvet a használatához. Kombinált bőrömre használom, és az első ledöbbenés reggel az volt, hogy nem zsíros/fénylő arcbőrrel ébredtem a használata után (ahogy egyébként krém nélkül szoktam). Gyorsan beszívódik, és puha arcbőrt is varázsol. Abszolút újravevős, megéri kipróbálni mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 19.

Nikolaj

2018. május 15.

Már pár hónapja használom. A nappali verzióból a száraz bőrre valót használom. Ha lehet ez az éjszakai még annál is jobban tetszik. Sűrű, vajas állagú isteni finom illatú csoda. Tökéletesen beszívódik és extrapuha pofival kel fel az ember. A mínuszokban ezt használtam nappalra és nem volt sok a bőrömnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 15.

Antioxidánsok: Wine Extract, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Phospholipids, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol

A bor kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antioxidáns hatású összetevő. Paula Begoun szerint a vörös(!)bor erős antioxidáns tulajdonsága a resveratrolnak köszönhető.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.