Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre DM Kedvenc

Helia-D

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1750 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: Pünyike, Módosítva: 2017. december 22.

Ár:   1990 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1750 Ft

Gyorsan felszívódó krém-géles textúra, értékes természetes tápanyagok és vitaminok, 24 órás hidratálás!

A készítményben található tokaji aszú eszencia* főleg cukrokat és aminosavakat tartalmaz, amelyek gazdagon táplálják, selymessé és üdévé  teszik a bőrt. A készítményben található további értékes, természetes összetevők kiegészítik a tokaji aszú eszencia és kivonat jótékony hatását. A szőlőmagolaj képes regenerálni a szövetekben lévő kollagént, használatával megelőzhető a bőr korai öregedése, a sheavaj, körömvirág- és napraforgóolaj, a B5 provitamin és az E-vitamin hidratálják, táplálják és antioxidáns hatásukkal védik a bőrt, elősegítik a regenerációját és megújulását.

*A tokaji aszú eszencia az aszúszemekből a saját súlyuk hatására kipréselődött sűrű mézszínű folyadék.

Kielemeztük a hónap krémjét: Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém

Ár: 1750 Ft , Eladó: Helia-d.hu
NyBetti

2019. november 16.

Éjszakára használom, szépen hidratál, de nem zsírosít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 16.

Éjszakára használom, szépen hidratál, de nem zsírosít.

vadcseresznyefamag

2019. október 23.

Szeretem az illatát, jól hidratál így a hatása se rossz. Beszivódik, nem fénylik a bőröm tőle. Egyszerűen teszi a dolgát, de nem hiszem hogy újraveszem. Az ára jó, de nincs benne semmi plusz. A kiszerelés sokáig elég, gazdaságos. Igényes csomagolás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 23.

Quellcrist

2019. október 22.

Nagyon szeretem, már vagy ezerszer újravettem, csak ajánlani tudom. Állagra, illatra tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 22.

vocy

2019. október 21.

Csodálatos arckrém, az illata és a hatása is isteni. Kellemesen lány, könnyen felszívódi, így őszre tökéletes. Nekem ez egy újravevős csodaszer lesz :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 21.

mSzandika

2019. október 6.

Nagyon szeretem! :). Eddig még nem volt hidratáló, ami ennyire jó hatással lett volna a bőrömre :). Nagyon szép egységes, hidratált, puha lesz tőle az arcbőröm :). Szerintem iszonyat finom illatú, és nagyon imádom a luxus érzetet keltő tégelyét is, illetve azt is hogy üvegből van a kis tégely.Nagyon tetszik, hogy magyar márka, így támogathatom a magyar kozmetikum gyártót :). Egy szó mint száz, Helia-d ezt most nagyon eltalálták!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 6.

maspit

2019. szeptember 29.

4,5/5
Könnyen zsírosodó bőrömre nyáron elég volt épphogy csak egy nagyon vékony rétegben felkennem az arcomra, és tökéletesen hidratált. Most így ősz elején, a csípős reggelekre már egy kicsivel több kellett, és hirtelen el is fogyott nagyon hamar az egész tégely, de a hatása ettől függetlenül nem változott, egész nap jól hidratált.
A bőrömet egyáltalán nem irritálta, meglepően tiszta, és pattanás-mentes volt, a pórusaimat kevésbé tömítette el, mint az előző hidratálóm. Könnyen beszívódik.
Az illata elég különös, nem meglepően kicsit bor-szaga van, ami nem feltétlenül tetszik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

4,5/5

sophienyuszi

2019. szeptember 6.

Annyira, de annyira szerettem volna szeretni. Nem is tudom, hány csillagot adjak neki, mert egyszerre szeretem és gyűlölöm. Pár hete kezdtem használni a horvátországi nyaralásunkon. Én imádom az illatát, szerintem nem boros, inkább a Vöslauer vörös szőlős vízre emlékeztet kicsit :D Nekem kevert bőröm van és a nyári időszakban igyekszem minimálisan mennyiségű termékkel, de jól hidratálni. Ez a termék tökéletes erre a célra. Viszont... valamilyen összetevőjétől olyan durva gyulladt pattanások lettek az arcomon, hogy képtelen vagyok tovább használni. Főleg az orrom környékén és a szemöldökömben jelentek meg, tehát ahol aktív a szeborreám az év 365 napján. Így hasonló bőrtípusra abszolút nem ajánlom. Azért megéri vele kísérletezni, mert szépek az összetevői és nagyon olcsó. Az összes Garnier meg hasonló drogériás krémeknél sokkal jobb. De így nekem csak egy hármaska.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

lydia

2019. augusztus 23.

Az illata nagyon tetszik és egész jól hidratál, de sajnos nekem pattanásokat okozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 23.

Cathi

2019. augusztus 17.

Mar jo par eve hasznalom, eddig szerettem is, DE!: most azt vettem eszre, hogy az utobbi idöben nem szivodik be a börömbe, es emiatt ragad az arcom.
Varok meg egy darabig , es akkor irok updatet, de sajnos nem adhatom emiatt meg az 5
csillagot...
+ : jo illata van
+ : az ara jo
+ : nem lesz pattanasom töle

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 17.

csillagot...
+ : jo illata van
+ : az ara jo
+ : nem lesz pattanasom töle

Lepketanonc

2019. augusztus 10.

Teljesen beszívódik. Az illata olyan, mint a mustnak. Az ára is optimális.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 10.

Teljesen beszívódik. Az illata olyan, mint a mustnak. Az ára is optimális.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Cetearyl Nonanoate, Cyclomethicone, Propylene Glycol, Phospholipids, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Nem szabványos INCI név. Jelentése: tokaji aszú esszencia. A tokaji aszú eszencia az aszúszemekből a saját súlyuk hatására kipréselődött sűrű mézszínű folyadék. Az összetevő cukrokban és aminosavakban gazdag, vagyis segít a bőrnek a külső védőrétege fenntartásában.

Nem szabványos INCI név. Jelentése: tokaji aszú.

Más néven: SymMollient® S. Viaszos állagú, bőrpuhító, hidratáló hatású észter, mely jelentősen növeli a bőr hidratáltságát és csökkenti transzepidermális vízveszteséget. A Prospector szerint az összetevő szilikonszerű filmet képez a bőrön, amely megvédi azt a kiszáradástól, valamint selymesen lágy, de nem zsíros érzetet kölcsönöz a bőrnek.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.