Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre DM Kedvenc

Helia-D

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1750 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: Pünyike, Módosítva: 2017. december 22.

Ár:   1990 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1750 Ft

Gyorsan felszívódó krém-géles textúra, értékes természetes tápanyagok és vitaminok, 24 órás hidratálás!

A készítményben található tokaji aszú eszencia* főleg cukrokat és aminosavakat tartalmaz, amelyek gazdagon táplálják, selymessé és üdévé  teszik a bőrt. A készítményben található további értékes, természetes összetevők kiegészítik a tokaji aszú eszencia és kivonat jótékony hatását. A szőlőmagolaj képes regenerálni a szövetekben lévő kollagént, használatával megelőzhető a bőr korai öregedése, a sheavaj, körömvirág- és napraforgóolaj, a B5 provitamin és az E-vitamin hidratálják, táplálják és antioxidáns hatásukkal védik a bőrt, elősegítik a regenerációját és megújulását.

*A tokaji aszú eszencia az aszúszemekből a saját súlyuk hatására kipréselődött sűrű mézszínű folyadék.

Kielemeztük a hónap krémjét: Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém

Ár: 1750 Ft , Eladó: Helia-d.hu
mariann33

2018. szeptember 26.

Alapvetően nem szeretem a gél állagú arckrémeket,több okból is,de olyan dícsérő vélemények-és sok-vannak itt,ami csak kevés terméknél,így pár hónapja elcsábultam...hát kár volt..nem lehúzni jöttem a terméket,nem is tudnám,hisz annyi mindenkinek bevált,de olyan "pia szaga"van,hogy így még nem zavart semmi!
A hatása talán jó lehet,de azt megkapom más arckrémtől is,de ahelyett hogy ápolt krém illatot árasztana ha már ennyire szagos,ne bor szagú lenne!Utálom a bort,a szagát is nagyon,és hogy ilyen szesz szagú legyek...nonszensz:(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

vodkaszoda

2018. szeptember 24.

Jó az állaga, jó az illata, jó érzés használni, jó a hatása, és szimpatikus összetevői vannak. A 90 éves nagymamámmal megjelenése óta ez a kedvencünk. Nem igazán tudnék rosszat mondani róla. A kissé nehéz üvegtégely az egyetlen apró hátránya - már ha lehet annak nevezni, mert az is szép, és jó kézbe venni - de sokat utazom, és olyankor más krémet használok, hogy ne cipeljem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

barva.lilla

2018. szeptember 22.

Elég sokáig kitart egy adag, ár-érték arányban is megfelelő. Hidratálásra kiváló, nagyon szerettem. Smink alá felkenve pedig kicsit zsírosította az összhatást, hiába púdereztem le. Az illata kellemes, könnyű az textúrája is. Összeségében elégedett voltam vele és újra fogom vásárolni, mert jobbat még nem találtam nála!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

Mohinnyo

2018. szeptember 17.

Kombinált bőröm van, inkább a víz hiány részére mentem rá de zsírosít... Nagyon. Inkább víz alapú hidratálókat használok és fogok is de egy próbát megért. Olcsó volt az illata, állaga nagyon jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

CrazyKid

2018. szeptember 17.

Szerintem jó kis krém, pár hete barátkozunk. Van amikor átfénylik, van amikor több réteget is beszív a bőröm. Nem ragad, feltölti, puha. Nagyon jól hidratál, de talán fele ennyiért egy régebbi krémem ugyanezt hozta. Nem tudom eldönteni, hogy megéri-e az árát. Az állaga olyan mint egy szufflé vagy puding, emiatt elég gyorsan fogy. Tudásáról annyit még, hogy megkarcoltam a bőrradírral az arcom elég látványosan, 2 használat után elmúlt. Másnaposan az illata kicsit sok :D, de amúgy szeretem. Még nem döntöttem el, hogy újravenném-e, talán akciósan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

adi99

2018. szeptember 16.

Nekem nem lett a kedvencem. Kombinált bőröm van és van ahol nagyon kevésnak érzem, valahol pedig soknak mert a sminkem folyton átfénylik tőle. Az illata se kifejezetten a kedvencem de ennyi pénzért veri a teljes mezőnyt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

Cilifreedom

2018. szeptember 12.

Én egyáltalán nem szeretem az arckrémeket, viszont már beléptem abba a korba, amikor a bőrömnek szüksége van rá és szerencsére erre a termékre esett a választásom. Nagyon gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet maga után. Nekem a bírja a bőröm is, nem irritálja. Mivel olyan a szakmám, hogy értek a borokhoz, így biztosan állíthatom, hogy az illata bizonyítja, azt ami benne van. Nekem nagyon tetszik a bőröm érintése a használata után. Puha, de feszes. Összességében nagyon meg vagyok vele elégedve, biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

annilany

2018. szeptember 11.

Sokáig kerestem a számomra legmegfelelőbb arckrémet, a legtöbbtől ugyanis kipattogzok. Azt hiszem ezzel a drágával végre révbe értem. Könnyű, gyorsan beszívódik, jól hidratál és kellemes az illata is. A tégelyét és a dizájnt is imádom, érződik rajta a minőség. Már a sokadik alkalommal veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

Timi0316

2018. szeptember 5.

Imádom, a legkellemesebb hidratáló, amit valaha használtam!
Néha maszkszerűen kenem az arcomra mégis teljesen beszívődik és nem hagy zsíros érzetet!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

Imádom, a legkellemesebb hidratáló, amit valaha használtam!

Csilla72

2018. augusztus 31.

Omorovicza termékek után gondoltam kipróbálom, és egyáltalán nem csalódtam, használom az éjszakai krémjét is. Az illatát is szeretem, és nálam semmilyen irritációt nem okozott. Nem hagy zsíros érzetet maga után, szépen lehet utána sminkelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 31.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Cetearyl Nonanoate, Cyclomethicone, Propylene Glycol, Phospholipids, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Nem szabványos INCI név. Jelentése: tokaji aszú esszencia. A tokaji aszú eszencia az aszúszemekből a saját súlyuk hatására kipréselődött sűrű mézszínű folyadék. Az összetevő cukrokban és aminosavakban gazdag, vagyis segít a bőrnek a külső védőrétege fenntartásában.

Nem szabványos INCI név. Jelentése: tokaji aszú.

Más néven: SymMollient® S. Viaszos állagú, bőrpuhító, hidratáló hatású észter, mely jelentősen növeli a bőr hidratáltságát és csökkenti transzepidermális vízveszteséget. A Prospector szerint az összetevő szilikonszerű filmet képez a bőrön, amely megvédi azt a kiszáradástól, valamint selymesen lágy, de nem zsíros érzetet kölcsönöz a bőrnek.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.