Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre DM Kedvenc

Helia-D

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1750 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: Pünyike, Módosítva: 2017. december 22.

Ár:   1990 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1750 Ft

Gyorsan felszívódó krém-géles textúra, értékes természetes tápanyagok és vitaminok, 24 órás hidratálás!

A készítményben található tokaji aszú eszencia* főleg cukrokat és aminosavakat tartalmaz, amelyek gazdagon táplálják, selymessé és üdévé  teszik a bőrt. A készítményben található további értékes, természetes összetevők kiegészítik a tokaji aszú eszencia és kivonat jótékony hatását. A szőlőmagolaj képes regenerálni a szövetekben lévő kollagént, használatával megelőzhető a bőr korai öregedése, a sheavaj, körömvirág- és napraforgóolaj, a B5 provitamin és az E-vitamin hidratálják, táplálják és antioxidáns hatásukkal védik a bőrt, elősegítik a regenerációját és megújulását.

*A tokaji aszú eszencia az aszúszemekből a saját súlyuk hatására kipréselődött sűrű mézszínű folyadék.

Kielemeztük a hónap krémjét: Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém

Ár: 1750 Ft , Eladó: Helia-d.hu
dorkaww

2019. július 9.

Egy barátnőm esküdött rá hogy milyen jó. Igazából ez volt az egyetlen indittatásom amiért megvettem de úgy voltam vele hogy ami másnak bejön nekem még nem biztos, de egy próbát megér. Az illatát én kifejezetten imádom, az állaga elsőre fura volt ugyan, de amint az ember elkeni kellemes krémes hatása lesz. Az arcom azonnal beszívja, mondhatni imadja. Allergiát, pattanásokat nem okozott és érdekes mód egész nap tényleg tartja a kellemes puha hatást. A bőr tényleg hidratált tőle szóval nekem bejött! Pluszba megvettem az éjszakai verziót is most vele barátkozunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 9.

Dumitutoj

2019. június 30.

Jó krém, szépen hidratálja a bőrömet.
Az állaga kicsit furcsa, mert nem krémes, hanem inkább zselés egy kicsit, emiatt nem marad a bőrön kivételkor, hanem néha visszacsusszan a tégelybe.

Ha a Tokaji Aszú külsőleg használva ilyen jó a bőrnek, lehet, hogy meg kellene próbálni belülről is alkalmazni... :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 30.

Jó krém, szépen hidratálja a bőrömet.

ponilopopolopo

2019. június 22.

Nagyon szeretem, jó az illata, és különösen csábító a Tokaji aszú, mint összetevő benne🥰
Egy elég erősen hidratáló krém, zsíros bőrűeknek nem feltétlenül ajánlom, de normál bőrre tökéletes.
Újra fogom venni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 22.

Újra fogom venni

ilki

2019. június 15.

Kedvező ára miatt vettem meg, igazából semmi pluszt nem adott, és nem is vártam tőle, ennyi összegért. Az arcom hidratált volt tőle, nem feszült húzódott, az illatát szerettem, de nem venném újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 15.

barbarasudi89

2019. június 11.

Imádom, egyszerűen fantasztikus!
Az illata mint a must 🤣 de a bőrön imádja, frissít, nem zsírosít, könnyen beszívódik. Számomra tökéletesen hidratál ❤️

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 11.

Imádom, egyszerűen fantasztikus!

Picieri

2019. június 4.

Nekem nagyon tetszik az illata! :) Ami érdekes számomra, az az állaga. Olyan habos, zselé szerű, nem tudom úgy kivenni a tégelyből, mint a zsírosabb krémeket. Nekem kombinált bőröm van, gyorsan beszívja, nem irritálja, kellően hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 4.

adra

2019. június 4.

Zsíros hatást eredményez, nem hidratált, egy fura réteget képzett a bőrömön ami másnap reggelre is megmaradt, pattanásokat okozott.. Töménytelen mennyiségű parfüm van benne, borzalmasan felesleges és rossz... A fele a kukában végezte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 4.

IzaNagy12

2019. május 29.

Párban vettem meg az ejszakai verzioval egyutt,nekem nagyon bevalt,kombinalt zsirosodasra hajlamos borom van,hamar beszivja,nem ragacsos,sminkelni is lehet ra’Nagyon jo kis hidratalo,az illata nekem nagyon tetszi,egyaltalan nem tolakodo,bar en kifejezetten szeretem az illatositott kenceket :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

Adett0710

2019. május 26.

Kipróbáltam az értékelések alapján. Nekem az illatával nem volt bajom. Nagyon jól hidratál, de egy picit zsíros érzetet hagy maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 26.

pevi89

2019. május 23.

kicsit zsíros hatást nyújt az elején, de ha hagyunk neki időt, akkor elszívja a bőr a pluszt. Imádtam télen használni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 23.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Cetearyl Nonanoate, Cyclomethicone, Propylene Glycol, Phospholipids, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Nem szabványos INCI név. Jelentése: tokaji aszú esszencia. A tokaji aszú eszencia az aszúszemekből a saját súlyuk hatására kipréselődött sűrű mézszínű folyadék. Az összetevő cukrokban és aminosavakban gazdag, vagyis segít a bőrnek a külső védőrétege fenntartásában.

Nem szabványos INCI név. Jelentése: tokaji aszú.

Más néven: SymMollient® S. Viaszos állagú, bőrpuhító, hidratáló hatású észter, mely jelentősen növeli a bőr hidratáltságát és csökkenti transzepidermális vízveszteséget. A Prospector szerint az összetevő szilikonszerű filmet képez a bőrön, amely megvédi azt a kiszáradástól, valamint selymesen lágy, de nem zsíros érzetet kölcsönöz a bőrnek.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.