Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre DM Kedvenc

Helia-D

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1750 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: Pünyike, Módosítva: 2017. december 22.

Ár:   1990 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1750 Ft

Gyorsan felszívódó krém-géles textúra, értékes természetes tápanyagok és vitaminok, 24 órás hidratálás!

A készítményben található tokaji aszú eszencia* főleg cukrokat és aminosavakat tartalmaz, amelyek gazdagon táplálják, selymessé és üdévé  teszik a bőrt. A készítményben található további értékes, természetes összetevők kiegészítik a tokaji aszú eszencia és kivonat jótékony hatását. A szőlőmagolaj képes regenerálni a szövetekben lévő kollagént, használatával megelőzhető a bőr korai öregedése, a sheavaj, körömvirág- és napraforgóolaj, a B5 provitamin és az E-vitamin hidratálják, táplálják és antioxidáns hatásukkal védik a bőrt, elősegítik a regenerációját és megújulását.

*A tokaji aszú eszencia az aszúszemekből a saját súlyuk hatására kipréselődött sűrű mézszínű folyadék.

Kielemeztük a hónap krémjét: Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém

Ár: 1750 Ft , Eladó: Helia-d.hu
karaibrahimgil

2019. április 16.

Hűha, ez aztán az illat! Csak lefekvés előtt merem használni az aszús arcápolót, de így is félek, hogy az esti mese olvasására úgy fog a lányom visszaemlékezni, hogy az édesanyjának szőlőlés/boros illata volt. Kedvem támad a felvitele után valami friss parfümöt használni.
Egyébként a krém nagyon gazdagnak tűnik, habár gyorsan beszívódik, nem zsírosít, és hidratál. Összességében elégedett vagyok vele, csak ez a markáns buké ne lenne...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

tiri

2019. április 9.

A legjobb hidratáló krém amit valaha használtam.Iszonyat könnyű az állaga,nagyon gyorsan beszívódik és hatása is 5 csillag.Többször újravettem már:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 9.

Briluca

2019. április 7.

Ezt a krémet nagyon szeretem használni ,jól hidratál. Csak sajnos a bőröm kicsi foltokba piros lesz tőle . :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 7.

oniemme

2019. április 5.

Kellemes állagú, jól beszívódik a bőrbe, hidratál. Az illatát én nagyon kedveltem, a kolléganőm továbbpasszolta a rokonságban, mert ő nem bírta magán elviselni. Két tégellyel is elhasználtam, szerettem. Csak azért nem veszem újra, mert mindig kíváncsi vagyok más krémekre is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 5.

AncsiiiPancsiii

2019. április 4.

Megvettem egy tegellyel, elhasznaltam, szepen hidratalta a szaraz boromet, nem lett tole pattanasom. Csodat nem tett azert, ujra mar nem vettem. Illetve nekem nem tetszett az illata. Nagyon “boros”.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 4.

Szabcsi27

2019. április 4.

Az itteni vélemények alapján vettem meg. Az illatát imádom. A hatása pedig nem maradt el, szépen hidratálja a bőröm. Még a nagy téli mínuszokban sem száradt ki. Nincs tőle pattanásom, nem tömíti el a pórusaimat. Könnyen beszívódik, azt teszi amit ígér.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 4.

VictoryFord

2019. április 1.

Nekem az egyik állandó darabom a polcomon mióta megjelent. Kombinált bőrre tökéletes. Könnyű,hamar beszívódik,jó illata van,szép a tégelye. Hozza amit ígér,nagyon jól hidratál. Nálam csillagos 5-ös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 1.

BenkeFanni

2019. március 25.

Jó krém, rendesen hidratál, és mégis hagyja levegőzni a bőrt, hamar felszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 25.

Morcinella

2019. március 19.

Szeretem a textúráját, könnyen, nyom nélkül felszívódik, kis mennyiség is elegendő belőle és nagyon szépen bele lehet dolgozni a bőrbe. Végre egy drogériás krém, ami normálisan hidratál is. Az illatát pedig imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

Verdure

2019. március 18.

Sokáig vadásztam megfelelő alapkrémre, az itt olvasottak alapján próbáltam ki, rögtön bejött. A Himalaya arckrémeit ütötte ki a nyeregből, pedig azokat is szerettem. Könnyű, nem zsíros, jól hidratál. Éjszakára használom (reggel csak hialuronsavas szérumot és fényvédőt teszek fel, mivel nagyon fénylik a bőröm), nagyon jóleső érzés, megkönnyebbül tőle az arcom, ez már az első használatakor így volt. Szeretem az illatát is. Nem vártam csodát tőle, csak hogy legyen egy nagyon könnyű és mégis egyértelműen hidratáló krémem, ezt maximálisan hozza, de szerintem szebb és puhább is lett tőle a bőröm. Még sokáig jóban leszünk :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 18.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Cetearyl Nonanoate, Cyclomethicone, Propylene Glycol, Phospholipids, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Nem szabványos INCI név. Jelentése: tokaji aszú esszencia. A tokaji aszú eszencia az aszúszemekből a saját súlyuk hatására kipréselődött sűrű mézszínű folyadék. Az összetevő cukrokban és aminosavakban gazdag, vagyis segít a bőrnek a külső védőrétege fenntartásában.

Nem szabványos INCI név. Jelentése: tokaji aszú.

Más néven: SymMollient® S. Viaszos állagú, bőrpuhító, hidratáló hatású észter, mely jelentősen növeli a bőr hidratáltságát és csökkenti transzepidermális vízveszteséget. A Prospector szerint az összetevő szilikonszerű filmet képez a bőrön, amely megvédi azt a kiszáradástól, valamint selymesen lágy, de nem zsíros érzetet kölcsönöz a bőrnek.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.