Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre DM Kedvenc

Helia-D

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1750 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: Pünyike, Módosítva: 2017. december 22.

Ár:   1990 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1750 Ft

Gyorsan felszívódó krém-géles textúra, értékes természetes tápanyagok és vitaminok, 24 órás hidratálás!

A készítményben található tokaji aszú eszencia* főleg cukrokat és aminosavakat tartalmaz, amelyek gazdagon táplálják, selymessé és üdévé  teszik a bőrt. A készítményben található további értékes, természetes összetevők kiegészítik a tokaji aszú eszencia és kivonat jótékony hatását. A szőlőmagolaj képes regenerálni a szövetekben lévő kollagént, használatával megelőzhető a bőr korai öregedése, a sheavaj, körömvirág- és napraforgóolaj, a B5 provitamin és az E-vitamin hidratálják, táplálják és antioxidáns hatásukkal védik a bőrt, elősegítik a regenerációját és megújulását.

*A tokaji aszú eszencia az aszúszemekből a saját súlyuk hatására kipréselődött sűrű mézszínű folyadék.

Kielemeztük a hónap krémjét: Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém

Ár: 1750 Ft , Eladó: Helia-d.hu

Alsace

2021. február 15.

@Anheszenamon ajánlására vettem meg ezt a krémet, én este használom, egy csepp squalane olajjal elkeverve. Fantasztikusan hidratál, könnyen beszívódik. Nekem is tetszik ez az illata :) Biztosan újraveszem, bevált és az ára is kedvező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 15.

arcoiris

2021. február 11.

Szeretem! Jó az illata, megfelelően hidratál, és viszonylag "könnyű" krém. (Ezt a mű-szőlő illatot a koreai édességekben szerettem meg, azóta tart :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 11.

vera3113

2021. február 11.

Rengeteg véleményt olvastam, mielőtt megvettem és jól tettem, hogy a beszerzése mellett döntöttem. Az illata, amire többen panaszkodnak, először meglepett, de mostanra számomra kellemes. Nekem a téli időszakban is kellő hidratálást biztosított, pedig néha kifejezetten száraz a bőröm. Tartós használat után szerintem szembetűnő a változás. Ilyen árkategóriában nekem csodaszer lett!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 11.

ziza27

2021. február 6.

Az éjszakaival együtt nekem nagyon bevált. Imádom az illatát, nem zsírosít, hamar beszívódik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 6.

szata1

2021. január 30.

Nem régóta használom, de szerintem most találtam meg végre a nekem való arckrémet. Nem géles a textúrája, mégis könnyed és gazdag. Számomra nagyon fontos, hogy ne túl zsíros, nehéz legyen az arckrém, ez egyik sem. Az illatát imádom, nagyon finom, viszont nem túl erős, az arcon már nem is érződik. Szépen hidratál, a naptejeimmel kompatibilis, nem peregnek le tőle, úgyhogy nekem eddig öt csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 30.

Bettu

2021. január 11.

Anyukámnak és nevelőanyámnak is vettem ebből a szettből (nappali,éjszakai). Nagyon jó áron volt, és láttam, hogy nagyon dicsérik itt, a krémmánián. Bár ki nem próbáltam, csak szagoltam. Elég erős szőlő illata van. :D Anyukámnak egyébként nagyon tetszik, szereti a Helia-D termékeit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 11.

krisztinakasza91

2021. január 2.

Updadelt vélemény: Jó árban van, könnyű felvinni a bőrre. Első pillanatban kissé zsíros érzés és sokáig bíztam benne, hogy ez nem lesz probléma, viszont nagyon zsíros lesz tőle a bőröm. Emiatt csak bizonyos részekre tudom alkalmazni és főleg télen. Akinek zsíros a bőre inkább könnyebb, gél állagú krémet javaslok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 2.

vajvajszabo

2020. december 29.

IMÁDOM.
Anyukámnak vettem szülinapjára a krémet, mert ő nagy Helia D rajongó. Már a boltban nagyon vonzó volt a 'tokaji aszú összetevő, ezért kipróbáltam én is a krémet otthon. Amikor kibontottam, akkor egy csodálatos illat fogadott, ami miatt a terméket inkább egy parfümre hasonlított, mint egy krémre. Miután felkentem az arcomra a termék hamar beleivódott a bőrömbe és nem maradt az arcom utána ragadós, viszont az illat nagyon sokáig még érezhető volt. Látványosan szebbé és feltöltötté varázsolja az arcbőröm, ezért ha a saját krémem elfogy, akkor ezt magamnak és az Anyukámnak is újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 29.

IMÁDOM.

fioretta

2020. december 29.

Az állaga pont megfelelő, könnyű krémes textúra, nem zsírosít, és gyorsan beszívódik. Természetes, enyhe mustos-szőlőleves illata van, amely inkább csak a tégelyből szagolgatva érződik, a bőrre kenve már nem marad meg. Nem irritál, puha arcbőrt eredményez, átlagos bőrre kiváló hidratáló hatása van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 29.

macooka

2020. december 27.

Nagyon vártam már, hogy kipróbálhassam ezt a terméket, egyrészt, mert nagyon jókat olvastam róla, másrészt mert engem szőlő illattal meg lehet venni kilóra. Tudom, hogy az arcápolási termékekben "felesleges" az illatanyag, de az én bőrömet nem zavarják, ráadásul nekem az ilyen jól eltalált illatok aromaterápiás jelleggel is bírnak. :) Na de a lényeg, hogy nem csalódtam, sem illatban, sem hatásban. Kombinált (normál-zsíros) bőröm van, pikk-pakk beszívódik a krém. Gélesnek nem mondanám, inkább kevésbé gazdag állagú krémnek, de pont az ilyet szeretem. Tényleg selymessé és üdévé varázsolja az arcot, lehet érezni, hogy shea vaj is van benne egy kellemes mennyiségben. Egy szó, mint száz, szeretem, és biztosan újra fogom venni, ha már nem leszek kísérletezős vagy rendelgetős kedvemben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 27.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Cetearyl Nonanoate, Cyclomethicone, Propylene Glycol, Phospholipids, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Nem szabványos INCI név. Jelentése: tokaji aszú esszencia. A tokaji aszú eszencia az aszúszemekből a saját súlyuk hatására kipréselődött sűrű mézszínű folyadék. Az összetevő cukrokban és aminosavakban gazdag, vagyis segít a bőrnek a külső védőrétege fenntartásában.

Nem szabványos INCI név. Jelentése: tokaji aszú.

Más néven: SymMollient® S. Viaszos állagú, bőrpuhító, hidratáló hatású észter, mely jelentősen növeli a bőr hidratáltságát és csökkenti transzepidermális vízveszteséget. A Prospector szerint az összetevő szilikonszerű filmet képez a bőrön, amely megvédi azt a kiszáradástól, valamint selymesen lágy, de nem zsíros érzetet kölcsönöz a bőrnek.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.