Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre DM Kedvenc

Helia-D

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1750 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: Pünyike, Módosítva: 2017. december 22.

Ár:   1990 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1750 Ft

Gyorsan felszívódó krém-géles textúra, értékes természetes tápanyagok és vitaminok, 24 órás hidratálás!

A készítményben található tokaji aszú eszencia* főleg cukrokat és aminosavakat tartalmaz, amelyek gazdagon táplálják, selymessé és üdévé  teszik a bőrt. A készítményben található további értékes, természetes összetevők kiegészítik a tokaji aszú eszencia és kivonat jótékony hatását. A szőlőmagolaj képes regenerálni a szövetekben lévő kollagént, használatával megelőzhető a bőr korai öregedése, a sheavaj, körömvirág- és napraforgóolaj, a B5 provitamin és az E-vitamin hidratálják, táplálják és antioxidáns hatásukkal védik a bőrt, elősegítik a regenerációját és megújulását.

*A tokaji aszú eszencia az aszúszemekből a saját súlyuk hatására kipréselődött sűrű mézszínű folyadék.

Kielemeztük a hónap krémjét: Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém

Ár: 1750 Ft , Eladó: Helia-d.hu
pepuuss

2017. február 4.

csodás az illata és szerintem ez a tökéletes nappali arckrém, hamar felszívódik és smink alá is simán jó. télre valóban lehet, hogy nem a legmegfelelőbb, de tőlem 5*ot kap

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 4.

doradora8998

2017. január 31.

Engem a Tokaji aszú esszencia csábított a vásárlásra és mikor kifogyott az előző arckrémem, gondoltam teszek egy próbát... jól tettem! Csodás illata, könnyed az állaga és hamar beszívódik. Ici-pici negatívum, ami inkább a bőrömmel függ össze, nem a termék minőségével, hogy nekem télen ez kevés. Viszont tavasszal és ősszel ez lesz a slágertermék nálam! ;-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 31.

ditta2016

2017. január 29.

Igazából 3,5 csillagot adnék ha lehetne. Ahhoz képest, hogy kombinált bőrre van mintha kicsit fénylenék tőle. Pattanásaim ugyan úgy jönnek mint előtte is :D de egyébként jó kis hidratáló. már újravettem egyszer, de most lehet valami újat próbálok ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 29.

Hopi

2017. január 29.

Az itteni vélemények hatására vettem meg.
Próbáltam már jó néhány arckrémet, de a zsírosba hajló, kombinált bőrömre egyik sem volt megfelelő, mert zsíros érzetet hagytak maga után, nem szívódtak be és csillogott utánuk az arcom, mint a diszkógömb.
Ezen tapasztalataimból kiindulva ezt a krémet is kicsit félve vettem le a polcról, de a rengeteg dicséretet olvasva, a remek összetevők miatt (se parabének, se egyéb más "piros pöttyös" összetevő a parfümön kívül) és a hozzáadott tokaji aszú esszenciának köszönhetően is (kedvelem a jó és minőségi bort, ezért engem ezzel duplán meggyőztek) mégis úgy döntöttem, hogy kipróbálom. Nagyon jól tettem!
Végre egy krém, amit be tud szívni a bőröm, nem nehezedik el a használatától és jó érzés magamon tudni. Eddig azt hittem, hogy bele kell törődnöm abba, hogy ha hidratált bőrre vágyom, az együtt jár a fénylő fejjel, de nem! Ez a krém bebizonyította, hogy kombinált bőrrel sem kell hendikepesnek éreznem magam. Azt hozzátenném, hogy a homlokom kicsit fényes marad akkor is, mikor már beszívódott a krém, viszont ez nálam nem mérvadó, mert néha a mattító tonik után is képes ilyet produkálni. Jól hidratál és remek összetevőket tartalmaz, ezért (remélem) jó lesz ráncmegelőzésre is.
Többen írták előttem, hogy az illata zavaró és művies. Én ezzel nem értek egyet, szerintem visszafogott, kellemes szőlőlé illata van, ami pár perc után el is illan.
Amit nagyon hiányolok belőle, az a fényvédő. Nem is értem miért nem került bele. Mindenesetre éjszakára nagyon ideális, illetve nappalra is, BB krémmel kombinálva (hogy az áhított UV védelem is meglegyen).
Egyelőre semmilyen negatívumot nem tapasztaltam, néhány perc után sminkelni is lehet rá, nem pirosodik ki tőle a bőröm, nem jöttek ki pattanások sem. Mivel még csak rövid ideje használom, ha a későbbiekben megváltozna a véleményem róla, akkor update-elek.
Mindenképpen csak ajánlani tudom!

Update: több hétnyi használat után is 100%osan meg vagyok vele elégedve. Engem kellően hidratál és még mindig nem okozott irritációt.

Ujravevos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 29.

Az itteni vélemények hatására vettem meg.
Mindenképpen csak ajánlani tudom!

Ujravevos!

7pottyos

2017. január 27.

Nagy kedvenc lett! Bár én is inkább tavasszal és ősszel fogom használni. Ezekben a mínuszokban úgy érzem, hogy szinte ráfagy az arcomra. Az illatát imádom. Az állagát is szeretem, könnyű, gyorsan beszívódik. A csomagolása is tetszetős bár én inkább a pumpás kiszerelésekért vagyok oda.Mindezek ellenére jár neki az 5*.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 27.

ssyakaky

2017. január 27.

a csomagolasa gyönyörű, az állaga és az illatta nagyon kellemes, hamar beszivodik, viszont az én bőrömet nem hidratálja eléggé, télen szerintem kevés a tudása. talán tavasszal újra próbálkozok vele.

update: kipróbáltam úgy, hogy kevés arcolajat csepegtetek bele, igy mar tökéletesen működik télen is +1.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 27.

lucacica

2017. január 26.

Ősszel vettem meg téli hidratálónak a zsíros, vízhiányos, miteszeres bőrömre. Csodát azért nem tett, de nagyon jól hidratál, beszívódik, nem irritál, nem okozott pattanásokat. Felváltva használom az Aquaboom-al, amit smink alá kenek. Egyiket sem cserélném le!
Már a Zuram is rákapott, tudja, az arany az erősebb, a kék a gyengébb! Neki a szája körül szárad ki, ez a termék hipphopp rendbe teszi, szóval nálunk dupla annyi fogy...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 26.

esztikhlm

2017. január 25.

Egyszerűen nem bírtam ki, hogy ne vegyek belőle egyet. Az illata minden reggel újra szerelembe ejt. Hidratáló hatása a téli hidegben, szeles időben néha picit kevés, de talán ősszel már elég lesz. Zsírosodást, átfényesedést valóban csökkenti, és kiváló sminkalap is. Hamarosan elfogy, tuti újraveszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 25.

ahuramazda

2017. január 23.

Körülbelül 1 hónapja használom és nagyon szeretem. Mindig is zsírosodásra és pattanásokra hajlamos bőröm volt, úgyhogy kb 1 éve elkezdtem használni különféle arctisztító szappanokat, amik nagyon kiszárították a bőrömet és hiába próbálkoztam bármivel, nem tudtam megfelelően hidratálni. Ez a krém nálam azonban csodákat művelt,össze szoktam keverni néhány csepp argán olajjal és úgy viszem fel az arcomra, éjszakára. Azóta szinte pattanásom sincs, mióta ezt a kombinációt használom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 23.

illesbb

2017. január 23.

Én imádom az illatát, de magát a krémet is. Annyira puha az arcom tőle és nekem azóta, amióta használom pattanásaim sincsenek (de ez nem biztos, hogy csak a krémtől van). Nagyon szeretem ezt a krémet, de tényleg csak normál és kombinált bőrre jó szerintem, mivel a kicsit szárazabb bőrre már lehet, hogy kevés lesz (mondjuk arra ott van ugyanennek a krémnek a száraz bőrre való verziója), zsírosabb bőre pedig szinte biztos, hogy sok lesz. Sminkelni is lehet rá, gyorsan beszívódik. Azt nem bántam volna, ha van benne fényvédő, de mindegy, mert ennél jobb krémet eddig még nem találtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 23.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Cetearyl Nonanoate, Cyclomethicone, Propylene Glycol, Phospholipids, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Nem szabványos INCI név. Jelentése: tokaji aszú esszencia. A tokaji aszú eszencia az aszúszemekből a saját súlyuk hatására kipréselődött sűrű mézszínű folyadék. Az összetevő cukrokban és aminosavakban gazdag, vagyis segít a bőrnek a külső védőrétege fenntartásában.

Nem szabványos INCI név. Jelentése: tokaji aszú.

Más néven: SymMollient® S. Viaszos állagú, bőrpuhító, hidratáló hatású észter, mely jelentősen növeli a bőr hidratáltságát és csökkenti transzepidermális vízveszteséget. A Prospector szerint az összetevő szilikonszerű filmet képez a bőrön, amely megvédi azt a kiszáradástól, valamint selymesen lágy, de nem zsíros érzetet kölcsönöz a bőrnek.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.