Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre DM Kedvenc

Helia-D

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1750 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: Pünyike, Módosítva: 2017. december 22.

Ár:   1990 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1750 Ft

Gyorsan felszívódó krém-géles textúra, értékes természetes tápanyagok és vitaminok, 24 órás hidratálás!

A készítményben található tokaji aszú eszencia* főleg cukrokat és aminosavakat tartalmaz, amelyek gazdagon táplálják, selymessé és üdévé  teszik a bőrt. A készítményben található további értékes, természetes összetevők kiegészítik a tokaji aszú eszencia és kivonat jótékony hatását. A szőlőmagolaj képes regenerálni a szövetekben lévő kollagént, használatával megelőzhető a bőr korai öregedése, a sheavaj, körömvirág- és napraforgóolaj, a B5 provitamin és az E-vitamin hidratálják, táplálják és antioxidáns hatásukkal védik a bőrt, elősegítik a regenerációját és megújulását.

*A tokaji aszú eszencia az aszúszemekből a saját súlyuk hatására kipréselődött sűrű mézszínű folyadék.

Kielemeztük a hónap krémjét: Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém

Ár: 1750 Ft , Eladó: Helia-d.hu
Alizka

2017. január 23.

Megvettem, mert gondoltam, hogy ez biztosan a nekem való hidratáló. Hát, nem teljesen van így, de azért nem rossz. Mindennapos használat mellett nekem okozott apró pattanásokat, és zsírosodik tőle a bőröm, mondjuk nem durván. Könnyen, gyorsan beszívódik, ha épp gond van a bőrömmel - pl. húzódik a hidegtől, hámlik az orrom - arra bevált. Nem csak a termék tehet róla, hogy nem tudom mindennapos használatra bevetni, és ezért a zsírosodást megbocsátom, a pattikat már nem annyira. Az illata meg olyan, amilyen. :D Meg lehet szokni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 23.

ReaM

2017. január 23.

Én már használom néhány hónapja ezt a terméket és teljesen elégedett vagyok vele. Amit ígér, azt mind teljesíti. Nem nehezíti el a bőröm, természetes fényt ad az arcomnak,viszont nem lesz tőle zsíros tapintású, nem keletkeztek tőle pattanásaim sem. Teljes egészében felszívódik, és valóban jól hidratál. Nekem az illatával semmi problémám sincs, sőt egészen kellemes illatú, de hamar elillan. Egy dolgot sajnálok, hogy fényvédőt nem tartalmaz. Ettől függetlenül újra fogom venni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 23.

ylexe

2017. január 23.

A zselés jellegű állaga nekem nem jön be, az illata nélkül is meglennék. Nem rossz krém, sőt, de ezek miatt nem hiszem, hogy újravásárolnám. Amúgy jól hidratál, éjszakára megfelelő.
UD: Október óta használom, szinte minden nap, éjszakára. Most fog elfogyni a napokban. Nem volt rossz egyáltalán összességében, de most nem érzem úgy, hogy hiányozni fog, ha elfogy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 23.

Kaha91

2017. január 22.

Először a zavaró tényezővel kezdeném, mely számomra az illata... Szerencsére gyorsan elillan, de számomra zavaró, émelyítő állott bor illatára emlékeztet, de ezért nem vonok le pontot, mivel a nevéből is gondolhattam volna. :)

Magával a krémmel elégedett vagyok. Gyorsan beszívódik, még a vízhiányos itt-ott száraz bőrömet is rendbe kapta két nap alatt. Használata után üdébb, puhább az arcbőröm, egyáltalán nem irritál, pattanásokat se váltott ki a krém használata nálam, ami csoda.

Reggel, este használom, de nagyon kevés elég belőle, azt gondolom megérte beruházni rá. Olcsóbb, mint az általam eddig használt afrodita krém, és ugyanolyan jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 22.

cincike

2017. január 18.

Végre egy olyan hidratáló, ami nem zsírosítja a bőrömet. Észrevehetően szebb és frissebb tőle a bőröm. Ár-érték arányban is nagyon jónak mondom, nem mellékesen pedig magyar termék :) Külön tetszik a friss, kellemes illata.
Ha elfogy biztos újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 18.

Ha elfogy biztos újraveszem.

DettiZsu

2017. január 18.

Ez a krém maga a csoda! Látványosan szebb tőle a bőröm, sokkal üdébb, frissebb, mint valaha. Gyorsan beszívódik, és ami a legnagyobb előnye, hogy az alapból olajos bőrömnek nem sok, nem pattanásosodom tőle, pedig más hidratáló krémekkel az korábban előfordult. Szuper termék, ameddig forgalmazzák én használni fogom, sokat kipróbáltam már, de ez annyira jó, hogy nem éri meg mást kipróbálni. Az illata csak ráadás, nekem az is nagyon tetszik. Csillagos 5-ös.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 18.

gothmarypoppins

2017. január 18.

2016. 10. 21. Kellemes krém, inkább zsíros és csúszós rajtam, de szerencsére hamar beszívódik. Meglepő módon elsősorban nyakra és mellkasra ("dekoltázsra") használom, arcra nem rendszeresen. Amit elvárok: puha hidratált bőrt, azt teljesíti. Szépséges a csomagolása, és beveti az összes trükköt, amitől "luxusabbnak" érzünk egy kencét. (Nehezebb tégely, arany, az elegáns papírdobozon fekete-fehér levélminta és még arany, összetevők között Tokaji Aszú.)
A jó erős műszőlő illattal még barátkoznom kell, a régi pezsgőtabletták ízét idézi fel, nem a borok királyát - királyok borát.

Up: Télen elkezdtem heti egy-két alkalommal használni. Lehet drasztikusan változott a bőröm, (vagy mostanában túl sokat veszek ki belőle) de mostanában hosszú időbe telik, hogy beszívódjon. Elég esetlegesen használom, ha túl száraznak érzem a bőrömet, bekenem, és segít. Nem csodaszer, de kellemesen hidratál, és az ára is baráti.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 18.

app+2qucdp0vcr

2017. január 17.

Imádom ezt a krémet. Akciósan sikerült megvennem. Az itt olvasott vélemények hatására,gondoltam kipróbálom. Szerencsére nem csalódtam.
Az illata első használatkor az élesztőre emlékeztetett,de néhány használat után már a szőlő,bor friss illatára. Október elején kezdtem használni,azóta nagyon puha az arcbőröm. Reggelente arctisztítás után használom.Ha elfogy természetesen újra fogom venni.
Nemcsak a hatása szuper,de a kis tégely is nagyon elegáns,kifinomult.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

Nemcsak a hatása szuper,de a kis tégely is nagyon elegáns,kifinomult.

andika85223

2017. január 16.

Használtam régebben is a Helia-d termékeit. Ez legalább magyar! De mostanában mindenből a természetesebb összetevőket keresem. Úgyis annyi mérget megeszünk amit viszont nem tudunk kivédeni sajnos! Megláttam ezt a terméket a polcon és örültem hogy végre egy okos fejlesztés ami nincs telis-tele méreggel! Isteni! Illatra, állagra szuper krém! A bőröm puha selymes lett. Inkább nappali krémként tudom elképzelni, a könnyed állaga miatt. Éjszakára viszont a száraz bőrre való változat lenne ideális számomra. Örülök hogy ismét a helia-d mellett voksoltam nem bántam meg! Mindenkinek csak ajánlani tudom. Megéri az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 16.

gioia

2017. január 13.

Jó állagú, zselés krém, hamar beszívódik. Amióta ezt használom, semmilyen irritációt nem okozott, kellemes tapintású, nem zsírosodik túl, nem szárad ki sehol az arcbőröm. Kicsit erős illata van, azt meg kell hagyni, de nem zavaró egyelőre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 13.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Cetearyl Nonanoate, Cyclomethicone, Propylene Glycol, Phospholipids, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Nem szabványos INCI név. Jelentése: tokaji aszú esszencia. A tokaji aszú eszencia az aszúszemekből a saját súlyuk hatására kipréselődött sűrű mézszínű folyadék. Az összetevő cukrokban és aminosavakban gazdag, vagyis segít a bőrnek a külső védőrétege fenntartásában.

Nem szabványos INCI név. Jelentése: tokaji aszú.

Más néven: SymMollient® S. Viaszos állagú, bőrpuhító, hidratáló hatású észter, mely jelentősen növeli a bőr hidratáltságát és csökkenti transzepidermális vízveszteséget. A Prospector szerint az összetevő szilikonszerű filmet képez a bőrön, amely megvédi azt a kiszáradástól, valamint selymesen lágy, de nem zsíros érzetet kölcsönöz a bőrnek.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.