Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre DM Kedvenc

Helia-D

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1750 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: Pünyike, Módosítva: 2017. december 22.

Ár:   1990 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1750 Ft

Gyorsan felszívódó krém-géles textúra, értékes természetes tápanyagok és vitaminok, 24 órás hidratálás!

A készítményben található tokaji aszú eszencia* főleg cukrokat és aminosavakat tartalmaz, amelyek gazdagon táplálják, selymessé és üdévé  teszik a bőrt. A készítményben található további értékes, természetes összetevők kiegészítik a tokaji aszú eszencia és kivonat jótékony hatását. A szőlőmagolaj képes regenerálni a szövetekben lévő kollagént, használatával megelőzhető a bőr korai öregedése, a sheavaj, körömvirág- és napraforgóolaj, a B5 provitamin és az E-vitamin hidratálják, táplálják és antioxidáns hatásukkal védik a bőrt, elősegítik a regenerációját és megújulását.

*A tokaji aszú eszencia az aszúszemekből a saját súlyuk hatására kipréselődött sűrű mézszínű folyadék.

Kielemeztük a hónap krémjét: Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém

Ár: 1750 Ft , Eladó: Helia-d.hu

dorif

2020. december 21.

Imádom! Nagyon jó illatú, könnyű, nem maszkhatású. Nem csodaszer, de szépen hidratálja a bőrőmet, kellemes érzetet és puha arcbőrt varázsol. Én újra fogom venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 21.

audreyenn

2020. december 21.

Hamvas, üde arcbőrt kaptam tőle, egy ideig nem keresgélek tovább, nem kell ennél jobb. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 21.

TusKa

2020. december 16.

Felkenve nagyon kellemes. Könnyű textúrájú krém.
Hatodik tégellyel használom el. Nagyon szeretem az érzetet, amit hagy a bőrön és, hogy nem fényesedik ki tőle az arcom.
Télre nekem kevés, keverni szoktam bele egy-két csepp olajat, de csodás kis kence és imádom az illatát.
Szépen együttműködik a Catrice HD alapozómmal.
Fontos hogy a tejsav miatt vannak olyan szérumok, amikkel nem működik együtt, érdemes utánanézni. (Én pl. a peptid-es szérumom nem tudom ezzel használni.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. december 16.

Felkenve nagyon kellemes. Könnyű textúrájú krém.
Szépen együttműködik a Catrice HD alapozómmal.

Eddi91

2020. december 13.

Hát sajnos nekem nagyon nem vált be 😕 A kalsszikus fekete Helia D kicsit sűrű és olajos a bőrömnek, de azért szerettem és elhasználtam (főként szemkörnyékre), ezt egy utánpótlásnak szántam... De semmit nem változtatva arctisztítási és ápolási rutinomon sajnos kelés szerű pattik alakultak ki az arcomon 😞
Néhány hónap elteltével adtam neki egy újabb esélyt, de újra ugyanaz történt, így fájó szívvel, de a kukában végezte😞😞😞

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 13.

Yaksha

2020. december 13.

Amilyen szuper az éjszakai verzió, annyira gyatra a nappali. Értetlenkedve olvasom a kommenteket, és megfordult a fejemben: talán én vettem le egy selejtes terméket a polcról? Számomra a felbontástól kezdve olyan, mintha darabos viaszt próbálnék felvinni az arcomra, géles állag sehol, egyedül az illata miatt kap egy csillagot. Csak azért használom el, mert nem vagyok olyan anyagi helyzetben, hogy kidobálgassam a cuccokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 13.

alexandra326

2020. december 9.

A kedvező ára és a jó vélemények miatt adtam neki egy esélyt. További pozitívum, hogy gyorsan beszívódik, jól lehet rá sminkelni és nem okozott pattanásokat. Kombinált bőröm van, a homlokom vízhiányos, erre meglehetősen kevés ez a krém. Aki a 24 órás hidratálást keresi, szerintem ne ezt válassza. Így közel a 30-hoz én már nem a drogériás termékeket részesítem előnyben. Fiatalabb bőrre viszont jó lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 9.

Gingerbread88

2020. december 4.

Nem rossz, de az érzékeny bőrömet picit csípte. Egyébként szerettem az illatát és jól hidratált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 4.

laregina

2020. november 26.

Finom illatu krem, kellemesen hidratal, nem tul nehez tehat nem hagy zsiros erzetet. Inkabb nyarra jo ez a krem, telen tobb hidratalast igenyel az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 26.

jajanna

2020. november 25.

Jó kis arckrém. Imádom az illatát és a géles állagát is. Biztos van ennél jobb, de az árkategóriájában szerintem szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 25.

Tunora

2020. november 13.

Eddigi kedvenc hidratáló krémem! Estére, és reggel smink alá is ezt használom. Nem hagy ragacsos érzetet, nem zsírosítja a bőrt, gyorsan beszívódik, és pihe-puha lesz tőle a bőröm. Kombinált bőrre tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 13.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Cetearyl Nonanoate, Cyclomethicone, Propylene Glycol, Phospholipids, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Nem szabványos INCI név. Jelentése: tokaji aszú esszencia. A tokaji aszú eszencia az aszúszemekből a saját súlyuk hatására kipréselődött sűrű mézszínű folyadék. Az összetevő cukrokban és aminosavakban gazdag, vagyis segít a bőrnek a külső védőrétege fenntartásában.

Nem szabványos INCI név. Jelentése: tokaji aszú.

Más néven: SymMollient® S. Viaszos állagú, bőrpuhító, hidratáló hatású észter, mely jelentősen növeli a bőr hidratáltságát és csökkenti transzepidermális vízveszteséget. A Prospector szerint az összetevő szilikonszerű filmet képez a bőrön, amely megvédi azt a kiszáradástól, valamint selymesen lágy, de nem zsíros érzetet kölcsönöz a bőrnek.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.