Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre DM Kedvenc

Helia-D

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1750 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: Pünyike, Módosítva: 2017. december 22.

Ár:   1990 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1750 Ft

Gyorsan felszívódó krém-géles textúra, értékes természetes tápanyagok és vitaminok, 24 órás hidratálás!

A készítményben található tokaji aszú eszencia* főleg cukrokat és aminosavakat tartalmaz, amelyek gazdagon táplálják, selymessé és üdévé  teszik a bőrt. A készítményben található további értékes, természetes összetevők kiegészítik a tokaji aszú eszencia és kivonat jótékony hatását. A szőlőmagolaj képes regenerálni a szövetekben lévő kollagént, használatával megelőzhető a bőr korai öregedése, a sheavaj, körömvirág- és napraforgóolaj, a B5 provitamin és az E-vitamin hidratálják, táplálják és antioxidáns hatásukkal védik a bőrt, elősegítik a regenerációját és megújulását.

*A tokaji aszú eszencia az aszúszemekből a saját súlyuk hatására kipréselődött sűrű mézszínű folyadék.

Kielemeztük a hónap krémjét: Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém

Ár: 1750 Ft , Eladó: Helia-d.hu
Feketemacska

2016. december 28.

Imádom! A bőröm puha és hidratált, és végre a kis száraz foltok is kezdenek eltűnni. Az illata ahogy látom sok embernek nem tetszik, nekem viszont nagyon bejött. Ha lenne testápoló belőle azt is megvenném. Az állaga pont megfelelő vizes-géles. Mivel én inkább éjszakai krémnek használom (bár az illata miatt nappalra is elkezdtem használni) pont jó, mert hamar beszívódik és utána már csak a pihe-puha bőr marad.

Update! Lehet hogy nem ennek köszönhető de mióta használom nem jött ki egy pattanásom sem :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 28.

anderzsanett

2016. december 21.

Szuper termék! Egy hónapja használom már nappali és éjszakai krémként is és sokkal üdébbnek, simábbnak tűnik az arcbőröm.Jól hidratál. Érdekes illata van valóban érződik rajta a jellegzetes bor "szag" de én már megszoktam az elején zavart kicsit( persze sokáig nem marad meg )Az állaga inkább géles, könnyen beszívódik.Tégelye nagyon szép, elegáns.Vegyes arcbőrömre kiváló, újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 21.

Kicsipuder

2016. december 20.

Ez a krém egyszerűen csodás. Kb. két hónap használat után olyan szinten tette helyre az arcomat, hogy egy pattanás nem jelenik meg rajta és már az olajosodás mértéke sem akkora mint korábban (a legmasszívabb alapozó+primert is átütötte :)). Nagyon finom illata és textúrája van, főleg este szeretem használni. Ha lehetne 6 csillagot adni az az árérték aránya miatt lenne.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 20.

Izabel

2016. december 16.

Régóta csücsült már a kívánságlistámban ez a krémecske, aztán amikor elfogyott a szuper Krémmániás Box-os Nuxe mintácskám, gondoltam, beruházok rá. Jó döntésnek bizonyult :) Nagyon finom az illata, a bőröm csak úgy issza! A pórusaim is egészen megszerették. Ápolt, finom tapintású és puha lesz tőle az arcbőröm. Az ampullákkal, kapszulákkal és a sminkkel is jól kijön. Az összetevők rendben vannak, és az ára is abszolút baráti, így mi mást kaphatna, mint öt hatalmas csillagot :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 16.

gkiss.timea

2016. december 14.

Nagyon szeretem ezt is, mint a legtöbb Helia-D terméket. Gyorsan beszívódik, lehet rá smineklni és nem kukacosodik, nagyon finom illata van. Egy hibája van csak nálam, hogy télre kevés a száraz bőrömnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 14.

bzsofi22

2016. december 14.

Nagyon jo kis krem, finom illattal, kozepesen szaraz bort remekul hidratal, utana nagyon jo puha az arcbor :) 4-est adok, mert nem csodaszer,- atlagos krem atlagos boru embereknek. Az illata miatt es gyors beszivodasa miatt valtok erre az arckremre, eddig 3 even keresztul Niveat hasznaltam, az par pillanattal lassabban szivodik fel,az illata sem ilyen kellemes, de ha valakinek minden penz szamit az ugyanezt a minoseget megkapja az 1500 forintos Niveatol is :)
(ezt a Helia-d kremet 1990 F-ert lehet megvenni a Rossmannban )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 14.

(ezt a Helia-d kremet 1990 F-ert lehet megvenni a Rossmannban )

katamasni

2016. december 13.

Az itteni vélemények alapján vásároltam meg. Sajnos nem vagyok vele teljes mértékben megelégedve. A T vonalam átfénylik pár óra után, -pedig keveset használok belőle- és az állaga is kicsit fura lett, mintha kezdene becsomósodni. Az illata nekem túl sok, kissé émelyítő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 13.

Frumus

2016. december 11.

Próba, szerencse alapon választottam mikor akció volt a Helia-d-nél. Nem bántam meg, hihetetlenül jó kis krém, kedvencem lett. Mondjuk a heliás termékek jók szoktak lenni... Finom illata van, állaga könnyű és krémes, gyorsan beszívódik. Száraz bőrömnek úgy érzem jót tesz, szívesen vásárolnám újra, az illata nálam csillagos ötös, az aszús leírás miatt lettem rá kíváncsi, s az is adja az illat karakterét.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 11.

crazycatlady

2016. december 3.

Az itteni pozitív vélemények miatt szereztem be kb egy hónapja. Nem csalódtam! Rendkívül jól beszívódik, az illata sem rossz és mióta ezt használom kevésbé hámlik a bőröm ebben a száraz, hideg időben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 3.

moonwalker

2016. december 2.

Még az ősz kezdetén szereztem be ezt az arckrémet, mert nagyon megtetszett a tokaji aszús összetétel és mert imádom a Helia-D termékeit. Nagyon száraz az arcbőröm, így nem könnyű olyan krémet találnom, ami igazán hidratálna. Az őszi idő egyáltalán nem fogott ki rajta, így hát kiváncsi voltam mit hoz a tél, de így december elején azt kell mondanom, hogy megtaláltam a tökéletes hidratálót! Reggel és este használom, gyorsan beszívja a bőröm, nem lesz egyáltalán zsíros, az alapozót így szépen fel tudom kenni a bőrömre. Olvastam itt negatív kommenteket az illatával kapcsolatban, hogy kislányos és nem kellemes, de ez egyáltalán nem igaz. A szőlős illatától lesz még inkább csodás ez a krém. Száraz bőrűeknek kifejezetten ajánlom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 2.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Cetearyl Nonanoate, Cyclomethicone, Propylene Glycol, Phospholipids, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Nem szabványos INCI név. Jelentése: tokaji aszú esszencia. A tokaji aszú eszencia az aszúszemekből a saját súlyuk hatására kipréselődött sűrű mézszínű folyadék. Az összetevő cukrokban és aminosavakban gazdag, vagyis segít a bőrnek a külső védőrétege fenntartásában.

Nem szabványos INCI név. Jelentése: tokaji aszú.

Más néven: SymMollient® S. Viaszos állagú, bőrpuhító, hidratáló hatású észter, mely jelentősen növeli a bőr hidratáltságát és csökkenti transzepidermális vízveszteséget. A Prospector szerint az összetevő szilikonszerű filmet képez a bőrön, amely megvédi azt a kiszáradástól, valamint selymesen lágy, de nem zsíros érzetet kölcsönöz a bőrnek.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.