Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre DM Kedvenc

Helia-D

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1750 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: Pünyike, Módosítva: 2017. december 22.

Ár:   1990 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1750 Ft

Gyorsan felszívódó krém-géles textúra, értékes természetes tápanyagok és vitaminok, 24 órás hidratálás!

A készítményben található tokaji aszú eszencia* főleg cukrokat és aminosavakat tartalmaz, amelyek gazdagon táplálják, selymessé és üdévé  teszik a bőrt. A készítményben található további értékes, természetes összetevők kiegészítik a tokaji aszú eszencia és kivonat jótékony hatását. A szőlőmagolaj képes regenerálni a szövetekben lévő kollagént, használatával megelőzhető a bőr korai öregedése, a sheavaj, körömvirág- és napraforgóolaj, a B5 provitamin és az E-vitamin hidratálják, táplálják és antioxidáns hatásukkal védik a bőrt, elősegítik a regenerációját és megújulását.

*A tokaji aszú eszencia az aszúszemekből a saját súlyuk hatására kipréselődött sűrű mézszínű folyadék.

Kielemeztük a hónap krémjét: Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém

Ár: 1750 Ft , Eladó: Helia-d.hu
bogika0606

2016. december 1.

Glamour napokon szereztem be kíváncsiságból. Nagyon könnyű krém és szerintem kellemes illata van. Én smink alá használom, mivel gyorsan beszívódik, de nálam nem tart túl sokáig a hidratáltság, így éjszakára mást szoktam használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 1.

Marcsika0720

2016. december 1.

Éppen itt volt az ideje, hogy írjak róla :) ez a krém valami fantasztikus 😁 Már használom egy jó ideje és el kell mondjam hogy tökéletes nappali arckrémre találtam. Imádom az állagát, illatát. Nagyon gyorsan beszívódik és egyáltalán nem hagy zsíros érzetet a bőrön. Én sminkalapnak is használom és arra is remekül bevált :) Ha elfogy tuti hogy újraveszem. Megy az 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 1.

szgyongyi

2016. november 27.

Szeretem a Helia-D termékeket, úgyhogy nem volt kérdés, hogy kipróbálom, mikor elfogyott az előző hidratáló krémem. Kb. két hete használom és eddig a legjobbnak bizonyult a márka hidratálói közül. Nem túl kevés és nem is túl sok, reggel és este is jó. Könnyen beszívódik, kellemes, rugalmas lesz tőle a bőr, könnyen lehet rá sminkelni. Az illata kicsit fura, de nem zavaró. A tégely végre szélesebb nyílású, mint a korábbi hasonló árkategóriájú Helia-D krémeknek, ebből könnyebb kiszedni a krémet, így jár az öt csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 27.

Elinor95

2016. november 18.

Itteni vélemények alapján vettem meg pár hete. Nem csalódtam. Tényleg nagyon jó! Megéri az árát. Könnyű állagú krém, gyorsan beszippantja a bőröm. Szépen hidratál.Nekem nagyon tetszik az illata. Nálam csillagos 5-re teljesített :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 18.

szanika

2016. november 17.

Épp a kifogyás küszöbén álltam arckrém ügyben, mikor is valamelyik hónap kedvencei posztjában megpillantottam ezt a krémet.
A sok jó vélemény után kíváncsivá tett mit is rejt ez a cuki tégely.
Épp akciós is volt a rossmannban, haza is vittem mondanom sem kell.
Könnyű krém, hamar beszívódik, isteni szőlő-bor illata van. Idáig ötös.
Csak az időzítéssel rontottam el a dolgot, mert az előző krémem is ilyen meghatározó-intenzív illatú volt és most a lelkemnek/orromnak egy visszafogott krémre lenne szüksége azután. De a kíváncsiság hajtott nagyon és nem bírtam kivárni ezt a "türelmi időszakot" h a 2 krém között tartsak egy "illatmentes" szünetet. De viselem a következményeket! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 17.

A sok jó vélemény után kíváncsivá tett mit is rejt ez a cuki tégely.
Épp akciós is volt a rossmannban, haza is vittem mondanom sem kell.
Könnyű krém, hamar beszívódik, isteni szőlő-bor illata van. Idáig ötös.

mekhrba

2016. november 16.

Alapvetően nem túl száraz a bőröm,azonban pár hete elkezdtem szárazabbnak érezni, így elsősorban az itteni vélemények alapján erre a krémre esett a választásom, amit azóta sem bántam meg. Könnyen beszívódik, reggel sminkelés előtt is tökéletes, nem hagy zsíros réteget a bőrömön, állaga és illata is kiváló.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 16.

Nyufis

Nagyon szuper ☺️ kellemes az illata, könnyen beszivodik ☺️

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 15.

Nagyon szuper ☺️ kellemes az illata, könnyen beszivodik ☺️

Csigavér

2016. november 15.

Jól hidratál, bár télen a hidegben kevés, könnyen beszívódik, jó az illata, egy gondom van vele, hogy apró pici pattik jöttek ki a bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 15.

Mixi

2016. november 15.

Nemrég akciósan sikerült beszerezni. Nagyon jól hidratál, semmi gondot nem okozott, az illatát pedig imádom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 15.

Asianlover

2016. november 9.

Árához képest meglepően igényes külsejű krém. Nálam sem okoz problémát, az állaga valahol a gél és krém között van, elég gyorsan be is szívódik és nagyon kellemes, bársonyos érzetet ad. Nálam kenterbe verte az Eucerin Aquaporint, attól annyira fényesedett a bőröm, hogy képtelenség volt sminkalapnak használnom. Sajnálom is, hogy nem ezt próbáltam előbb, spóroltam volna vele...
Amin viszont csodálkozom, hogy a KM-es kritikákban sokkal szolidabb illatú krémeket halálba leszólnak, hogy milyen irritáló az illata. Engem ez nem különösebben szokott zavarni, mert hamar elillan. Ehhez képest itt van ez mű-szőlő illatot árasztó csoda, amit az egekbe magasztalnak. Nálam ez az első krém, ami ki tudta verni a biztosítékot, annyira erősen illatozik még órákkal azután is, hogy felkentem. Nem igazán szeretek 5 éves kislányoknak való illatú lenni egész nap, ezért a 4-es.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 9.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Cetearyl Nonanoate, Cyclomethicone, Propylene Glycol, Phospholipids, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Nem szabványos INCI név. Jelentése: tokaji aszú esszencia. A tokaji aszú eszencia az aszúszemekből a saját súlyuk hatására kipréselődött sűrű mézszínű folyadék. Az összetevő cukrokban és aminosavakban gazdag, vagyis segít a bőrnek a külső védőrétege fenntartásában.

Nem szabványos INCI név. Jelentése: tokaji aszú.

Más néven: SymMollient® S. Viaszos állagú, bőrpuhító, hidratáló hatású észter, mely jelentősen növeli a bőr hidratáltságát és csökkenti transzepidermális vízveszteséget. A Prospector szerint az összetevő szilikonszerű filmet képez a bőrön, amely megvédi azt a kiszáradástól, valamint selymesen lágy, de nem zsíros érzetet kölcsönöz a bőrnek.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.