Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre DM Kedvenc

Helia-D

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1750 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: Pünyike, Módosítva: 2017. december 22.

Ár:   1990 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1750 Ft

Gyorsan felszívódó krém-géles textúra, értékes természetes tápanyagok és vitaminok, 24 órás hidratálás!

A készítményben található tokaji aszú eszencia* főleg cukrokat és aminosavakat tartalmaz, amelyek gazdagon táplálják, selymessé és üdévé  teszik a bőrt. A készítményben található további értékes, természetes összetevők kiegészítik a tokaji aszú eszencia és kivonat jótékony hatását. A szőlőmagolaj képes regenerálni a szövetekben lévő kollagént, használatával megelőzhető a bőr korai öregedése, a sheavaj, körömvirág- és napraforgóolaj, a B5 provitamin és az E-vitamin hidratálják, táplálják és antioxidáns hatásukkal védik a bőrt, elősegítik a regenerációját és megújulását.

*A tokaji aszú eszencia az aszúszemekből a saját súlyuk hatására kipréselődött sűrű mézszínű folyadék.

Kielemeztük a hónap krémjét: Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém

Ár: 1750 Ft , Eladó: Helia-d.hu
Sindy6

2016. november 8.

Első használatra is friss,üde gyorsan beszívódó krém. Oh és az illata 💕
Update 1: hosszútávon is fantasztikus, ragyogó bőrt eredményez, nem okozott irritációt. Az illata egy élmény

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 8.

Első használatra is friss,üde gyorsan beszívódó krém. Oh és az illata 💕

Vigike

2016. november 8.

Az itteni vélemények na meg a krém csodaszép külseje sarkallt arra, hogy Glamour-napokon megvásároljam ezt a tégelybe zárt tökéletességet. Imádom, hogy nem tolakodó az illata, pont annyira édes és friss, amennyire kell. Smink alá is használom, illetve az éjszakai krémemmel felváltva. Szépen hidratálja a bőröm, ráadásul mindig kéznél kell lennie, mert ha rossz a hangulatom, beleszimatolok és máris jobb a kedvem tőle. Egy hónapja használom, de nem okozott semmiféle irritációt, pattanást, meg ehhez hasonló finomságokat. Biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 8.

deborika

2016. november 7.

Krémmániás vélemények alapján vásároltam meg ezt a terméket, és abszolút nem bántam meg. Nagyon szeretem a könnyed állagát, gyorsan beszívódik, és az illata valami isteni! Szerintem egyáltalán nem tolakodó, hanem igazán kellemes. Bár alig egy hete használom, azóta nem húzodik a bőröm esténként, ami mindenképen egy jó pont. A Helia-D éjszakai krémmel használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 7.

Lucyll

2016. november 4.

Imádom! A legjobb arckrém, amit hosszú kísérletezgetéseim során használtam. Általában nem vagyok hűséges az arckrémeimhez, de ez a fürdőszobai polc állandó tagaj lesz. A kombinált bőröm feltöltődik töle, látszik rajta, ahogy kitelik, szebb lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 4.

medeam9

2016. október 30.

Krémmániás visszajelzések alapján kerestem új nappali arckrémet. Minthogy a hónap kedvence is volt és egyébként is nagy Helia-d rajongó vagyok, kb. két hónapja megvettem. És jól tettem. Nagyon szeretem az illatát (szőlős-szőlőlés-boros), a textúráját (nem egy nehéz krém) és a hatását is. Finom, kellemes illatú, könnyen eldolgozható. Smink alá is megy. Nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 30.

szofija

2016. október 27.

UP :) immáron lassan egy havi használat után kijelenthetem, hogy imádom ezt a krémet! Az első pár alkalommal csak estére mertem belőle kenni, aztán volt egy két napom otthon (utcára menés nélkül :D) mondom letesztelem nappalra, mennyire csillog át a homlokom mennyire tudok rá esetleg sminkelni, de nem csillogok át, nem lesz tőle zsírosabb a bőröm, sminkelni is tökéletesen tudok rá, eltünteti a kis száraz foltokat az arcomon (szerencsére nincs olyan sok) egyszóval szuuuuuper :)

Kb egy hete használom minden nap, de nagyon szeretem, kellemes az állaga imádom az illatát nagyon hamar beszívódik :) biztosan újra veszem ha elfogy!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 27.

andii94

2016. október 27.

Szereti a bőröm, engem nem zavar az illata, felkenés után nem érződik sokáig, sminkalapnak is bevált! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 27.

Siskoo3

2016. október 26.

Nem használom olyan hosszú ideje, de egyelőre meggyőzött! Az illata pedig valami isteni!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 26.

monikafleischer87

2016. október 26.

IMÁDOM! :) egy hónapja használom és egy csoda. A jellegzetes kék szőlős illatot sem érzem már (hozzászoktam szerintem). Nap végére se lesz zsíros a bőröm, és nem is szárít ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 26.

missus

(!)
2016. október 24.

Sajnos nekem nem vált be ez a krém, nagyon mitesszeres lett tőle a bőröm. Az illata kellemes, kék szőlős, az állaga jó, kicsit púderes hatású réteget képez a bőrömön, de nem hidratálta eléggé. Az összetevői nagyon szimpatikusak, többet vártam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 24.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Cetearyl Nonanoate, Cyclomethicone, Propylene Glycol, Phospholipids, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Nem szabványos INCI név. Jelentése: tokaji aszú esszencia. A tokaji aszú eszencia az aszúszemekből a saját súlyuk hatására kipréselődött sűrű mézszínű folyadék. Az összetevő cukrokban és aminosavakban gazdag, vagyis segít a bőrnek a külső védőrétege fenntartásában.

Nem szabványos INCI név. Jelentése: tokaji aszú.

Más néven: SymMollient® S. Viaszos állagú, bőrpuhító, hidratáló hatású észter, mely jelentősen növeli a bőr hidratáltságát és csökkenti transzepidermális vízveszteséget. A Prospector szerint az összetevő szilikonszerű filmet képez a bőrön, amely megvédi azt a kiszáradástól, valamint selymesen lágy, de nem zsíros érzetet kölcsönöz a bőrnek.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.