Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre DM Kedvenc

Helia-D

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1750 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: Pünyike, Módosítva: 2017. december 22.

Ár:   1990 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1750 Ft

Gyorsan felszívódó krém-géles textúra, értékes természetes tápanyagok és vitaminok, 24 órás hidratálás!

A készítményben található tokaji aszú eszencia* főleg cukrokat és aminosavakat tartalmaz, amelyek gazdagon táplálják, selymessé és üdévé  teszik a bőrt. A készítményben található további értékes, természetes összetevők kiegészítik a tokaji aszú eszencia és kivonat jótékony hatását. A szőlőmagolaj képes regenerálni a szövetekben lévő kollagént, használatával megelőzhető a bőr korai öregedése, a sheavaj, körömvirág- és napraforgóolaj, a B5 provitamin és az E-vitamin hidratálják, táplálják és antioxidáns hatásukkal védik a bőrt, elősegítik a regenerációját és megújulását.

*A tokaji aszú eszencia az aszúszemekből a saját súlyuk hatására kipréselődött sűrű mézszínű folyadék.

Kielemeztük a hónap krémjét: Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém

Ár: 1750 Ft , Eladó: Helia-d.hu
nyuszimo

2016. október 23.

Mivel a Clinique-től kipattogzott a bőröm, ezért szerettem volna egy hasonló textúrájú krémet. Már régóta nézegettem ezt a Helia-D-t, és nagyon izgultam, hogy a múltkori teszteléses jelentkezéskor én is kapjak egyet, de nem sikerült, így Glamour napokon beszereztem teljesen korrekt árban egy dobozzal. Engem már a külcsín is elvarázsol, a doboz, maga a tégely, de a belbecs sem hagy kivetni valót, különösen ez az aszú illat...részegítő (mármint jó értelemben) :) Én csak estére használom, és azért, hogy hidratáljak, erre pedig tökéletesen megfelel, puha, selymes, finom lesz utána a bőröm, már a férjem is megjegyezte :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 23.

WorkingClassGirl

2016. október 18.

Kipróbálva a krémet abszolút megértem, miért van körülötte ekkora hype. Nagyon kellemes az állaga, zsíros bőrre tökéletesen működik, jól hidratál, de megfelelően testes az olajoktól. Nem zsíros a finishe.
Viszont van itt két nagyon rossz dolog, amik valószínűleg összefüggenek. Parfümös, most azon túl, hogy alapvetően felesleges, és potenciálisan irritáló összetevő, azért is bosszan, mert nagyon kíváncsi lennék, milyen a krém illata alapból, mennyire érezni az aszút. A másik dolog meg, hogy kicsit kipirosítja az arcom, először el sem akartam hinni, próbálkoztam vele többször is, alapból nem túl érzékeny a bőröm, de lehet, hogy más kencéktől az lett kicsit.
Minden esetre jó krém, de ha nem irritálna, akkor is valószínűleg elajándékoznám előbb-utóbb, mert ezt az édes szőlőlé illatot ilyen sokáig elviselni, amíg ez érződik nem könnyű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 18.

petrevici

2016. október 16.

Összeglamouroztam egyet :D. Nagyon tetszik. Illat, hatás, beszívódás....szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 16.

caramelcukk

2016. október 15.

2 hónappal ezelőtt pillantottam meg itt az oldalon ,mert épp hidratáló kremet kerestem a vízhiányos bőrömre,és megtetszett az összetevő lista :) Nagyon szeretem a Helia-D termèkeket, és mondanom sem kell másnap megvásároltam :) Az első alkalom kicsit csalódás volt... Este felkentem ,és erősen viaszos hatást éreztem/és keltett, el nehezítette a bőröm... Gondoltam magamban túlságosan is tetszik az illata ,és az összetevői hogy annyiban hagyjam :) Másnap ismét használtam akkor már kellemesnek éreztem,és azóta ezt napról napra tapasztalom :) Vègre az első arckrém ami segít a könnyen kiszáradó,és helyenként hámló arcbőrömön!!! Így ősszel remekül hidratál....kiváncsi leszek ,hogy télen mit produkál! Ha az esti rutinomból kihagyom HIÁNYZIK!!
Csak ajanlani tudom: 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 15.

Csak ajanlani tudom: 5*

szaboanita1991

2016. október 14.

Nagyon kellemes krém, már az első használat után is megszerettem. Mikor felkenem, nekem nagyon tetszik ez az édeskés, szőlős illat, mintha egy sor finom érett szőlő között állnék :) Éjszakára nekem kicsit kevés, viszont nappalra egy könnyű állagú, jól beszívódó krémet találtam meg benne. Nagy pozitívuma hogy nem okoz pattanásokat az arcomon, és talán kicsit nyugtatja is, ha pirosas, gyulladt a bőröm. Smink alá szerintem nagyon jó választás, hamar beszívódik és nem hagy maga után semmilyen zavaró érzést, könnyen lehet rá alapozni is.
Újra fogom venni ha elfogyott ez biztos. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 14.

Újra fogom venni ha elfogyott ez biztos. :)

KRH

2016. október 13.

Nagyon nehéz megfelelö arckrémet találnom. KM vélemények alapján vettem meg és nem csalodtam. Ultrakönnyü az állaga, hamar beszívódik. Nem okoz pattanást, nem fénylik a böröm. Az illata isteni. Tokajhoz pedig fantasztikus családi élmények kötödnek:) örülök neki, hogy magyar termék. Egy szó mint száz: hosszú keresgélés után megtaláltam a KRÉMET!
A szép csomagolás már "csak" hab a tortán.
A kislányom szerint is nana fini az illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 13.

A szép csomagolás már "csak" hab a tortán.
A kislányom szerint is nana fini az illat.

Odri

2016. október 13.

Nagyjábóll két hónapja használom, nagyon szeretem. Felveszi a versenyt a Vichy Idealiaval, az pedig nagy szó, mert nekem annál jobb hidratálóm nem akadt még. Valóban hamar felszívja a bőröm, kellemesen puha lesz tőle. Az illata nekem kifejezetten tetszik. Nem igazán voltam oda a Helia-D termékekért, de ettől megjött ahhoz a kedvem, hogy a préiumabb termékeikre esetleg ne sajnáljak több pénzt kiadni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 13.

Munyi

2016. október 12.

Nagyon kellemes kis krém, puhává varázsolja az arcom, viszont az én arcomat iszonyúan kipirosította, a bőrömet felforrósította, mintha lángolna a fejem. Nem égetett csak melegített. Valószínűleg a rozaceás bőröm nem kedvelte a tokaji aszút, bár nyilván nem tartalmaz alkoholt, de valami összetevő kiváltotta ezt a kellemetlen érzést nálam, ennek nagyon nem örülök, mert amúgy szuper termék lenne. Nem gondoltam, hogy érzékeny bőröm így fog reagálni rá, és később sem múlik az érzés. Ilyen egy "bőrgyógyászatilag tesztelt" termék?!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 12.

HDR

2016. október 10.

Igazából nem egy extra, de összességében jó kis krém. A bőröm vízháztartását egész jól kezeli, nem lesz extra fényes a homlokom sem. Kellemes érzetet nyújt, maximálisan beszívódik, nincs maszkhatás és bőrfulladás érzés. Úgy érzem valóban táplál. Azt ugyan nem tudom, hogy ez vagy más egyéb vitaminok szedése okozott-e pattanásokat, de üsse kő. Az illata valóban jó, de ha nem lenne illata sem hiányozna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 10.

rocksteadycat

2016. október 9.

Imááádom! Nagyon keresgéltem mostanság egy jó kis krémet, és megvan. Az illata nagyon tetszik, nekem bejön még ha ilyen erős is, a hatása pedig.. nagyon szereti a bőröm, ha én nem is, de "ő" nagy "borivó" lett. :D :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 9.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Cetearyl Nonanoate, Cyclomethicone, Propylene Glycol, Phospholipids, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Nem szabványos INCI név. Jelentése: tokaji aszú esszencia. A tokaji aszú eszencia az aszúszemekből a saját súlyuk hatására kipréselődött sűrű mézszínű folyadék. Az összetevő cukrokban és aminosavakban gazdag, vagyis segít a bőrnek a külső védőrétege fenntartásában.

Nem szabványos INCI név. Jelentése: tokaji aszú.

Más néven: SymMollient® S. Viaszos állagú, bőrpuhító, hidratáló hatású észter, mely jelentősen növeli a bőr hidratáltságát és csökkenti transzepidermális vízveszteséget. A Prospector szerint az összetevő szilikonszerű filmet képez a bőrön, amely megvédi azt a kiszáradástól, valamint selymesen lágy, de nem zsíros érzetet kölcsönöz a bőrnek.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.