Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre DM Kedvenc

Helia-D

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1750 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: Pünyike, Módosítva: 2017. december 22.

Ár:   1990 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1750 Ft

Gyorsan felszívódó krém-géles textúra, értékes természetes tápanyagok és vitaminok, 24 órás hidratálás!

A készítményben található tokaji aszú eszencia* főleg cukrokat és aminosavakat tartalmaz, amelyek gazdagon táplálják, selymessé és üdévé  teszik a bőrt. A készítményben található további értékes, természetes összetevők kiegészítik a tokaji aszú eszencia és kivonat jótékony hatását. A szőlőmagolaj képes regenerálni a szövetekben lévő kollagént, használatával megelőzhető a bőr korai öregedése, a sheavaj, körömvirág- és napraforgóolaj, a B5 provitamin és az E-vitamin hidratálják, táplálják és antioxidáns hatásukkal védik a bőrt, elősegítik a regenerációját és megújulását.

*A tokaji aszú eszencia az aszúszemekből a saját súlyuk hatására kipréselődött sűrű mézszínű folyadék.

Kielemeztük a hónap krémjét: Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém

Ár: 1750 Ft , Eladó: Helia-d.hu
charlotte123

2016. október 7.

Nagyon jó krém. Pihe puha a bőröm tőle,jól beszívódik és nagyon jó illata van. :) Az ára is teljesen rendben van. Most ráadásul Glamouron szereztem be,de ha elfogy teljes áron is újra veszem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 7.

Ita

2016. október 6.

Ma próbáltam első alkalommal, az illata édes és egy az egyben piros szőlő, mennyei. Nagyon gyorsan beszívódik, issza a bőröm. Kiváló sminkalap. Elsőre kap 4 csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 6.

eszti012

2016. október 5.

Régóta nem volt ilyen kellemes krémem. Isteni édeskés illata van, jól hidratál, rögtön lehet rá sminkelni is és az összetevők egészen rendben vannak. Az áráról nem is beszélve! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 5.

Lunacska

2016. október 3.

Friss szerzemény, 2 napja használom, nekem az illata picit sok, édes, de semmiképp sem tolakodó. INCI szimpatikus, én éjszakára szoktam használni a krémeket, de reggel is érzem a hatását, nem érdemes napi 2x használni, az sok a bőrnek. Láthatóan simább az arcbőr, nem irritál, nem pattogok ki tőle. Szeretem! Ára szuper, magyar termék, majd írok később friss tapasztalatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 3.

Vanília

2016. október 2.

Néhány napja a száraz bőrre való változatát vettem meg és beleszerelmesedtem azonnal, rögtön első használatnál. Szerintem a jövőben sem fogok tudni ellenállni neki - eddig számomra a legszebb illatú arckrém, amit próbáltam. Első sorban tehát az illata fogott meg, de az állagát is nagyon kellemesnek tartom, élmény bekenni vele az arcom. Kicsit tartottam tőle, hogy túl erős és zsíros lesz, mert nem extrém száraz a bőröm, de pont jó, nagyon bevált, még smink alá is el tudom képzelni. Csodát ugyan nem tesz (például nem simítja úgy a bőröm, mint a csigakrém), de őszintén szólva nem érdekel. Bőven kárpótol a különlegesen finom illata és biztos vagyok abban, hogy megitatja, táplálja az arcbőrt, amennyire kell.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 2.

Nikozia

2016. szeptember 28.

Elő körben megvagyok elgedve, mint általában hozza a Helia-D minőséget. Könnyen beszívódik, nem marad zsíros uóérzet a bőrön rögtön babaposivá hidratál :) Illata pedig mennyei! Így, hogy elfogyott egy tégely, határozottan állíthatom, hogy újra veszem és egyelőre ennél maradok. Kiválóan hidratál, nem zsírosítja és nehezíti el a bőrt. Pillanatok alatt beszívódik, smink alapnak is ideális. Régóta kerestem olyan hidratálót, ami a vegyes bőrömet nem vírosítja ovább, de hidratálja, hát ez ilyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 28.

HRenata

2016. szeptember 27.

Kb három hete használom ezt a normál/kombinált bőrre ajánlott verziót. Este használom, tisztítás, koreai esszencia és szérum után. Most így nekem elég a hidratáló hatása, hidegebb időben majd meglátjuk. Az állaga valóban gél-krémes, kissé vizes érzetű. Könnyű eloszlatni, egyszerre kevés elég belőle nekem. Gyorsan beszívódik, nem hagy réteget a bőrön. Az illata szerintem édes, szőlős, nem rossz. Szép a tégely, ja és hát az ára nagyon baráti.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 27.

Sunchi

2016. szeptember 24.

Megvettem , mert nagyon száraz bőrre való testápolja nagyon jo kb életem során alegjobb az illatta is mennyei ! Olvastam tokajis krémet és áb ezt birkedvelőként nem hagyhattam ki , édes illatt sima bőr eddig 5 * majd update

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 24.

elfi777

2016. szeptember 22.

Amikor megjelent, lecsaptam rá - a száraz bőrre valót vettem. Lassan elfogy már, de nem, nem vagyok elájulva, sajnos.
Amikor wishes kielemezte, írtam oda alapos véleményt, itt megtalálható:

Összefoglalva, szép küllemű, finom illatú, kellemes kis krém, de nekem nagyon kevés, nyári melegben meg a vékony réteg is sok. emiatt mínusz egy. A másik levonás a tapintásért jár, nagyon fura réteget hagy maga után. Számomra ez kellemetlen, nem szívesen használom már a krémet.
Most, hogy picit hűvösebb van, már nagyon kevés, hamar rá kell krémeznem valami másik, hidratálóbb termékkel (nekem spec sokkal jobban bevált egy ezer forintos krém rá). Így nálam csak közepes, egynek elment, ki nem dobom, de ha elfogy, nem venném újra.
Viszont várom a szatmári szilvás és a pándi meggyes olcsóbb verzióját, azokat is szívesen kipróbálnám tartós használatban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 22.

Amikor wishes kielemezte, írtam oda alapos véleményt, itt megtalálható:

BlindedByLipstick

2016. szeptember 22.

Ő az, megtaláltam, sikerült! A tökéletes hidratálókrém, ami alá nem izzadok be, jó árban van, és nem zsírosítja még jobban a bőröm. Az illata nekem szőlő, felkenve érzem halványan a bort. Kevés kell belőle, én éppen hozzáérintem az ujjam, annyi bőven elég. Hamar beszívódik, puha bőrt hagyva maga után. A csomagolása gyönyörű, a dobozát is megtartottam. Abszolút újravevős. <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 22.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Cetearyl Nonanoate, Cyclomethicone, Propylene Glycol, Phospholipids, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Nem szabványos INCI név. Jelentése: tokaji aszú esszencia. A tokaji aszú eszencia az aszúszemekből a saját súlyuk hatására kipréselődött sűrű mézszínű folyadék. Az összetevő cukrokban és aminosavakban gazdag, vagyis segít a bőrnek a külső védőrétege fenntartásában.

Nem szabványos INCI név. Jelentése: tokaji aszú.

Más néven: SymMollient® S. Viaszos állagú, bőrpuhító, hidratáló hatású észter, mely jelentősen növeli a bőr hidratáltságát és csökkenti transzepidermális vízveszteséget. A Prospector szerint az összetevő szilikonszerű filmet képez a bőrön, amely megvédi azt a kiszáradástól, valamint selymesen lágy, de nem zsíros érzetet kölcsönöz a bőrnek.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.