Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre DM Kedvenc

Helia-D

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1750 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: Pünyike, Módosítva: 2017. december 22.

Ár:   1990 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1750 Ft

Gyorsan felszívódó krém-géles textúra, értékes természetes tápanyagok és vitaminok, 24 órás hidratálás!

A készítményben található tokaji aszú eszencia* főleg cukrokat és aminosavakat tartalmaz, amelyek gazdagon táplálják, selymessé és üdévé  teszik a bőrt. A készítményben található további értékes, természetes összetevők kiegészítik a tokaji aszú eszencia és kivonat jótékony hatását. A szőlőmagolaj képes regenerálni a szövetekben lévő kollagént, használatával megelőzhető a bőr korai öregedése, a sheavaj, körömvirág- és napraforgóolaj, a B5 provitamin és az E-vitamin hidratálják, táplálják és antioxidáns hatásukkal védik a bőrt, elősegítik a regenerációját és megújulását.

*A tokaji aszú eszencia az aszúszemekből a saját súlyuk hatására kipréselődött sűrű mézszínű folyadék.

Kielemeztük a hónap krémjét: Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém

Ár: 1750 Ft , Eladó: Helia-d.hu
széva

2016. szeptember 3.

Én is a normál bőrre valót használom és nagyon kellemes krém.Csak pozitív tapasztalatom van eddig. Mivel magyar termék annál inkább ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 3.

danyadi77

2016. szeptember 3.

A normál/kombináltat vettem meg nyárra, illetve már nyár vége felé. Kezdenek érdekelni a Helia-D termékek.Kellemes kis krém, könnyen beszívódik, nem hagy zsíros érzetet, jó illata van. Gyönyörű a csomagolás és barátságos az ára. Kíváncsi vagyok a száraz bőrre való tesójára, mert a hőségben ez jó volt, de őszre kelleni fog valami "izmosabb" krém. Kíváncsi vagyok annak az állagára, krémesebb lesz-e. Ez egy kicsit vizesebbnek tűnik nekem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 3.

Matilda

2016. szeptember 3.

Ez az első Helia-D termékem, eddig nem fogott meg semmi tőlük, valószínűleg az öreges csomagolás miatt. Viszont ez a krém gyönyörűen van tálalva, a papírdoboz is nagyon szép, valamint a tégely maga is luxus hatást kelt, szívesen rakom ki az asztalomra.
Szerintem inkább édes must illata van, isteni finom, felkenés után sokáig érzem a bőrömön. A normál/kombinált bőrre való változat van nekem, de úgy érzem nyárra ez is kicsit sok, inkább elrakom télre. Amúgy éjszakára használtam párszor, mikor nagyon dehidratált volt a bőröm, nappal úgy éreztem, mintha maszk lenne rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 3.

PiciBrigii

2016. szeptember 2.

Jópofa volt, hogy amikor először kibontottam, megcsapott a tömény bor szag... :D Azóta kb. naponta használom, és ez a bor szag átment valami isteni finom, édeskés illatba. :) Az én bőrömről tudni kell, hogy nagyon zsíros, szóval kicsit tartottam ettől a krémtől... Nagyon gyorsan beszívódik és egyáltalán nem zsírosít. Sőt! Az arcápolási "rituálét" ezzel a krémmel fejezem be, és úgy tűnik, kevésbé zsírosodik a bőröm. A csomagolás is szuper, és ahhoz képest, hogy azt hittem gyorsan elfogy majd, nagyon sokáig elég. Csak ajánlani tudom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 2.

Marcsus

2016. augusztus 21.

Köszi KM, hogy kipróbálhattam ezt a szuper krémet! :)
Nem az általam eddig megszokott Helia-D minőség, számomra ez a krém jóval szimpatikusabb a vizesebb, könnyen kenhető és gyorsan beszívódó állaga miatt. A bőröm imádja, gyorsan beszippantja, érezhetően és mélyen hidratál. Persze ehhez szükséges egy jó arctisztító készítmény is, nekem a Lush Let the good times roll-jával tökéletes párost alkot, az arcom táplált, kevésbé száraz és vízhiányos, egészségesen fénylik és végre úgy érzem, hogy egy krém nem csak az arcomon "tocsog", hanem tényleg beszívódik és belülről táplál. Külön kiemelném az illatát, szuper szőlős-aszús, ezért is egy élmény használni. Ráadásul nem drága, minőségi a csomagolása és magyar. Vegyétek! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 21.

Köszi KM, hogy kipróbálhattam ezt a szuper krémet! :)

esteianim

2016. augusztus 17.

Nincs mese, a Helia-D egy igazi etalon. Szépen őrzik a hagyományt, amivel bírnak, de az újdonságaikkal sem szoktak hibázni. Már kipróbáltam néhány krémet tőlük és mindig elégedett voltam velük - s ez most sem változott. Ez az újdonság simogatja a bőrt és a lelket is: szép, nőies dizájn; ékszerdoboznak is beillő csomagolás; majd a zamatos bort idéző illat és a selymes állagú krém: addigra, mire először elkezdjük használni, már levesz a lábunkról.
A krém tényleg olyan mint egy simogatás: könnyed és jóleső. Pillanatok alatt beivódik és még a napsütötte bőr sem tiltakozik ellene - tehát nyárra biztos választás, ráadásul smink alatt is megállja a helyét. Egy szó, mint száz: nekem pozitívak a tapasztalataim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 17.

Csipetke

2016. augusztus 15.

Először is nagyon örülök,hogy kiválasztottatok és megkaphattam a terméket. Mép fogok róla írni még csak egy hete,hogy megkaptam.Mikor kivette ettem a kis dobozból amiben érkezett hozzám már akkor elámultam. A csomagolása is csodaszép már akkor éreztem,hogy egy kis "gyöngyszemet" tartok a kezemben.Mikor vittem belőle a tégelyt még jobban megtetszett,úgy éreztem magam mint egy hercegnő :) Az első dolgom az volt,hogy megszagoltam.Csodás az illata is.Mint említettem már még csak egy hete használom de nagyon jónak érzem ezt a krémet.Amúgy is szeretem a termékeit ennek a márkának,de ez nagyon levett a lábamról.Könnyen beszívódik nem ragad.Nagyon finom az állaga is.
Még mindig nagyon elégedett vagyok ezzel a termékkel.Most már elmondhatom,hogy használom egy ideje és egyszerűen imádom. Szuper a bőrömnek.Érzem,hogy hidratál és friss lesz tőle az arcbőröm,az illata egy kicsit nem tetszik,hogy így huzamosabb ideje használom,megszoktam azért vagy nem tudom,de úgy rossznak sem mondanám csak olyan megváltozott számomra. Valószínű,hogy az aszú teszi vagy nem tudom.De ettől függetlenül továbbra is szeretem használni,és imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 15.

vzsm02

2016. augusztus 8.

Én sajnos nem kerültem be a tesztelők közé, de azért is megvettem... nagyon kíváncsi voltam, a száraz bőrre alkalmasat vásároltam.

Az én bőröm szereti, nagyon kellemes illata van, megérte megvenni, örülök, hog nem kedvetlenedtem el a tesztelői sikertelenség ellenére. Jól hidratál, kellemesen beszívódik, nekem tetszik én ajánlom kipróbálásra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 8.

salamonhenrietta

2016. augusztus 7.

Tesztelésre kaptam ezt a krémet kb 3 hete, azóta ezt használom nappali és éjszakai arckrémnek, akár napközbe is. Nagyon megszerettem, az illata fantasztikus, az állaga jó - hamar beszívódik, nem marad utána zsíros érzés. Kevés elég belőle, mégse szárad ki a bőröm, az illatát sokáig érzem. Mióta ezt használom úgy érzem kevesebb mitesszer/pattanás van az arcomon. Nyári melegben sem folyik, zsírosodik tőle a bőröm. Szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 7.

liv17

2016. augusztus 2.

En is krémmániás kiválasztott lettem erre a termékre amit köszönök szépen :) A normál/kombinált bőrre való változatot kaptam. A csomagolása nagyon tetszik, üveg, ami a hasonló árú egyéb drogériás arckrémekről nem mondható el, úgyhogy dícséret érte. Kicsitt több mint egy hete használom, teljesen meg vagyok vele elégedve. Így nyáron sem érzem túl soknak, könnyed hidratáló krém, nem okozott pattanásokat. Az illata szerintem szőlőlé :) Nagyon megszerettem annak ellenére, hogy régen a márka termékei édesanyámnak pattikat okozott, azt kell mondjam szépen megújították az összetevőket. Újraveszem az tuti :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 2.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Cetearyl Nonanoate, Cyclomethicone, Propylene Glycol, Phospholipids, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Nem szabványos INCI név. Jelentése: tokaji aszú esszencia. A tokaji aszú eszencia az aszúszemekből a saját súlyuk hatására kipréselődött sűrű mézszínű folyadék. Az összetevő cukrokban és aminosavakban gazdag, vagyis segít a bőrnek a külső védőrétege fenntartásában.

Nem szabványos INCI név. Jelentése: tokaji aszú.

Más néven: SymMollient® S. Viaszos állagú, bőrpuhító, hidratáló hatású észter, mely jelentősen növeli a bőr hidratáltságát és csökkenti transzepidermális vízveszteséget. A Prospector szerint az összetevő szilikonszerű filmet képez a bőrön, amely megvédi azt a kiszáradástól, valamint selymesen lágy, de nem zsíros érzetet kölcsönöz a bőrnek.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.