Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre DM Kedvenc

Helia-D

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1750 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: Pünyike, Módosítva: 2017. december 22.

Ár:   1990 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1750 Ft

Gyorsan felszívódó krém-géles textúra, értékes természetes tápanyagok és vitaminok, 24 órás hidratálás!

A készítményben található tokaji aszú eszencia* főleg cukrokat és aminosavakat tartalmaz, amelyek gazdagon táplálják, selymessé és üdévé  teszik a bőrt. A készítményben található további értékes, természetes összetevők kiegészítik a tokaji aszú eszencia és kivonat jótékony hatását. A szőlőmagolaj képes regenerálni a szövetekben lévő kollagént, használatával megelőzhető a bőr korai öregedése, a sheavaj, körömvirág- és napraforgóolaj, a B5 provitamin és az E-vitamin hidratálják, táplálják és antioxidáns hatásukkal védik a bőrt, elősegítik a regenerációját és megújulását.

*A tokaji aszú eszencia az aszúszemekből a saját súlyuk hatására kipréselődött sűrű mézszínű folyadék.

Kielemeztük a hónap krémjét: Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém

Ár: 1750 Ft , Eladó: Helia-d.hu
natasa

2016. július 29.

A Helia-D termékeket szívesen próbálgatom, amióta kezdik kipofozni az összetevőlistákat. Hát, muszáj volt ezt is megvennem. Már nézegettem itt egy ideje, és köszönöm Pünyike az összetevők feltöltését!
A krém fehér színű, lágy, könnyen kenhető. Kenegetés közben kicsit vizes hatása van, nem nagyon, de tényleg nagyon kellemes felvinni. Nem zsíros, nem szárítja a bőrt. Szépen feltölti, láthatóan hidratál, frissít. Hidratáló. Tényleg.
Az illata nekem tetszik: szőlős-illatos, muskotályos. A bőrömön elég sokáig érzem még, és ennek örülök. Szeretem a klasszikus Helia-D illatot, de korábban pár termékben kicsit túltolták az illatanyagot (pl. a kék hidratálóban), ami engem kimondottan zavart. De ez az illat tetszik.
A csomagolása ízléses, bár a tégelyes kiszerelést sokan nem szeretik. Spatulával fogom én is kiszedegetni a napi adagot. A csavaros tetővel néha kicsit tovább szórakozok, de ezért nem fogok pontot levonni.
Bízom benne, hogy hosszú távon sem okoz semmilyen irritációt. Eddig tetszik. Dm-ben vettem, 2200 Ft-ért. Két változata van a polcon: normál/kombinált és száraz/extra száraz bőrre. Én a normál/kombinált bőrre valót vettem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 29.

szaboaniita

(!)
2016. július 25.

Szintén nagyon vártam ezt a krémet, mivel itt nyertem krémmánián :)) Éppen nyaralni voltam amikor írt a tesóm otthonról hogy csomagom érkezett és egyből beugrott hogy véégre megjött ez a kis hidratáló. Külön örülök hogy ez egy olyan krém amit anyukámmal együtt tudunk használni. A csomagolása nagyon szép, már-már elegáns,szeretjük az üveges tégelyeket. Mindketten imádjuk az illatát igazi szőlős/boros illat ( ez mondjuk megosztó lehet:D) Nekem normáltól zsírosabb, neki meg normál/picit vízhiányos bőre van. A krém gél állagú, egyáltalán nem zsíros ez nálunk hatalmas plusz pont, könnyen beszívodik nem hagy semmilyen maszkos érzetet. Első pár használatra érezni a simább, puhább bőrt, egyelőre semmilyen bőrprobléma nem jelentkezett, de később jövök updatera!:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 25.

Violet 1

(!)
2016. július 24.

Nagyon vártam ezt a krémet,kíváncsi voltam mit tudhat a tokaji aszú. A termék csomagolása elegáns,nem hivalkodó.Szeretem az üveges tégelyeket,mert azok valahogy exkluzív érzetet keltenek. Nekem az illata annyira nem tetszik,picit csalódott voltam,vártam egy megszokott enyhe Helia-D illatot,de helyette kicsit cefrés szőlős.Viszont felkenve nem érezni,akinek meg nem tetszik ne szaglássza direkt módon. Állaga nagyon könnyű,már-már inkább zselés.Egy kis fénylő hatás marad a bőrön utána,de nem vészes,úgyhogy én a nyári melegben nem is púdereztem fölé,annyira nem zavaró.Vagyis viszonylag jól beszívódik,megfelelően hidratál is.Nekem néha az orr környékén még krémezés után is maradnak hámló részek,de ez a krém azt is eltünteti.Most már harmadik napja használom és azt vettem észre most kezdi el kifejteni hatását.A bőröm mintha egységesebb lenne,szebb a színe.Babapuhaságú ugyan nem lett,de sokkal teltebb,kisimultabb.A pattanások után maradt egy-két pirosabb foltot is kezdi lehúzni.Eddig 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 24.

Elkofen

2016. június 27.

Ez a termékük is magasabb hatóanyaggal rendelkezik, mint az üzletekben vásárolható Helia-D krémek, így valószínűleg hatékonyabb is...Nappalra azonban nem használnám, mert akkor fényvédő faktoros krémre van szükségem.
Éjszakára bevált,és elég jól hidratál. Táplál, regenerál és bársonyos lesz az arcom tőle.
Könnyebb állagú, gyorsan beszívódó termék. Télire viszont egy nehezebb állagú krémet fogok választani, de melegben ez tökéletes.Az illata engem nem zavar, de volt már kellemesebb illatú krémem is.
Az összetevői nagyon szépek. Különösen tetszik benne, hogy nem csupán egy egyszerű hidratáló, hanem szőlőmagolajat is tartalmaz, ami tudtommal serkenti a kollagén termelést és így késlelteti a bőröregedést. A shea vaj és növényi olajok hidratálnak. A többi értékes vitamin pedig szintén a bőröm regenerálását és fiatalítását szolgálja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 27.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Cetearyl Nonanoate, Cyclomethicone, Propylene Glycol, Phospholipids, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Nem szabványos INCI név. Jelentése: tokaji aszú esszencia. A tokaji aszú eszencia az aszúszemekből a saját súlyuk hatására kipréselődött sűrű mézszínű folyadék. Az összetevő cukrokban és aminosavakban gazdag, vagyis segít a bőrnek a külső védőrétege fenntartásában.

Nem szabványos INCI név. Jelentése: tokaji aszú.

Más néven: SymMollient® S. Viaszos állagú, bőrpuhító, hidratáló hatású észter, mely jelentősen növeli a bőr hidratáltságát és csökkenti transzepidermális vízveszteséget. A Prospector szerint az összetevő szilikonszerű filmet képez a bőrön, amely megvédi azt a kiszáradástól, valamint selymesen lágy, de nem zsíros érzetet kölcsönöz a bőrnek.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.