Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre DM Kedvenc

Helia-D

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1750 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: Pünyike, Módosítva: 2017. december 22.

Ár:   1990 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1750 Ft

Gyorsan felszívódó krém-géles textúra, értékes természetes tápanyagok és vitaminok, 24 órás hidratálás!

A készítményben található tokaji aszú eszencia* főleg cukrokat és aminosavakat tartalmaz, amelyek gazdagon táplálják, selymessé és üdévé  teszik a bőrt. A készítményben található további értékes, természetes összetevők kiegészítik a tokaji aszú eszencia és kivonat jótékony hatását. A szőlőmagolaj képes regenerálni a szövetekben lévő kollagént, használatával megelőzhető a bőr korai öregedése, a sheavaj, körömvirág- és napraforgóolaj, a B5 provitamin és az E-vitamin hidratálják, táplálják és antioxidáns hatásukkal védik a bőrt, elősegítik a regenerációját és megújulását.

*A tokaji aszú eszencia az aszúszemekből a saját súlyuk hatására kipréselődött sűrű mézszínű folyadék.

Kielemeztük a hónap krémjét: Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém

Ár: 1750 Ft , Eladó: Helia-d.hu

cremelin

2020. november 11.

Szakembertől hallottam már, hogy az nem lehet jó krém, ami normál és vegyes bőrre is alkalmas, illetve, hogy a drogériás Helia-D termékek nem valami jók. Nos, nekem ez az egyik kedvenc hidratálóm volt eddig, bár nem vagyok otthonos a professzionális krémek világában. Aromaterápiaként sem rossz az erős cefreszag, ami felvitel után is érződik rövid ideig. Könnyű állagú és könnyen felvihető. Hozta azt, amit huszonévesen elvárok egy hidratálótól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 11.

orsheee

2020. november 11.

Nagyon szeretem, az illata is finom, és a vegánságom mellé is elfér a neszeszerben. :) Gyorsan beszívódik, nem zsíros, sokáig elég. Sajnos UV ellen nincs benne semmi, ezért most egy másik helia-d krémet fogok kipróbálni, de egyébként bárkinek bátran ajánlom aki a fényvédőt külön réteggel oldja meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 11.

madonna

2020. november 7.

Nekem ez a legjobb melegebb időben. Kellően hidratál, feszesít, nem zsíros.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. november 7.

Nekem ez a legjobb melegebb időben. Kellően hidratál, feszesít, nem zsíros.

Cyntia99

2020. október 25.

A krem nagyon jo tenyleg. Engem kicsit a markans aszu-illat zavar ( mivel az alkoholt nem szeretem:( ettol fuggetlenul tenyleg jo:€

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 25.

kitty93

2020. október 25.

Nagyon szeretem krém. Könnyen beszívódik és ad egy különösen puha, pici védőréteget a bőrnek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 25.

frenky

2020. október 20.

Jó kis krém, de az illata tényleg erős. Mikor használtam mindig arra gondoltam, hogy na vajon mikor fog pattanásokat okozni? Szerencsére nem okozott, de szerintem nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 20.

KisTigris

2020. október 19.

2018 ősze: Az utlsó volt a boltban, 1 hete használom. Nagyon-nagyon szeretem. A nappali krémektől valamiért gyulladt pattanások jönnek ki, ettől semmi! Az illata mű szőlő, de imádom!

Update: 2019 telén a CELL CONCEPT terméket választottam. Kár volt, mert ez a legjobb. Viszont nem veszem újra, mert alkohol van benne. Szerettem volna magyar krémet használni, de így nem! 😔

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 19.

HNiky

2020. október 17.

Brutálisan erős az illata, 2 használat után elajándékoztam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 17.

Brutálisan erős az illata, 2 használat után elajándékoztam.

oszdaniella

2020. október 12.

Engem egy idő után iszonyatosan irritált az erős illata. Az elején még kellemes volt, de a vége felé kezdett fejfájdító lenni. Alig vártam,hogy elhasználjam. Kombinált arcomra elég kevés,ha meg többet használtam nem szívódott fel sehogy sem. Sajnos nekem le kell húznom, de + pont hogy nem pattogtam ki tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 12.

Monaaaaa

2020. október 12.

Kellemes illatú, jó állagú krém. Jól is hidratál, viszont ha alapozó alá használtam és véletlenül a szemem közelébe ért, nagyon csípte... Emiatt vonok le két csillagot, egyébként hibátlan termék lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 12.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Cetearyl Nonanoate, Cyclomethicone, Propylene Glycol, Phospholipids, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Nem szabványos INCI név. Jelentése: tokaji aszú esszencia. A tokaji aszú eszencia az aszúszemekből a saját súlyuk hatására kipréselődött sűrű mézszínű folyadék. Az összetevő cukrokban és aminosavakban gazdag, vagyis segít a bőrnek a külső védőrétege fenntartásában.

Nem szabványos INCI név. Jelentése: tokaji aszú.

Más néven: SymMollient® S. Viaszos állagú, bőrpuhító, hidratáló hatású észter, mely jelentősen növeli a bőr hidratáltságát és csökkenti transzepidermális vízveszteséget. A Prospector szerint az összetevő szilikonszerű filmet képez a bőrön, amely megvédi azt a kiszáradástól, valamint selymesen lágy, de nem zsíros érzetet kölcsönöz a bőrnek.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.