Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre DM Kedvenc

Helia-D

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1750 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: Pünyike, Módosítva: 2017. december 22.

Ár:   1990 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1750 Ft

Gyorsan felszívódó krém-géles textúra, értékes természetes tápanyagok és vitaminok, 24 órás hidratálás!

A készítményben található tokaji aszú eszencia* főleg cukrokat és aminosavakat tartalmaz, amelyek gazdagon táplálják, selymessé és üdévé  teszik a bőrt. A készítményben található további értékes, természetes összetevők kiegészítik a tokaji aszú eszencia és kivonat jótékony hatását. A szőlőmagolaj képes regenerálni a szövetekben lévő kollagént, használatával megelőzhető a bőr korai öregedése, a sheavaj, körömvirág- és napraforgóolaj, a B5 provitamin és az E-vitamin hidratálják, táplálják és antioxidáns hatásukkal védik a bőrt, elősegítik a regenerációját és megújulását.

*A tokaji aszú eszencia az aszúszemekből a saját súlyuk hatására kipréselődött sűrű mézszínű folyadék.

Kielemeztük a hónap krémjét: Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém

Ár: 1750 Ft , Eladó: Helia-d.hu

Nairam

2020. október 1.

Gélesebb állagú,vizesebb krém,amit az elején pont emiatt szerettem. A kékszőlős illata nagyon finom! Tetszik,hogy nem mű pacsuli illat! Viszont néha,amikor éppen pirosabb,problémásabb a bőröm,akkor minimálisan érzem benne az alkoholt,hogy szárít.... Olyankor kevésnek érzem,és nem esik jól használni! Éppen emiatt smink alá,nem mindig szuperál. Amikor szebb a bőrképem,akkor pont elég,pont jó...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 1.

Eva1981

2020. augusztus 28.

Alapjáraton szeretem ezeket a termékeket, de ez a változat nekem nem jött be sajnos. Nehezen szívódik fel, szinte le tudom sodorni az arcomról. Az illata kellemes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 28.

KittiF89

2020. augusztus 16.

Éjszakára használom, nagyon jól hidratál. És az illata fantasztikus. Mindenképpen újravevős.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 16.

Maryann

2020. július 26.

Zsíros bőrömre nappal sok, de éjszakára nagyom szeretem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 26.

Zsíros bőrömre nappal sok, de éjszakára nagyom szeretem

Liara0826

2020. július 20.

Anyukám és anyósom nagy kedvence. Nekik tökéletes a száraz bőrükre, nagyon szeretik használni és az illatáért is oda vannak (azért én is). Nagyon jó összetevői vannak (talán a parfüm az túlságosan elől van a listában, de attól eltekintve nagyon jó) és árban is nagyon nagyon jó. Párszor már én is kipróbáltam, nagyon jó. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 20.

fitnesslover

2020. július 14.

Az eddigi legjobb hidratálókrém, amit próbáltam. Már sokadjára veszem újra, használat után nagyon puhává varázsolja a bőrömet, és semmilyen bőrproblémát nem okoz. Egy csillagot viszont le kell hogy vonjak, mert a tokaji aszú eszencia megjelenik az illatában is, ami nem igazán jött be se nekem, se a páromnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 14.

szucsnoem95

2020. július 9.

Eddig Nivea-t használtam, de úgy éreztem, a bőrömnek szüksége van egy könyedebb krémre, és az itteni vélemények alapján ezt vettem meg. Nem bántam meg, isteni illata van és nagyon jót tesz a bőrömnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 9.

fischerlilla

2020. július 4.

Eddig ez a hidratáló vált be a legjobban a kombinált bőrömre. A legtöbb krém után zsírosabb lett a bőröm vagy be se szívódott. Ez viszont szinte azonnal beszívódik és egyből nagyon puha lesz tőle az arcom. Az illata sem zavar, biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 4.

cherry19

2020. július 2.

Eh meh, nem rossz, de nem is az igazi nekem.
Tetszik a könnyed géles állaga és hogy gyorsan beszívódik a bőrömbe. Közepesen hidratál, illetve az eloszlathatósága is elnyerte tetszésem. Szerencsémre pattanásokat/kiütéseket nem okoz.
Nem tetszik az intenzív, nagyon mű illata, kicsit csípi a szemem, ha a környékre kenem, napközben gyorsan átfényesíti az alapozóm, illetve hogy enyhén ragad tőle az arcom.
Számomra ez egy semleges, elmegy-darab, mivel semmi szignifikáns változást nem hozott a bőrömnek újravenni nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 2.

Eh meh, nem rossz, de nem is az igazi nekem.

Horgonyoslany

2020. július 2.

Soha...... de soha nem használtam el teljesen egy tégely arcápoló krémet sem...! Na de ez?! Már a másodikat veszem belőle, ami nálam akkora szó a min. 15 negyedig vagy félig elhasznált krém mellett, hogy csak na! Próbáltam drágát, próbáltam olcsót. Neves híres kencéket és noname trutyikat. Mindahánytól volt valami baja a bőrömnek. Hol pattanás, hol hámlás, kipirosodás, égő érzés, volt diszkógömb effektus is. Sőt volt ami úgy hazavágta a bőrömet, hogy azt csodálom magától rendbejött.
Nem is tudom hol, vagy kitől de rátaláltam erre a szépségre. Tetszettek az összetevői. Állagra nem egy tipik arckrém, de nekem bejön ez a kicsit zselésebb állag. Az illata engem egyáltalán nem zavar. Nekem télen nyáron tökéletes, nem irritál, nem folyik tőle az arcom. Nincs kifényesedés, nem zsírosít. Szerintem kérek papot, mert ez sírig tartó szerelem lesz! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 2.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Cetearyl Nonanoate, Cyclomethicone, Propylene Glycol, Phospholipids, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Nem szabványos INCI név. Jelentése: tokaji aszú esszencia. A tokaji aszú eszencia az aszúszemekből a saját súlyuk hatására kipréselődött sűrű mézszínű folyadék. Az összetevő cukrokban és aminosavakban gazdag, vagyis segít a bőrnek a külső védőrétege fenntartásában.

Nem szabványos INCI név. Jelentése: tokaji aszú.

Más néven: SymMollient® S. Viaszos állagú, bőrpuhító, hidratáló hatású észter, mely jelentősen növeli a bőr hidratáltságát és csökkenti transzepidermális vízveszteséget. A Prospector szerint az összetevő szilikonszerű filmet képez a bőrön, amely megvédi azt a kiszáradástól, valamint selymesen lágy, de nem zsíros érzetet kölcsönöz a bőrnek.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.