Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre DM Kedvenc

Helia-D

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1750 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: Pünyike, Módosítva: 2017. december 22.

Ár:   1990 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1750 Ft

Gyorsan felszívódó krém-géles textúra, értékes természetes tápanyagok és vitaminok, 24 órás hidratálás!

A készítményben található tokaji aszú eszencia* főleg cukrokat és aminosavakat tartalmaz, amelyek gazdagon táplálják, selymessé és üdévé  teszik a bőrt. A készítményben található további értékes, természetes összetevők kiegészítik a tokaji aszú eszencia és kivonat jótékony hatását. A szőlőmagolaj képes regenerálni a szövetekben lévő kollagént, használatával megelőzhető a bőr korai öregedése, a sheavaj, körömvirág- és napraforgóolaj, a B5 provitamin és az E-vitamin hidratálják, táplálják és antioxidáns hatásukkal védik a bőrt, elősegítik a regenerációját és megújulását.

*A tokaji aszú eszencia az aszúszemekből a saját súlyuk hatására kipréselődött sűrű mézszínű folyadék.

Kielemeztük a hónap krémjét: Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém

Ár: 1750 Ft , Eladó: Helia-d.hu
twentylessone

2018. november 19.

Anyukám csodaszere imádja, mindig van otthon belőle. Vízhiányos bőre van és elég idős már, neki bejött. Az én rozáceás arcbőrömet enyhén irritálja, fura piros pöttyöket varázsolt az orca részre. Szóval érzékenybőrüek vigyázzanak!
Az illata nagyon kellemes, az állaga szuper és könnyen beszívódik, plusz anyucinak lett egy szuper kréme, ezért 5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 19.

bogczi

2018. november 17.

Oda meg vissza voltam az itteni vélemények miatt és meg is rendeltem, épp akciós volt a Helia-D webshopon. Alapvetően az orcáim szárazabbak, a bőröm kicsit fakó a koromhoz képest, de a T-vonalam zsírosabb. Először inkább orcákra használtam, fokozatosan próbáltam bevezetni a rutinomba, de sajnos az arcom minden részén ugyanolyan kis fehér pattanásokat okozott. :( Pedig amúgy az állaga nagyon jó, hamar beszívódott ls az illata is szuper, de sajnos folyamatosan jöttek tőle elő a pattanások. Végül anyukámnak adtam, nála töretlen a siker eddig. :)
Szerintem a shea vajat egyszerűen nem tolerálja a bőröm, többször próbálkoztam már vele, hátha, de eddig minden kence kudarc ezen a vonalon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 17.

blange

2018. november 16.

Kombinált bőröm jól tolerálja, könnyű éjszakai krémként használom, és eddig teljesen elégedett vagyok vele - nekem ráadásul az illata is tetszik. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 16.

Fruzska28

2018. november 15.

Imádom!! Az illatába szerelmes vagyok :D Nagyon gyorsan felszívódik, kevés is elég belőle és sokáig puha tőle az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 15.

mitzi01

2018. november 14.

Imádom az illatát, de nem tokaji, hanem otelló szőlő illatú - szerintem :) A hatása nem egyértelmű, kellemes, de csodát ne várjunk ennyi pénzért...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 14.

Katalin1211

2018. november 12.

Sajnos nálam nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. Az amúgy is száraz bőrőmet nem tudta kellő képpen hiratálni az éjszakai krémmel együtt sem. Ettől fügetlenül az állagát és az illatát nagyon szeretem. Ha jobb állapotban lesz az arcbőröm, akkor lehet vissza térek a használatára .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

Nicus

2018. november 10.

Én valamiért nem szívesen használom nappalra... Úgy vettem észre, hogy ha ezt a krémet kenem fel reggel az arcomra sokkal hamarabb zsírosodik a T vonalam.
Inkább estére használom, jól hidratál, puha, telt lesz tőle az arcom és reggel is bársonyos bőrrel ébredek.
Az illata kezdetben nagyon zavaró volt, úgy éreztem magam tőle mint valami rossz piás🙄 de szerencsére hamar elillan és annyira már fel se tünik mikor érte nyúlok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 10.

netti1212

2018. november 5.

Nem egy rossz termék, az illata nagyon jó :) de az én bőrömnek nem ő az igazi :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 5.

JustGlitter

2018. november 1.

Elég régóta megvan, már majdnem ki is fogyott, és eddig csak pozitív tapasztalataim vannak vele! Könnyű a bőrön, nem zsíros, nagyon tetszik a kicsit habos/mousse-os állaga.
Az illata lehet, hogy túl mű, nekem mindenesetre tetszik, bár talán túl erős lehet. Viszont nem érezhető olyan sokáig, legalábbis ha smink alá használom. Talán hátrány, de a végére már kezdtem unni, ez mondjuk az én személyes hülyeségem :D .
Jól hidratál, de ahogy látom, el kell találni a bőrtípust, mert zsírosabb bőrön maradhat felesleg, száraz bőrre meg, főleg télen, kicsit kevés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 1.

Boriskajuliska

2018. október 31.

Hab állagú, picit erős illatú krém ami nem volna baj ha finom pl. otelló szőlő illata lenne, de nem az:( . Viszonylag gyorsan felszívódik de ezentúl nem nyújt sok pluszt, viszont csípi a bőrömet de sokkal jobban mint a neutrogena gél ill. a szérum! A nem dobunk ki semmit elven valószínűleg elhasználom, de az itteni vélemények alapján jobbat vártam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 31.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Cetearyl Nonanoate, Cyclomethicone, Propylene Glycol, Phospholipids, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Nem szabványos INCI név. Jelentése: tokaji aszú esszencia. A tokaji aszú eszencia az aszúszemekből a saját súlyuk hatására kipréselődött sűrű mézszínű folyadék. Az összetevő cukrokban és aminosavakban gazdag, vagyis segít a bőrnek a külső védőrétege fenntartásában.

Nem szabványos INCI név. Jelentése: tokaji aszú.

Más néven: SymMollient® S. Viaszos állagú, bőrpuhító, hidratáló hatású észter, mely jelentősen növeli a bőr hidratáltságát és csökkenti transzepidermális vízveszteséget. A Prospector szerint az összetevő szilikonszerű filmet képez a bőrön, amely megvédi azt a kiszáradástól, valamint selymesen lágy, de nem zsíros érzetet kölcsönöz a bőrnek.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.