Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre DM Kedvenc

Helia-D

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1750 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: Pünyike, Módosítva: 2017. december 22.

Ár:   1990 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1750 Ft

Gyorsan felszívódó krém-géles textúra, értékes természetes tápanyagok és vitaminok, 24 órás hidratálás!

A készítményben található tokaji aszú eszencia* főleg cukrokat és aminosavakat tartalmaz, amelyek gazdagon táplálják, selymessé és üdévé  teszik a bőrt. A készítményben található további értékes, természetes összetevők kiegészítik a tokaji aszú eszencia és kivonat jótékony hatását. A szőlőmagolaj képes regenerálni a szövetekben lévő kollagént, használatával megelőzhető a bőr korai öregedése, a sheavaj, körömvirág- és napraforgóolaj, a B5 provitamin és az E-vitamin hidratálják, táplálják és antioxidáns hatásukkal védik a bőrt, elősegítik a regenerációját és megújulását.

*A tokaji aszú eszencia az aszúszemekből a saját súlyuk hatására kipréselődött sűrű mézszínű folyadék.

Kielemeztük a hónap krémjét: Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém

Ár: 1750 Ft , Eladó: Helia-d.hu
FDA

2018. október 28.

Szeretem ezt a krémet, ez az egyik kedvencem. Az állaga pont jó, gyorsan beszívódik. Tèlre nekem önmagában kicsit kevés, ilyenkor érzékenyebb és szárazabb a bőröm.
Az illata kicsit mű, de kellemes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 28.

Az illata kicsit mű, de kellemes.

ifju15

2018. október 22.

Már egy ideje használom, és azt kell mondjam hogy imádom ezt a krémet! Kezdetben nem volt olyan felhőtlen a kapcsolatunk, ugyanis nagyon nehezen szívódott be és hagyott maga utan egy kis zsíros olajos érzetet, ezért nagyon nem szerettem. De ahogy rendszeresen használni kezdtem a bőröm is valahogy megszokta egyből beszívta. Nagyon megszerettem igy lassan a végére ezt a kremet, biztos újraveszem ha elfogy mert nagyon jol hidratál es látványosan szebb lett az arcbőröm, mindenkinek ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 22.

timcsike04

2018. október 22.

Én nagyon szeretem a Hélia-D termékeket, beleértve ezt is. Nagyon jó az illata, és valóban teszi a dolgát, jól hidratál. Remélem nemcsak az őszi időben hanem a téli időszakban is kiváló nappali krémem lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 22.

Heyy

2018. október 22.

Imádnám ezt a krémet, az állaga, illata csdálatos. Érezni, hogy tele van tápláló összetevőkkel. Sajnos az én kombinált bőrömnek sok volt, pattanásaim lettek tőle, de talán majd télen teszek még vele egy próbát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 22.

Dodo2017

2018. október 22.

Ez egy igazán szuper krém lenne, ha nem nyomták volna tele filléres szőlő-aromával, ami minden, kicsit is a borhoz/szőlőhöz konyító ember számára a nagyon gáz othello-t juttatja eszébe. Ezzel hiteltelenítik az egészet nekem. Inkább hagyták volna semleges illatúra. De amúgy klassz, jól beszívódik, finom kis krém - újra a fentiek miatt nem veszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 22.

Vicus

2018. október 18.

Szép a tégelye, bár jobban szeretem a műanyag tégelyes cuccokat, utazás szempontjából praktikusabb. (De még jobb a tubusos kiszerelés, higiénikusabb is.) Hidratáló hatásával meg vagyok elégedve, így nyárra pont elég, viszont az illatával nem tudok kibékülni :) Egynek elment, de szerintem visszatérek a jól bevált hialuronsavas hidratálómhoz ősszel.
Update: nagyon megszerettem, eddigi legjobb drogériás krémem, csak az illatával nem vagyok kibékülve továbbra sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 18.

zuzmara2018

2018. október 13.

Az ára miatt úgy gondoltam, hogy biztos lesz valamilyen panaszom rá. Pozitív csalódás volt, amikor kipróbáltam. Az állaga szuper. Nagyon könnyen beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet maga után. Az illata tetszik, számomra nem zavaró. Biztos újra veszem, mert azóta már más krémeket is kipróbáltam és eddig ez vált be a legjobban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 13.

nuenue

2018. október 12.

Imádom ezt a krémet is, csakúgy, mint az éjszakai változatát! Ők ketten együtt az én kincseim! Pedig nem volt ez mindig így, mert egy jó ideje már a gondolatától is futkosott a hátamon a hideg, hogy hamarosan eljön az az idő, mikor koromból adódóan napi rendszerességgel kell majd használnom ezeket az eddig direkt mellőzött dolgokat, mint a kenceficék. Aztán számomra is érthetetlen módon az első használat után tovaillant ez a félelmem, mert szinte azonnal beleszerettem! Csodás illat, könnyed, levegős állag, remek hidratálás, sima, selymes hatás, semmi irritáció - kell ennél több? Semmilyen más termékre le nem cserélném! Mindent elárul róla ha azt írom, hogy már beszereztem az újabb adagokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 12.

Annath

2018. október 12.

Szerettem ezt a krémet, jó érzés volt felkenni, éreztem, ahogy szinten belecuppan az arcomban, sminkelés alá is tökély volt, nem okoz pattanásokat, gyulladt göböket, szépen rendben tartotta az arcom. Ha nem lennék kíváncsi kísérletezős, akkor újravevős

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 12.

Linali

2018. október 11.

Jó kis krém, bár nekem kicsit erős az illata. Emlékeztek milyen illata volt régen a fanta szőlőnek? Na nekem ez pont olyan, mingig az jut róla az eszembe.:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 11.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Cetearyl Nonanoate, Cyclomethicone, Propylene Glycol, Phospholipids, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Nem szabványos INCI név. Jelentése: tokaji aszú esszencia. A tokaji aszú eszencia az aszúszemekből a saját súlyuk hatására kipréselődött sűrű mézszínű folyadék. Az összetevő cukrokban és aminosavakban gazdag, vagyis segít a bőrnek a külső védőrétege fenntartásában.

Nem szabványos INCI név. Jelentése: tokaji aszú.

Más néven: SymMollient® S. Viaszos állagú, bőrpuhító, hidratáló hatású észter, mely jelentősen növeli a bőr hidratáltságát és csökkenti transzepidermális vízveszteséget. A Prospector szerint az összetevő szilikonszerű filmet képez a bőrön, amely megvédi azt a kiszáradástól, valamint selymesen lágy, de nem zsíros érzetet kölcsönöz a bőrnek.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.