Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre DM Kedvenc

Helia-D

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1750 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: Pünyike, Módosítva: 2017. december 22.

Ár:   1990 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1750 Ft

Gyorsan felszívódó krém-géles textúra, értékes természetes tápanyagok és vitaminok, 24 órás hidratálás!

A készítményben található tokaji aszú eszencia* főleg cukrokat és aminosavakat tartalmaz, amelyek gazdagon táplálják, selymessé és üdévé  teszik a bőrt. A készítményben található további értékes, természetes összetevők kiegészítik a tokaji aszú eszencia és kivonat jótékony hatását. A szőlőmagolaj képes regenerálni a szövetekben lévő kollagént, használatával megelőzhető a bőr korai öregedése, a sheavaj, körömvirág- és napraforgóolaj, a B5 provitamin és az E-vitamin hidratálják, táplálják és antioxidáns hatásukkal védik a bőrt, elősegítik a regenerációját és megújulását.

*A tokaji aszú eszencia az aszúszemekből a saját súlyuk hatására kipréselődött sűrű mézszínű folyadék.

Kielemeztük a hónap krémjét: Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém

Ár: 1750 Ft , Eladó: Helia-d.hu

agiP

2020. július 1.

Imádtam ezt a krémet ősztől tavaszig! Remekül hidratál és egy kellemes fényt hagy az arcon (nincs diszkógömb-effektus), az illatát pedig én egyenesen imádtam. Nyárra könnyedebb krémet kerestem, de újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 1.

reteszke

2020. június 29.

Sajnos engem és a férjemet is zavarta az az erős alkoholos illat. Nem veszem újra! :( Jól hidratál... de a szaga...nekünk NEM!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 29.

PrincessBell

2020. június 22.

Nagyon könnyed textúrájú, kellemes szőlő illatú krém, hamar beszívódik, nem veszekszik semmivel.
Sajnos apró pattanásokat okozott, így nem tudom használni. Nagyon kér érte, mert ár/érték/hatás arányában nagyon jó kis magyar krém!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 22.

Sz_Réka

2020. június 17.

Nagyon szeretem, szépen lehet rá alapozni. Könnyed krém, de lehet hogy nyárra még ez is sok lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 17.

dalmacsek

2020. június 16.

Nagyon nehéz eltalálnom, hogy melyik az a nappali krém, ami ősszel-télen megfelelően hidratál, de még nem sok a bőrömnek. Ez tipikusan egy ilyen krém, nagyon könnyed, nem hagy ragacsos érzést maga után, szuperül lehet rá sminkelni és nem nehezíti el a bőrömet. Az ára és az illata pedig külön plusz pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 16.

picibalang

2020. június 3.

nagyon szeretem, többször újravettem már! :) télre inkább a száraz bőrre valót szoktam használni, de igazából mindkettő tök jól bevált, elég hamar beszívódik, jó az illata, és szuperül hidratál :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 3.

SzAngel

2020. június 1.

Imádtam az illatát, de az én bőröm nem szerette. Apró pattanásokat okozott. Kár...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 1.

Voki

2020. május 25.

Nagyon finom illata van. Kellemes állagú, nem túl nehéz, lehet rá sminkelni. Egész jól hidratál, de azért önmagában nekem nem elég. Lehet, hogy az én bőröm elbírta volna a száraz bőrre való verziót is, majd ha kipróbálom azt is update-elek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 25.

Borsoci22

2020. május 11.

Régóta kerestem a tökéletes nappali hidratálókrémet, ami nem hagy zsíros, ragacsos érzést, ami nem túl nehéz a bőrömnek, ami könnyen beszívódik.
Megtaláltam!!! Feltölt, hidratál, nem okoz pattanásokat. Sőt! Segít a gyulladás mérséklésében, és az utána maradt "seb" gyógyulásában.
A reggeli rutinom fénypontja, amikor ezt az isteni illatú krémet befejezésként felkenem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 11.

MLotti

2020. április 24.

Nagyon jó kis termék, télen a száraz bőrre valót használom, nyáron bőven elegendő a normál verzió is. Zselés állagú, gyorsan beszívódik és kényelmesen lehet rá sminkelni. Sokadik alkalommal veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 24.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Cetearyl Nonanoate, Cyclomethicone, Propylene Glycol, Phospholipids, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Nem szabványos INCI név. Jelentése: tokaji aszú esszencia. A tokaji aszú eszencia az aszúszemekből a saját súlyuk hatására kipréselődött sűrű mézszínű folyadék. Az összetevő cukrokban és aminosavakban gazdag, vagyis segít a bőrnek a külső védőrétege fenntartásában.

Nem szabványos INCI név. Jelentése: tokaji aszú.

Más néven: SymMollient® S. Viaszos állagú, bőrpuhító, hidratáló hatású észter, mely jelentősen növeli a bőr hidratáltságát és csökkenti transzepidermális vízveszteséget. A Prospector szerint az összetevő szilikonszerű filmet képez a bőrön, amely megvédi azt a kiszáradástól, valamint selymesen lágy, de nem zsíros érzetet kölcsönöz a bőrnek.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.