Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre DM Kedvenc

Helia-D

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1750 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: Pünyike, Módosítva: 2017. december 22.

Ár:   1990 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1750 Ft

Gyorsan felszívódó krém-géles textúra, értékes természetes tápanyagok és vitaminok, 24 órás hidratálás!

A készítményben található tokaji aszú eszencia* főleg cukrokat és aminosavakat tartalmaz, amelyek gazdagon táplálják, selymessé és üdévé  teszik a bőrt. A készítményben található további értékes, természetes összetevők kiegészítik a tokaji aszú eszencia és kivonat jótékony hatását. A szőlőmagolaj képes regenerálni a szövetekben lévő kollagént, használatával megelőzhető a bőr korai öregedése, a sheavaj, körömvirág- és napraforgóolaj, a B5 provitamin és az E-vitamin hidratálják, táplálják és antioxidáns hatásukkal védik a bőrt, elősegítik a regenerációját és megújulását.

*A tokaji aszú eszencia az aszúszemekből a saját súlyuk hatására kipréselődött sűrű mézszínű folyadék.

Kielemeztük a hónap krémjét: Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém

Ár: 1750 Ft , Eladó: Helia-d.hu
Linali

2018. október 11.

Jó kis krém, bár nekem kicsit erős az illata. Emlékeztek milyen illata volt régen a fanta szőlőnek? Na nekem ez pont olyan, mingig az jut róla az eszembe.:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 11.

kkkrk

2018. október 10.

Az első krém volt, amitől nem pattogtam ki, nem zsírosodott és fénylett a bőröm nettó 10 perc után, nem fulladt be. Imádtam!
Bár váltottam teljesen bio termékekre, de ha valaha visszatérek, akkor csak ehhez fogok nyúlni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 10.

Zdenka

2018. október 10.

Miután egy valag pénzt kidobtam egy Clinique arckrémre (dramatically different moisturizing cream), ami nem vált be, megfogadtam, hogy valami olyanhoz fogok nyúlni, ami megfizethetőbb árkategóriában mozog arra az esetre, ha ismét behúznának a csőbe. Meg amúgy is; a drágább sajnos nem mindig jobb, mint kiderült.
Második kiszerelés végénél járok, ennyire bevált. Az első kiadáshoz képest változott a design (az első szerintem elegánsabb volt) és az állag is kicsit "habosabb", de a hatása változatlanul megmaradt. Úgy hidratál, ahogy kell: beszívja a bőr, ezért nem hagy kellemetlen ragacsos és fénylő érzést. Télre is elégnek bizonyult, de nyáron sem éreztem soknak. Nálam sminkalapnak is megállta a helyét és az illatanyag ellenére hosszútávon sem irritálta a bőröm. Kényelmi bónusz, hogy szinte minden üzletben elérhető, nem kell külön drogériába mászkálni érte. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 10.

mercixoxo

2018. október 9.

Nagyon jó kis termék! Lassan elfogy az első tégely, de biztos újra veszem, mert nekem bevált. Kellemesen hidratál, nem hagy zsíros érzetet, gyorsan beszívódik. Ha pattanásom van, nem teszi még rosszabbá, sőt, úgy látom
javít rajta. A szaga valakinek zavaró lehet, nekem kifejezetten tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 9.

javít rajta. A szaga valakinek zavaró lehet, nekem kifejezetten tetszik.

lexyweaver

Korcsoport: < 18
2018. október 7.

Minden sminkelés előtt ezt használom, meg vagyok vele elégedve, már a második tégellyel fogyasztom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. október 7.

Gyalogkakukk

2018. október 4.

Illata, állaga tetszik. Felkenés után hamar beszívja a bőr és a szőlőlé felhő is viszonylag gyorsan elillan. Vizes bőrre, vagy nedves kézzel felvinni nem ajánlom. Nekem legalábbis nehéz volt így eloszlatni. Még csak néhány hete használom, de problémát (pl. pattanást) eddig nem okozott. A téli, hidegebb időszakban lehet, hogy kevés lesz, mert most is sokszor úgy érzem, nem hidratál kellőképpen. Szeretném szeretni, de nem fogom újravenni, mert már rövid idő alatt némi olajos réteg alakul ki a bőröm felszínén, valamint ennek ellenére is van némi húzódó érzés az arcomon. Kár érte, mert szimpatikus kis krém lenne az összetevők, aroma, textúra tekintetében, továbbá az én érzékeny bőrömet nem irritálja egyáltalán. Hiába normál/kombinált bőrre kínálják, lehet hogy a zsíros bőrűek jobban kedvelnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 4.

autumnstyle

2018. szeptember 28.

Régóta szemezgettem vele mindig megnéztem, visszatettem, végül amikor elfogyott a kedvenc arckrémem megvettem ezt. Hogy is mondjam... az állaga fura nekem, bár tény hogy gyorsan beszívódik, a kapkodós reggeleken ez előny, de nekem nem ez lesz a kedvenc. Az összetevői tetszenek, az állaga miatt levonok egy csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 28.

mariann33

2018. szeptember 26.

Alapvetően nem szeretem a gél állagú arckrémeket,több okból is,de olyan dícsérő vélemények-és sok-vannak itt,ami csak kevés terméknél,így pár hónapja elcsábultam...hát kár volt..nem lehúzni jöttem a terméket,nem is tudnám,hisz annyi mindenkinek bevált,de olyan "pia szaga"van,hogy így még nem zavart semmi!
A hatása talán jó lehet,de azt megkapom más arckrémtől is,de ahelyett hogy ápolt krém illatot árasztana ha már ennyire szagos,ne bor szagú lenne!Utálom a bort,a szagát is nagyon,és hogy ilyen szesz szagú legyek...nonszensz:(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

vodkaszoda

2018. szeptember 24.

Jó az állaga, jó az illata, jó érzés használni, jó a hatása, és szimpatikus összetevői vannak. A 90 éves nagymamámmal megjelenése óta ez a kedvencünk. Nem igazán tudnék rosszat mondani róla. A kissé nehéz üvegtégely az egyetlen apró hátránya - már ha lehet annak nevezni, mert az is szép, és jó kézbe venni - de sokat utazom, és olyankor más krémet használok, hogy ne cipeljem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

barva.lilla

2018. szeptember 22.

Elég sokáig kitart egy adag, ár-érték arányban is megfelelő. Hidratálásra kiváló, nagyon szerettem. Smink alá felkenve pedig kicsit zsírosította az összhatást, hiába púdereztem le. Az illata kellemes, könnyű az textúrája is. Összeségében elégedett voltam vele és újra fogom vásárolni, mert jobbat még nem találtam nála!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Cetearyl Nonanoate, Cyclomethicone, Propylene Glycol, Phospholipids, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Nem szabványos INCI név. Jelentése: tokaji aszú esszencia. A tokaji aszú eszencia az aszúszemekből a saját súlyuk hatására kipréselődött sűrű mézszínű folyadék. Az összetevő cukrokban és aminosavakban gazdag, vagyis segít a bőrnek a külső védőrétege fenntartásában.

Nem szabványos INCI név. Jelentése: tokaji aszú.

Más néven: SymMollient® S. Viaszos állagú, bőrpuhító, hidratáló hatású észter, mely jelentősen növeli a bőr hidratáltságát és csökkenti transzepidermális vízveszteséget. A Prospector szerint az összetevő szilikonszerű filmet képez a bőrön, amely megvédi azt a kiszáradástól, valamint selymesen lágy, de nem zsíros érzetet kölcsönöz a bőrnek.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.