Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre DM Kedvenc

Helia-D

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1750 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: Pünyike, Módosítva: 2017. december 22.

Ár:   1990 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1750 Ft

Gyorsan felszívódó krém-géles textúra, értékes természetes tápanyagok és vitaminok, 24 órás hidratálás!

A készítményben található tokaji aszú eszencia* főleg cukrokat és aminosavakat tartalmaz, amelyek gazdagon táplálják, selymessé és üdévé  teszik a bőrt. A készítményben található további értékes, természetes összetevők kiegészítik a tokaji aszú eszencia és kivonat jótékony hatását. A szőlőmagolaj képes regenerálni a szövetekben lévő kollagént, használatával megelőzhető a bőr korai öregedése, a sheavaj, körömvirág- és napraforgóolaj, a B5 provitamin és az E-vitamin hidratálják, táplálják és antioxidáns hatásukkal védik a bőrt, elősegítik a regenerációját és megújulását.

*A tokaji aszú eszencia az aszúszemekből a saját súlyuk hatására kipréselődött sűrű mézszínű folyadék.

Kielemeztük a hónap krémjét: Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém

Ár: 1750 Ft , Eladó: Helia-d.hu

UrbanTimea

2020. április 23.

Még az első hidratálós kísérleteim egyike, két tégellyel használtam el belőle. Úgy összességében egy kellemes hidratáló, nem irritált, nem tartott egy hétig mire beszívódott, tudtam rá sminkelni. Végül harmadikat nem vettem belőle, de az éjszkai változatát használom. Amúgy én olyan nagy különbségeket nem érzek ezen 2-3000 forintos vonalon, eddig az összes hasonló krémemmel elégedett voltam (az én bőröm nem száraz, nem is zsíros, csak időnként van egy-egy pattanásom). Lehet még újraveszem egyszer.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 23.

lexyusz

2020. április 15.

Mielőtt ezt a terméket használtam előtte egy másik Helia-D-s arckrémem volt az Aquabumm, de azt is szerettem, bár mikor már nem sok volt benne kicsit fura szaga volt. Miután megvettem és beleszagoltam szerelem volt az illata, nekem nagyon tetszett. Nagyon könnyen fel lehetett vinni, hamar beszívódott és kevés is kellett ahhoz hogy a teljes arcomat bekenhessem. Télen kicsit nekem kevés volt a hideg levegő miatt, de más negatívumot nem tudok felhozni ellene. Most hogy elfogyott vettem egy másik fajta arckrémet kipróbálni, de lehet egyszer még visszatérek hozzá. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 15.

cbf91XD

2020. március 26.

Kellemes az állaga és az illata, szépen beszívódik, szépen hidratál, de inkább csak télen használom, és akkor is éjszakára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 26.

7660

Korcsoport: >54
2020. február 29.

Eléggé zsírosítja az amúgy is zsíros bőrömet. A szaga elviselhetetlen számomra. Legalább visszafogottabb lenne, nem ennyire tömény!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. február 29.

Yolandaa

2020. február 20.

Nagyon finom az illata (bár egy idő után tömény, ez szubjektív), viszont végül Anyukámnak adtam, mert hiába van normál/kombinált bőrre, úgy elnehezítette és zsírosította az arcom, hogy nem bírtam, még éjszakára is elviselhetetlen volt. Pozitív, hogy irritációt nem okozott. Amúgy lehet érett bőrre van kitalálva, mert úgy látom mások is az Anyukájuknak adták tovább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 20.

Virág-os

2020. február 8.

Pár napja használom, jól hidratál és az állaga is könnyed, kellemes. Nagyon gyorsan beszívódik.
Sajnos a T vonalban reggelre nagyon fénylek, lehet miatta.

Majd jövök updatelni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 8.

Sajnos a T vonalban reggelre nagyon fénylek, lehet miatta.

Majd jövök updatelni. :)

Verdure

2020. február 7.

Sokáig vadásztam megfelelő alapkrémre, az itt olvasottak alapján próbáltam ki, rögtön bejött. A Himalaya arckrémeit ütötte ki a nyeregből, pedig azokat is szerettem. Könnyű, nem zsíros, jól hidratál. Éjszakára használom (reggel csak hialuronsavas szérumot és fényvédőt teszek fel, mivel nagyon fénylik a bőröm), nagyon jóleső érzés, megkönnyebbül tőle az arcom, ez már az első használatakor így volt. Szeretem az illatát is. Nem vártam csodát tőle, csak hogy legyen egy nagyon könnyű és mégis egyértelműen hidratáló krémem, ezt maximálisan hozza, de szerintem szebb és puhább is lett tőle a bőröm. Még sokáig jóban leszünk :)

10 hónapos UPDATE
Azóta nem használom. Nincs vele semmi baj, de kísérletezgetések során kiderült, hogy a hámlasztókkal jobb eredményeket tudok elérni, szinte nem is kell más, csak hámlasztó, C-vit szérum és időnként egy tisztító és egy anti-aging pakolás (és a napvédő természetesen, de az alap). A termékkel nem volt rossz tapasztalatom, a hidratálókrémet mint műfajt engedtem el, pedig most tél van...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 7.

10 hónapos UPDATE

demoiselle

2020. január 17.

Mindig visszatérek hozzá, könnyű, kicsit géles állaga van és gyorsan beszívódik. Én az illatát is kifejezetten szeretem, nem tartom zavarónak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 17.

Dorika007

2020. január 12.

Na jöttem lehúzni... Mindig rájövök, hogy az én bőrömnek ezek a drogériás termékek nem jók. Ennek is adtam pár alkalommal esélyt, de szinte mindig csípte az arcomat és a szememet. Valószínűleg az indokolatlan mennyiségű parfüm tehet róla, amit beletettek. Azért adok 2 csillagot, mert anyukám szereti, igaz csak a kezén használja. Ja és ha jól tudom nem tesztelnek állatokon, ami szintén pozitívum.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 12.

Noemie

2020. január 2.

Nagyon jó kis nappali krém. Nem hagy fura réteget, viszonylag gyorsan lehet rá sminkelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 2.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Cetearyl Nonanoate, Cyclomethicone, Propylene Glycol, Phospholipids, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Nem szabványos INCI név. Jelentése: tokaji aszú esszencia. A tokaji aszú eszencia az aszúszemekből a saját súlyuk hatására kipréselődött sűrű mézszínű folyadék. Az összetevő cukrokban és aminosavakban gazdag, vagyis segít a bőrnek a külső védőrétege fenntartásában.

Nem szabványos INCI név. Jelentése: tokaji aszú.

Más néven: SymMollient® S. Viaszos állagú, bőrpuhító, hidratáló hatású észter, mely jelentősen növeli a bőr hidratáltságát és csökkenti transzepidermális vízveszteséget. A Prospector szerint az összetevő szilikonszerű filmet képez a bőrön, amely megvédi azt a kiszáradástól, valamint selymesen lágy, de nem zsíros érzetet kölcsönöz a bőrnek.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.