Helia-D

Ár:   2290 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ohara, Módosítva: 2020. március 17.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Azonnali hidratálást nyújtó szérum normál/kombinált bőrre amely hyaluron sav tartalmának köszönhetően azzonnali és hosszan tartó hidratáltságot nyújt, javítja a bőr rugalmasságát emelett revitalizáló hatású. A niacinamid serkenti a bőr kollagén termelését, így segítséget nyújt a ráncok elleni küzdelemben. A bio aloe vera víz támogatja a bőr regenerálódását, az E-vitamin segíti a bőr védelmét a káros környezeti ártalmak ellen. További értékes hazóanyagai (jojoba olaj, sárgabarackmag olaj) puhábbá, bársonyosabbá varázsolják a bőrét.

cintialaura

2020. augusztus 15.

Nappal hasznalom, és eloszor probaltam tenyleg szerumkent, de azon kaptam magam hogy nem igenyli a borom csak ezt+a fenyvedot. Csodas, mert lathatoan kevesbe fenylik at a borom, egy-ritkan masfel pumpanyit hasznalok. Az illata pedig visszafogott es megis olyan kellemes, mondjuk inkabb a parfum mint az alkohol, utobbit nem birja a borom hosszutavon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 15.

széva

2020. augusztus 14.

Ez nem rossz pedig én már 50+ os vagyok. Nyáron viszont még éjszakára sem kell nehéz krém az arcomra. Ezt most nagyon szeretem ,nappal smink alá éjjel pedig kiegészíti a szokásos arcápolási rutinomat. És imádom,hogy magyar !

Úgy látszik szeretni fogom! Van pár szérumom és kencém,de ezért nyúlok mostanában,megmondom őszintén én imádom,ha jó illata van egy krémnek. Egy büdös cuccot akkor se kenek magamra ha csodát ígér. Illatmentes lehet,de fura szagú már nem...Érett bőrre ez jó hiába fiatalabb korosztályt céloz meg. Aztán még rá megy a fényvédő és némi smink is néha. Pont jó nyárra.Egyébként,mert ez tetszik talán ki fogom próbálni a márka többi arcápolóját is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. augusztus 14.

2020. augusztus 14.

Érzékeny vízhiányos kombinált bőröm van és az összetevők alapján azt gondoltam,hogy ez segíteni fog rajta. Tévedtem, 1 hét használat után gyulladt pattanásaim lettek tőle.Valószínű,hogy az illatanyagra vagyok allergiás.
Könnyen kipattogó,érzékeny bőrre borzalmas és nem ajánlom senkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 14.

Könnyen kipattogó,érzékeny bőrre borzalmas és nem ajánlom senkinek.

Gagibagi

2020. július 15.

Használom már egy ideje, a Helia Office hidratálójával együtt. Nagyon jó kis szérum, önmagában persze nem elég, de nem is ez a feladata. Simít, puhít, tehát mindent megtesz, ami egy ilyen terméktől elvárható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 15.

dandy93

2020. június 5.

Könnyed hidratálót keresve az akciós ár és a viszonylag szép összetevők (niacinamide a 2. helyen? kell!) miatt "hirtelen felindulásból" emeltem le egy drogéria polcáról.
Pár nap használat alatt sok még nem derült ki róla, ezért csak később csillagozom; eddig annyi biztos, hogy pattanásokat még nem okozott, és hamar beszívódik. Az éjszakai testesebb krémemmel nem kompatibilis, kukacosan lejön minden az arcomról, ha egymás után használom őket, de reggel sminkalapnak egész jól működik, igaz én csak minimális alapozót és ásványi púdert teszek fölé.
Sajnos a csomagolása csak az első használatig tűnik praktikusnak, a pumpája nehezen nyomódik le, de amikor igen, akkor szinte kiköpi a krémet, az első adag kapásból a mosdóban végezte, ez miatt óvatosan kell vele bánni.

Update: Lassan a végére érek, és semleges a véleményem... A niacinamide tartalma olyan elenyésző, hogy semmit nem segített a bőröm zsírosodásának mérséklésében, de nem is ártott neki, igazából egy teljesen átlagos kis krém, különösebb hatását nem tapasztaltam, de szívesen nyúltam érte reggelente, talán még újra is veszem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 5.

Timitami

2020. május 31.

Olcsó krémeket kerestem tavasz elején, és a Hélia D-re esett a választásom, a cell concept volt az első. Az meghozta a kedvem a márkához, és a húsvéti akcióban megvettem ezt a szérumot is. Nagyon jó az állaga, üde, frissítő az illata, azonnal beszívódik, szereti a bőröm. 2 pumpálásnyit használok arcra, nyakra, ha dekoltázsra is akarok kenni, akkor 3 pumpálásnyit nyomok belőle. Szép a szérum világoskék színe is. Önmagában kevésnek találom, de ez szérum, eleve krém alá vettem, és nagyon szuperül működik a cell concept 45+ nappali krémmel, szép, egészséges a bőröm tőle, feszes, hidratált, puha az eredmény. A csomagolása is tetszik. Az árához képest nagyon jó. Mondom ezt annak ellenére, hogy látványos változást nem tesz a bőrrel, szemmel láthatót, de feltölti vízzel a bőrt és ez nagyon kellemes érzés, plusz jó a tudat, hogy pufinak érzem a bőröm. Szeretem felkenni. A krém, a cell concept 45+ sokat ad hozzá, és úgy szép a látvány. Talán fiatalabbnak láthatóbb változást okoz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 31.

Ichigo94

2020. május 25.

Mikor megjelent a drogériák polcain azonnal megvettem az összetevők és ahhoz képest jó ár miatt. Nagyon szép letisztult, luxus csomagolása van, jó az illata. A pumpás adagoló többnyire nem szokott megfelelően működni, elég gyorsan fogy. Lefekvés előtt szoktam használni vagy ha megyek másnap valahova, de nem szeretnék vastagon alapozót használni akkor szoktam felkenni, mert szépen kisimítja a ráncokat - igaz nagyon halvány ráncaim vannak (25 vagyok) - egységesíti az arcbőrt, jó érzés a bőrömön, könnyen beszívódik. Csak szérumként használható, mert ez nagyon kevés hidratálás terén.
Updatelek, mert nem tudom biztosra, hogy ez okozza-e az apró mitesszereket és a nagyon gyulladt 1-1 pattanást. Addig megadom az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 25.

msvelvet

2020. április 18.

Csak pár napja használom, de az első benyomásom nagyon jó: szuper gyorsan beszívódik, hidratál, reggelre szebb bőrképet eredményez. Nekem önmagában kevés, használok más krémet is mellé. Az illata finom, nem tolakodó, a csomagolás kifejezetten elegáns, jól mutat a fürdőszoba polcon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Water
Hidratálók: Niacinamide, Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Niacinamide, Tocopheryl Acetate

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint gél-és filmképző összetevő. Antisztatikus hatása van.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.