Helia-D

Ár:   2290 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ohara, Módosítva: 2020. március 17.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Azonnali hidratálást nyújtó szérum normál/kombinált bőrre amely hyaluron sav tartalmának köszönhetően azzonnali és hosszan tartó hidratáltságot nyújt, javítja a bőr rugalmasságát emelett revitalizáló hatású. A niacinamid serkenti a bőr kollagén termelését, így segítséget nyújt a ráncok elleni küzdelemben. A bio aloe vera víz támogatja a bőr regenerálódását, az E-vitamin segíti a bőr védelmét a káros környezeti ártalmak ellen. További értékes hazóanyagai (jojoba olaj, sárgabarackmag olaj) puhábbá, bársonyosabbá varázsolják a bőrét.

ami2015

2021. november 30.

Tesztelésre kaptam ezt a terméket. Kinéztem már korábban, hogy egyszer ki kellene próbálni, így pont jól jött. :) Szeretem a pumpás adagolóval ellátott krémeket, ez már emiatt is szimpatikus. Az állaga tetszik, az illatanyag nem zavar, nem bántotta a bőröm. Gyorsan beszívódik, hidratáló nekem kell utána. Ami még nekem pozitív, hogy a niacinamid nem okozott semmi problémát, pedig nem igazán szereti a bőröm, sőt mintha szebb lenne azóta az arcom, hogy használom. Meg fogom venni, ha elfogy. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. november 30.

Ophelia

2021. november 30.

Tesztelésre kaptam, ezúton is köszönöm, nagyon szerettem volna kipróbálni ezt a terméket, tökéletesen nekem való. 🙂
Igényes csomagolás, minőségi tartalmat sugall. A pumpás adagoló néha kicsit akadékoskodik, de végül mindig sikerül kinyerni a megfelelő mennyiségű krémet belőle. Tetszik ez a nagyon lightos textúra, pillanatok alatt beszívódik a bőrbe, enyhe, friss illatú, azonnal lehet rá sminkelni. Nekem önmagában elég ez a hidratálás (sajnos gyorsan zsírosodik a bőröm) puha, sima bőrt eredményez. Reggel és este is használom. Nagyon elégedett vagyok vele, már be is szereztem az utánpótlást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 30.

puckagi

2021. november 28.

Tesztelésre kaptam a terméket.
Reggel vagy este lehet használni, én reggel használtam, kellemes az illata, a bőröm hamar beitta, érezhetően puhább lett az arcom tőle, nagyon jól hidratált. Sajnos az ötödi- hatodik használat után apró pöttyök jelentek meg a homlokomon, lehet nem bírja valamelyik összetevőt a bőröm, egy Avonos hyaluron szérumtól is ezt tapasztaltam. Most szüneteltetem egy kicsit a használatát, még egyszer próbálkozom majd vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 28.

Tesztelésre kaptam a terméket.

Habibba

2021. november 27.

Elfogyott a másik általában használt termékem és azonnal kellet beszerezzek egyet, őszintén megtetszett a külseje , emiatt hazajött.
Nem ragacsos, gyorsan beszívódik és a többi rutinomba lévő termékeket is jól tolerálja, így tökéletesen be tudtam illeszteni a reggeli folyamatba. Nemrég használom , de semmi gondom nincs vele így megadom a maximális csillagot. Ha beválik akkor újra veszem, mert könnyen beszerezhető

Update 11,27:
Nagyon hamar elfogyott ami lehet a hideg idő miatt is, többet használtam ebből a termékből mint szoktam (pl. G&G richből)
Nem irritált továbbra sem.
Nem fogom mostanában újra venni, mást szeretnék kipróbálni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. november 27.

Update 11,27:
Nem irritált továbbra sem.
Nem fogom mostanában újra venni, mást szeretnék kipróbálni.

TimyeK

2021. november 7.

Nem rossz kis hidratáló, könnyed gél állagú, gyorsan beszívódik és jól lehet rá sminkelni. Én nem hidratáltam soha fölé, az már sok lenne a bőrömnek. Az illatanyag és a pumpáról lemálló ezüst festék miatt viszont nem újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 7.

Puffin

2021. november 4.

Az első üveg végénél járok. Alapvetően vízhiányos a bőröm a koromból adódó ráncosodás mellett. Ez a termék az egyik legjobb "általános" hidratáló, amit használtam. Ár-érték arányban pedig verhetetlen. Bármilyen hidratálót használtam eddig, legalább kétszer kellett felkennem, hogy ne feszüljön a bőröm. Ebből elegendő egyszer. Gyorsan beszívódik, nem fénylik, nem hagy ragacsos érzést, a bőröm puha tapintású tőle. Az illata is kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. november 4.

Tiriteri

2021. november 4.

Az ára miatt választottam ezt a terméket, el is használtam, még szerettem is, viszont nem veszem újra a benne lévő illatanyag miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. november 4.

Janka20

2021. november 3.

Hidratáló krém alá szoktam kenni, nagyon szeretem, sminkalapnak is jó szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 3.

Edina000

2021. november 1.

Nekem semmit sem használt ez a szérum nem veszem újra, állaga illata viszont jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 1.

Box81

2021. október 16.

Nyár végén vettem ezt a hidratálót, nekem bevált. Kombinált, érzékeny, seborreára hajlamos bőröm van, akár T vonalra is kenhető, könnyű, nem zsírosodott tőle a bőröm, az illata is friss. Puha lett tőle az arcom, ha nem akarnék újabb krémeket kipróbálni, akkor újra megvenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Water
Hidratálók: Niacinamide, Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Niacinamide, Tocopheryl Acetate

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint gél-és filmképző összetevő. Antisztatikus hatása van.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.