Helia-D

Ár:   2290 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ohara, Módosítva: 2020. március 17.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Azonnali hidratálást nyújtó szérum normál/kombinált bőrre amely hyaluron sav tartalmának köszönhetően azzonnali és hosszan tartó hidratáltságot nyújt, javítja a bőr rugalmasságát emelett revitalizáló hatású. A niacinamid serkenti a bőr kollagén termelését, így segítséget nyújt a ráncok elleni küzdelemben. A bio aloe vera víz támogatja a bőr regenerálódását, az E-vitamin segíti a bőr védelmét a káros környezeti ártalmak ellen. További értékes hazóanyagai (jojoba olaj, sárgabarackmag olaj) puhábbá, bársonyosabbá varázsolják a bőrét.

Fanni2020

2021. szeptember 21.

Teljesen jó. Jó megjelenés. Illat. Hatás. Fölé kell hidratálni de a szemkörnyéknek csoda. 2x vettem és örök kedvenc egy darabig.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 21.

asszembocicsoki

2021. szeptember 20.

Ár-érték arányban szuper, azt hozza amit ígér: HIDRATÁLÓ szérum. Ennél speciálisabb dolgot kár várni tőle és valóban kell fölé hidratálni, hacsak nem zsírban tocsog az ember lánya bőre. Ő egy plusz kényeztetés. :) Nagyon jó fényvédő és smink alá, szebb és tartósabb tőle a BB krém és a púder együttese is.
Hosszú távon még nem tudok nyilatkozni, de az érzékeny vízhiányos bőröm szereti pedig az ajánlás alapján nem ez a nekem való. Tetszett az összetevőlista és tudtam hogy úgyis ráhidratálok még, így erre esett a választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 20.

LinaBaba11

2021. augusztus 7.

Impulzív vásárlás volt, mert megtetszett az üvege. Az egyetlen ami nem tetszik benne, hogy az amúgy szép üvegről lejön a fólia, és idővel a pumpa ezüst fóliája is, ami azután az ujjamon landol a krémmel együtt. Újravevős lesz, de azonnal le fogom fejteni róla a fóliákat. Ezen kívül imádom, már 5.hónapja használom általában este heti legalább 3x és nagyon bevált! Persze önmagában ez sem egy csodaszer, előtte tonikot, és mivel hyaluron tartalmú szérum, utána hidratáló krémet is teszek fel. A Helia-D Classic ureás krémeivel nagyon jól összedolgozik :) Egy pumpa elég belőle, amit jól eloszlatok. Eléggé foltos es piros volt az arcbőröm, de szépen egységesítette a bőröm ez a két kence együtt! Mélyebb piros pattanások sem jönnek már ki, miteszereim igy is vannak ugyan, de annyit halvanyitott rajtuk, hogy legalább nem szembetűnőek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 7.

Pipex77

2021. július 1.

Imádom az illatát, de ennyi a max pozitívum.
A bőröm nem bírta, nem vettem észre különösebben semmi javulást, hidratálást. Sajnos nálam ez nem sokat ért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 1.

Imádom az illatát, de ennyi a max pozitívum.

kannus

2021. március 19.

Már másodjára vásároltam újra így most már bizton állíthatom, hogy szeretem ezt a hidratáló szérumot! Nekem kellemes az illata, az állaga is szuper, csodát nem kell tőle várni, pláne nem önmagában használva (sőt kimondottan ajánlott utána a rendes arckrém a hyaluronsav tartalma miatt, ami így fejti ki igazán hidratáló hatását), de ár-érték arányban szerintem korrekt termék! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 19.

dbeata

2021. február 23.

Ez egy jó hidratálókrém. Nem zsíros, pilanatok alatt felszívódik. Nappalra, smink alá szuper. Az ára is kedvező. Azért még a kíváncsiság bennem van, hogy mást is kipróbáljak, de lehet, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 23.

BaloghBibi

2020. december 20.

Nem rossz termék, arckrémmel együtt használom, hatalmas változást nem tapasztaltam tőle. Gyorsan beszívódik, illata számomra nem zavaró.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 20.

Timkeee

2020. november 26.

reggeli hidratálónak alapozó alá kiváló. Nem zsírosít, gyorsan beszippan, nem trutyisodik tőle az alapozó. Zsíros bőrre nagyon jó.
Szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. november 26.

Szeretem.

bessie

2020. november 18.

Sajnos néhányan nem tudják hogyan kell szérum használni. Szerintem ez a szérum tökéletesen teszi a dolgát: aláhidratál a krém alá. Jó krémmel valóban segíthet a ráncokon, de mivel ez is hyaluront tartalmaz, szüksége van egy kis vízre a bőrön, amit megköt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 18.

Bere317

2020. november 2.

Impulzus vásárlás volt részemről, miután anyukám megmutatta és megtetszett. A zsíros bőrömnek sokszor hidratálóként is elegendő, de ezt azért nem jelenteném ki általános érvényűnek. A pattanásaimon viszont nem veszek észre annyira jelentős változást, ahhoz szerintem jobban hangsúlyba kell helyezzem a niát. Egy könnyed krémnek jó, de újravenni várhatóan nem fogom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Water
Hidratálók: Niacinamide, Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Niacinamide, Tocopheryl Acetate

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint gél-és filmképző összetevő. Antisztatikus hatása van.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.