Helia-D

Ár:   2290 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ohara, Módosítva: 2020. március 17.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Azonnali hidratálást nyújtó szérum normál/kombinált bőrre amely hyaluron sav tartalmának köszönhetően azzonnali és hosszan tartó hidratáltságot nyújt, javítja a bőr rugalmasságát emelett revitalizáló hatású. A niacinamid serkenti a bőr kollagén termelését, így segítséget nyújt a ráncok elleni küzdelemben. A bio aloe vera víz támogatja a bőr regenerálódását, az E-vitamin segíti a bőr védelmét a káros környezeti ártalmak ellen. További értékes hazóanyagai (jojoba olaj, sárgabarackmag olaj) puhábbá, bársonyosabbá varázsolják a bőrét.

Timitami

2020. május 31.

Olcsó krémeket kerestem tavasz elején, és a Hélia D-re esett a választásom, a cell concept volt az első. Az meghozta a kedvem a márkához, és a húsvéti akcióban megvettem ezt a szérumot is. Nagyon jó az állaga, üde, frissítő az illata, azonnal beszívódik, szereti a bőröm. 2 pumpálásnyit használok arcra, nyakra, ha dekoltázsra is akarok kenni, akkor 3 pumpálásnyit nyomok belőle. Szép a szérum világoskék színe is. Önmagában kevésnek találom, de ez szérum, eleve krém alá vettem, és nagyon szuperül működik a cell concept 45+ nappali krémmel, szép, egészséges a bőröm tőle, feszes, hidratált, puha az eredmény. A csomagolása is tetszik. Az árához képest nagyon jó. Mondom ezt annak ellenére, hogy látványos változást nem tesz a bőrrel, szemmel láthatót, de feltölti vízzel a bőrt és ez nagyon kellemes érzés, plusz jó a tudat, hogy pufinak érzem a bőröm. Szeretem felkenni. A krém, a cell concept 45+ sokat ad hozzá, és úgy szép a látvány. Talán fiatalabbnak láthatóbb változást okoz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 31.

Ichigo94

2020. május 25.

Mikor megjelent a drogériák polcain azonnal megvettem az összetevők és ahhoz képest jó ár miatt. Nagyon szép letisztult, luxus csomagolása van, jó az illata. A pumpás adagoló többnyire nem szokott megfelelően működni, elég gyorsan fogy. Lefekvés előtt szoktam használni vagy ha megyek másnap valahova, de nem szeretnék vastagon alapozót használni akkor szoktam felkenni, mert szépen kisimítja a ráncokat - igaz nagyon halvány ráncaim vannak (25 vagyok) - egységesíti az arcbőrt, jó érzés a bőrömön, könnyen beszívódik. Csak szérumként használható, mert ez nagyon kevés hidratálás terén.
Updatelek, mert nem tudom biztosra, hogy ez okozza-e az apró mitesszereket és a nagyon gyulladt 1-1 pattanást. Addig megadom az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 25.

msvelvet

2020. április 18.

Csak pár napja használom, de az első benyomásom nagyon jó: szuper gyorsan beszívódik, hidratál, reggelre szebb bőrképet eredményez. Nekem önmagában kevés, használok más krémet is mellé. Az illata finom, nem tolakodó, a csomagolás kifejezetten elegáns, jól mutat a fürdőszoba polcon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Water
Hidratálók: Niacinamide, Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Niacinamide, Tocopheryl Acetate

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint gél-és filmképző összetevő. Antisztatikus hatása van.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.