KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Helia-D Classic Hidratáló Éjszakai Krém DM Kedvenc

Helia-D

Ár:   1350 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1350 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nimras, Módosítva: 2014. február 12.

Kategória:   Hidratáló krémek
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1350 Ft

Arcbőrünk különleges ápolást kíván éjszaka, mivel ez a bőr megújulásának legfontosabb időszaka. A bőrünket nappal ért stresszhatások látható jeleit csökkenthetjük az éjszakai krém használatával. Ez segít, hogy hosszú távon megőrizzük ruganyosságát, fiatalosságát. A shea vaj a bőr textúráját hosszantartóan hidratálja, regenerálja és üdévé varázsolja. Az E vitamin segíti a szabad gyökök megkötését. A mandula és búzacsíra olajok gazdagon táplálják a bőrt.

Dermatológiailag tesztelt. Parabénmentes

Ár: 1350 Ft, Eladó: Helia-d.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, készpénz, Szállítás:futárszolgálat, személyes átvétel, pick-pack-pont

RenaTasi

2018. július 19.

Imádom! Már fél éve, hogy csak is ezt használom.

RenaTasi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 19.

Imádom! Már fél éve, hogy csak is ezt használom.

Laren

2018. július 10.

Nekem ez a basic krém. Sokszor kísérletezem más krémekkel is, de valahogy ez teszi igazán rendbe a bőröm, mindig visszatérek hozzá. Illatra, állagra, hatásra mind tökéletes!

Laren
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 10.

mercibalint99

2018. július 3.

Ez volt az első éjszakai krém, amit használtam. Nagyon bevállt, tökéletesen hidratált, de nyárra kicsit sok, télen viszont vissza fogok térni hozzá. Könnyen felvihető, viszont én jobban szeretem a tubusos kivitelű termékeket, mert műkörömmel nehéz megküzdeni a tégelyben lévő krémmel, hogy ne a körmöm alá menjen az összes. Sokáig, kb. 2 hónapig tudtam használni, mert kevés krémet is könnyen el lehet oszlatni az arcon és a nyakon.

mercibalint99
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 3.

hbad

2018. május 28.

Télen nagyon jó, de nekem most, hogy kijött a meleg, picit sok.

hbad
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 28.

Télen nagyon jó, de nekem most, hogy kijött a meleg, picit sok.

brigsi18

2018. május 8.

Nem rossz. :D

brigsi18
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 8.

Nem rossz. :D

tuzokzsoka

2018. április 11.

tuzokzsoka
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 11.

nyusza93

2018. március 13.

Sokkal szebb lett tőle a száraz bőröm, abszolút megéri :)

nyusza93
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 13.

Sokkal szebb lett tőle a száraz bőröm, abszolút megéri :)

devababa

2018. március 10.

Nincsen kulonosen erzekeny borom, inkabb normalnak mondanam. Ritkan vagyok allergias kremekre. Egy hete hasznalom az ejszakai kremet. Reggelre szep bort eredmenyez, azonban az allamon pattanasok jelentek meg, mig a homlokomon huzodik a borom Ezert ott keszer kremezem) Mindez ujdonsag nekem. Nagyon meg szeretnem szeretni ezt a kremet, ugyhogy hasznalni fogom ameddig a borom megengedi, de olyan benyomasom van rola, mintha tul nehez (zsiros) krem lenne es kevesbe hidratal, inkabb taplal.
Illata retros, de engem nem zavar. Arban korrekt. Ha picit "vizesebb"krem lenne, megadnam neki az 5 csillagot, igy sajnos csak 3 csillag. De UPDATElek , amint elhasznaltalm mindet.

UPDATE: rajottek a trukkre: nekem nem valt be a nedves borre tenni a kremet, hanem a kezemben keverem ossze a kremet vizzel (tulajdonkeppen, amikor kiveszem a kremet a tegelybol a csap ala teszem a kezem, osszekeverem ) es igy kenem be az arcom. Hat valami csodas a hatasa: kisimitja a bort, nem fako tole a borom es nem fenyes. Ezek a kremek nagyon masszivak, kevesebb vizet tartalmaznak es ezert keves kell beloluk. Tobb hatoanyag van bennuk. Vegtere is minek fizessem a tegelyben vasarolt vizet? Nagyon gazdasagos, mivel sokaig eleg. Ujravevos. Felertekelem 5 csillag.

devababa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 10.

g1028

2018. február 25.

g1028
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 25.

Leander

2018. február 5.

Egy átlagos éjszakai krém. Irritációt nem okoz, de igazán hosszantartó, látványos hatása sincs. Cickafark illóolajjal feljavítva használtam, úgy inkább 4 csillag felé hajlik, de maga a krém igazából inkább csak közepes - nem kifejezetten rossz, de semmivel sem tud mást/többet mint egy random éjszakai krém.

Leander
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.

Csicsóka gyökerének a kivonata. A magyar wikipédia oldal szerint a csicsóka gumójának regeneráló, hidratáló, bőrnyugtató, bőrtápláló és frissítő hatása van. A CosIng egyszerűen bőrkondícionáló összetevőnek sorolja be.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!