Helia-D Classic Hidratáló Éjszakai Krém DM Kedvenc
Helia-D Classic Hidratáló Éjszakai Krém DM Kedvenc

Helia-D

Ár:   1350 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1350 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nimras, Módosítva: 2014. február 12.

Kategória:   Hidratáló krémek
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1350 Ft

Arcbőrünk különleges ápolást kíván éjszaka, mivel ez a bőr megújulásának legfontosabb időszaka. A bőrünket nappal ért stresszhatások látható jeleit csökkenthetjük az éjszakai krém használatával. Ez segít, hogy hosszú távon megőrizzük ruganyosságát, fiatalosságát. A shea vaj a bőr textúráját hosszantartóan hidratálja, regenerálja és üdévé varázsolja. Az E vitamin segíti a szabad gyökök megkötését. A mandula és búzacsíra olajok gazdagon táplálják a bőrt.

Dermatológiailag tesztelt. Parabénmentes

Ár: 1350 Ft , Eladó: Helia-d.hu

tee

2021. január 19.

Nagyon jó krém, könnyen beszívódik, szereti a bőröm. Bár nincs rossz illata, de nekem annyira nem jön be, emiatt nem is fogom újra venni. De nagyon bevált ez a márka, ezért adtam neki még egy esélyt és vettem a tokaji boros éjszakai krémből, aminek isteni az illata!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 19.

madonna

2020. november 7.

Nagyon jó, reggelre síma kipihent bőr!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. november 7.

Nagyon jó, reggelre síma kipihent bőr!

Soraya

2020. október 13.

Hosszú évek alatt mindig csak pozitív tapasztalatom volt ezzel a krémmel. Bár kiváncsiságból időnként elcsábulok más, főként natúr, magasabb árfekvésű krémek felé, de mindig örömmel térek vissza hozzá, mert nem okoz csalódást. Sűrű állaga van, de nekem jól beszívódik a bőrömbe, nagyon kellemes, nyugtató érzetet nyújt, és reggelre jól beissza a bőröm. Láthatóan kisimul az arcom tőle. Jók az összetevői. Az illata is kellemes, nekem abszolút tetszik. Szeretem a csomagolását, igényes kivitel. Örülök, hogy nem műanyag tégely. Pozitív értelemben kicsit retro hangulatom lesz tőle. Az árát nagyon megéri. Örök kedvenc!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 13.

Dorotii66

2020. október 12.

Ez az első éjszakai krém, amit használok, de meg vagyok vele elégedve. Az illata semleges, ami pozitívum számomra, jól hidratál és az állaga is megfelelő, sűrű (de nem túlzottan). Szerencsére nekem nem okozott pattanásokat, persze nem is használom mindennap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 12.

JuliSkozi

2020. október 1.

Nagyon tetszik, jó az állaga, könnyen felszívódik, nem túl zsíros. Nekem pont tökéletes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 1.

Yondergirl

2020. július 9.

Nagyon könnyen kipattogzik a bőröm, és már sokféle kencét kipróbáltam rá. Egy idő után kevesebbet kísérleteztem, mert a pattanások megjelenésével azt éreztem, hogy többet árt az egész, mint használ. Ez a krém szerencsére nem okoz ilyen problémát, bár nem használom minden nap - kb. 2-3 naponta kerül elő, így üdébbnek érzem az arcbőröm, de nem jelnnek meg a patik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 9.

Csipetke

2019. november 2.

Emlékszem nagymamám kincsként őrizte ezt az arckrémjét.. Néha még azt sem engedte, hogy megszagoljuk. Több mint a felét elhasználtam már. Nagyon szereti a bőröm. Tetszik, hogy nincs illata. Az állagát is nagyon szeretem, hogy ilyen sűrű, krémes. Szeretem esténként azt a fél percet magamra szánni míg nyugodtan belemasszírozom a bőrömbe, mindig jól esik és ennyi jár nekem esténként :) Nem hiszek az ilyen "csoda krémekben" amiket este felkenek és reggelre, de ez csodát tesz ez a termék tényleg használ. Sokkal simább és kisimultabb reggel a bőröm. Nincsenek úgy különösebb ráncaim de tényleg szebb az összkép, ami reggel fogad a tükörbe, még akkor is ha fáradtan ébredek is.
Örülök, hogy megtaláltam ezt az éjszakai krémet és tuti,hogy mostanában nem fogom leváltani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 2.

RenaTasi

2019. október 5.

Imádom! Már fél éve, hogy csak is ezt használom. 5csillag!

UPDATE:
Nekem pattanásokat okozott, így abbahagytam a használatát. Nem szerettem meg, sőt...
Nagyon unszimpatikussá vált a textúrája is, a szaga is. Kiábrándultam a Helia D-ből. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 5.

Imádom! Már fél éve, hogy csak is ezt használom. 5csillag!

UPDATE:

Seila96

2019. szeptember 13.

Csak az illata miatt 4 csillag egyébként csodaszer az egyetem miatt főleg vizsga előtti napokban a bőröm megviselt száraz , ha felkenem este akkor reggelre teljesen megszépít de egyébként pár hónapja már napi rendszerességgel használom és tényleg fantasztikus :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 13.

JudithBeauty

2019. szeptember 10.

Nagyon jó éjszakai krém, reggelre sokkal kipihentebb a bőröm tőle. Száraz típusú arcbőrömön remekül viselkedik, gyorsan beszívódik, és nincs zsíros utóérzet, vagy más kellemetlenség utána. Nekem nem okozott semmiféle allergiás reakciót, bár az illatát kicsit nehezen szoktam meg.
Remek hidratáló és ápoló, az ára is kedvező. A Hélia-D ránctalanító éjszakai krémje is hasonlóan bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.

Csicsóka gyökerének a kivonata. A magyar wikipédia oldal szerint a csicsóka gumójának regeneráló, hidratáló, bőrnyugtató, bőrtápláló és frissítő hatása van. A CosIng egyszerűen bőrkondícionáló összetevőnek sorolja be.