Helia-D Classic Hidratáló Éjszakai Krém DM Kedvenc
Helia-D Classic Hidratáló Éjszakai Krém DM Kedvenc

Helia-D

Ár:   1350 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1350 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nimras, Módosítva: 2014. február 12.

Kategória:   Hidratáló krémek
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1350 Ft

Arcbőrünk különleges ápolást kíván éjszaka, mivel ez a bőr megújulásának legfontosabb időszaka. A bőrünket nappal ért stresszhatások látható jeleit csökkenthetjük az éjszakai krém használatával. Ez segít, hogy hosszú távon megőrizzük ruganyosságát, fiatalosságát. A shea vaj a bőr textúráját hosszantartóan hidratálja, regenerálja és üdévé varázsolja. Az E vitamin segíti a szabad gyökök megkötését. A mandula és búzacsíra olajok gazdagon táplálják a bőrt.

Dermatológiailag tesztelt. Parabénmentes

Ár: 1350 Ft , Eladó: Helia-d.hu
Csipetke

2019. november 2.

Emlékszem nagymamám kincsként őrizte ezt az arckrémjét.. Néha még azt sem engedte, hogy megszagoljuk. Több mint a felét elhasználtam már. Nagyon szereti a bőröm. Tetszik, hogy nincs illata. Az állagát is nagyon szeretem, hogy ilyen sűrű, krémes. Szeretem esténként azt a fél percet magamra szánni míg nyugodtan belemasszírozom a bőrömbe, mindig jól esik és ennyi jár nekem esténként :) Nem hiszek az ilyen "csoda krémekben" amiket este felkenek és reggelre, de ez csodát tesz ez a termék tényleg használ. Sokkal simább és kisimultabb reggel a bőröm. Nincsenek úgy különösebb ráncaim de tényleg szebb az összkép, ami reggel fogad a tükörbe, még akkor is ha fáradtan ébredek is.
Örülök, hogy megtaláltam ezt az éjszakai krémet és tuti,hogy mostanában nem fogom leváltani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 2.

RenaTasi

2019. október 5.

Imádom! Már fél éve, hogy csak is ezt használom. 5csillag!

UPDATE:
Nekem pattanásokat okozott, így abbahagytam a használatát. Nem szerettem meg, sőt...
Nagyon unszimpatikussá vált a textúrája is, a szaga is. Kiábrándultam a Helia D-ből. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 5.

Imádom! Már fél éve, hogy csak is ezt használom. 5csillag!

UPDATE:

Seila96

2019. szeptember 13.

Csak az illata miatt 4 csillag egyébként csodaszer az egyetem miatt főleg vizsga előtti napokban a bőröm megviselt száraz , ha felkenem este akkor reggelre teljesen megszépít de egyébként pár hónapja már napi rendszerességgel használom és tényleg fantasztikus :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 13.

JudithBeauty

2019. szeptember 10.

Nagyon jó éjszakai krém, reggelre sokkal kipihentebb a bőröm tőle. Száraz típusú arcbőrömön remekül viselkedik, gyorsan beszívódik, és nincs zsíros utóérzet, vagy más kellemetlenség utána. Nekem nem okozott semmiféle allergiás reakciót, bár az illatát kicsit nehezen szoktam meg.
Remek hidratáló és ápoló, az ára is kedvező. A Hélia-D ránctalanító éjszakai krémje is hasonlóan bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

Aanyta

2019. június 4.

Ahogy elnézem a véleményeket, sajnos nekem nincs pozitív tapasztalatom ezzel a krémmel.
Kezdem az illatával, nekem olyan beütése van, mint mikor megtalálom a mamám ezer éves kencéjét és megszagolom.
Állaga teljesen jó, hamar beszívódik, kellemes érzés a bőrön.
Gyulladt pattanások jelentek meg az arcomon, ahogy abbahagytam újabb pattanások nem jöttek ki, majd megpróbáltam még kétszer ezt a műveletet, sajnos pattanásos leszek tőle. Nagy gyulladt gümők keletkeznek az arcomon.
Az egy csillagot az állaga miatt adom :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 4.

Állaga teljesen jó, hamar beszívódik, kellemes érzés a bőrön.
Az egy csillagot az állaga miatt adom :(

wasp

2019. május 7.

Könnyen beszívódik, nem gyurmázódik le, ahogy belemasszírozom az arcomba. Nem csíp, nem viszketek tőle, kellemes az illata is. Nappalra a tokaji aszús krémüket szoktam használni, szerintem jól kiegészítik egymást. Nincsmit ragozni rajta, ez egy nagyon jó kis krém, reggelre pedig mintha kicsit kevésbé néznék ki úgy, mint akit bedobtak egy ruhaszárítógépbe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 7.

nembori

2019. március 9.

Körülbelül egy hete kezdtem el egy 6 lépésből álló arcápolási rutint. Korábban már megvolt ez a krémem, elég hektikusan használtam. Most a rendszeres használata mellett is érzem, hogy tökéletesen azt adja a bőrömnek amit szerettem volna. Hamar beszívja a bőröm, és egész este érzem, hogy szépen táplálgatja, ami nagyon jó érzés. Valóban egy gazdag krém, amit előttem is írtak, akár nehéznek is mondható, hiszen az a dolga, hogy egész éjszaka egy intenzív hidratálást nyújtson. Számomra ez nem zavaró, sőt kifejezetten örülök neki, hogy érzem, hogy táplálgat és ez a végeredményen is látszik. Most kezdtem el a nappali Helia D tokaji aszús krémjét használni. Kíváncsi leszek a kettő hogy fog barátkozni a bőrömön, de eddig tökéletesen elégedett vagyok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 9.

sara1980

2019. március 6.

Ha valaki meg tudná nekem mondani, hogy miért csípi a bőröm, igazán örülnék neki. Édesanyám nagy kedvence volt, jó az állaga, kellemes az illata, magyar cég, szívesen vásárolnám, de nem tudom...mert valamit nem szeret benne a bőröm. Nem pirosodik ki, csak csípi...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 6.

incifinci28

2019. február 1.

Hónapok óta használom szinte minden este, nekem nagyon bevált, biztosan újra veszem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 1.

NOrsi95

2019. január 25.

Felkenéskor eléggé zsíros, így jól el lehet masszírozni, de utána nagyon gyorsan teljesen beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.

Csicsóka gyökerének a kivonata. A magyar wikipédia oldal szerint a csicsóka gumójának regeneráló, hidratáló, bőrnyugtató, bőrtápláló és frissítő hatása van. A CosIng egyszerűen bőrkondícionáló összetevőnek sorolja be.