Helia-D Classic Hidratáló Éjszakai Krém DM Kedvenc
Helia-D Classic Hidratáló Éjszakai Krém DM Kedvenc

Helia-D

Ár:   1350 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1350 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nimras, Módosítva: 2014. február 12.

Kategória:   Hidratáló krémek
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1350 Ft

Arcbőrünk különleges ápolást kíván éjszaka, mivel ez a bőr megújulásának legfontosabb időszaka. A bőrünket nappal ért stresszhatások látható jeleit csökkenthetjük az éjszakai krém használatával. Ez segít, hogy hosszú távon megőrizzük ruganyosságát, fiatalosságát. A shea vaj a bőr textúráját hosszantartóan hidratálja, regenerálja és üdévé varázsolja. Az E vitamin segíti a szabad gyökök megkötését. A mandula és búzacsíra olajok gazdagon táplálják a bőrt.

Dermatológiailag tesztelt. Parabénmentes

Ár: 1350 Ft , Eladó: Helia-d.hu
wasp

2019. május 7.

Könnyen beszívódik, nem gyurmázódik le, ahogy belemasszírozom az arcomba. Nem csíp, nem viszketek tőle, kellemes az illata is. Nappalra a tokaji aszús krémüket szoktam használni, szerintem jól kiegészítik egymást. Nincsmit ragozni rajta, ez egy nagyon jó kis krém, reggelre pedig mintha kicsit kevésbé néznék ki úgy, mint akit bedobtak egy ruhaszárítógépbe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 7.

nembori

2019. március 9.

Körülbelül egy hete kezdtem el egy 6 lépésből álló arcápolási rutint. Korábban már megvolt ez a krémem, elég hektikusan használtam. Most a rendszeres használata mellett is érzem, hogy tökéletesen azt adja a bőrömnek amit szerettem volna. Hamar beszívja a bőröm, és egész este érzem, hogy szépen táplálgatja, ami nagyon jó érzés. Valóban egy gazdag krém, amit előttem is írtak, akár nehéznek is mondható, hiszen az a dolga, hogy egész éjszaka egy intenzív hidratálást nyújtson. Számomra ez nem zavaró, sőt kifejezetten örülök neki, hogy érzem, hogy táplálgat és ez a végeredményen is látszik. Most kezdtem el a nappali Helia D tokaji aszús krémjét használni. Kíváncsi leszek a kettő hogy fog barátkozni a bőrömön, de eddig tökéletesen elégedett vagyok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 9.

sara1980

2019. március 6.

Ha valaki meg tudná nekem mondani, hogy miért csípi a bőröm, igazán örülnék neki. Édesanyám nagy kedvence volt, jó az állaga, kellemes az illata, magyar cég, szívesen vásárolnám, de nem tudom...mert valamit nem szeret benne a bőröm. Nem pirosodik ki, csak csípi...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 6.

incifinci28

2019. február 1.

Hónapok óta használom szinte minden este, nekem nagyon bevált, biztosan újra veszem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 1.

NOrsi95

2019. január 25.

Felkenéskor eléggé zsíros, így jól el lehet masszírozni, de utána nagyon gyorsan teljesen beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 25.

idonthaveaname

2019. január 20.

Érdekes, hogy mennyire szerette a bőröm, pedig azt hittem, sok lesz nekem. Éjjelre használtam, egy sűrű, gazdag krém, eldolgozást igényel, de csodálatosan hidratál, puha lesz reggelre az arc, és nem zsírosít (ellentétben más, kifejezetten zsíros bőrre való termékekkel). Semmilyen módon nem irritál, sokáig elég, ajánlom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 20.

BriBerecz

2018. december 29.

3 hónapja használom, de semmi változás nem történt sajnos, pedig nagyon nagy reményeket fűztem hozzá :( az állaga nem túl jó, legalábbis szerintem. Mivel rosszabb nem lett az arcbőröm de jobb sem ezért kap egy kegyelem kettest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 29.

dunaimano

2018. november 6.

Update: Sajnos a nappali társához hasonlóan ezt is le kell pontozzam. Nagyon nehéz állaga lett a vége felé, inkább a kezemre használtam el, az arcom már nem bírta volna beszívni. Tégelyes csomagolás, én téged nem szeretlek... Nem vettem újra.

Csodaszer, komolyan! Elsőre nem tetszett annyira, sem az illata, sem a telt állaga. Mostanra viszont megszerettem nagyon az illatát is, és tényleg gyönyörű lesz tőle a bőröm! Átlagos hétköznap nagyon kevés is elég belőle, más különben nagyon zsírosítja az arcom. Ha viszont száraz az arcbőröm, kicsit vastagabban teszek rá. Puha és kellemes arcom lesz tőle, miteszert és pattanást pedig nem okoz. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 6.

melaniabalazs

2018. október 29.

Itteni vélemények alapján vettem meg, de számomra nem megfelelő. Nem szívódik be, az illata sem jön be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 29.

noriszia

2018. október 19.

Nem rossz krém, néha még nappalra is simán felkenem, mert nem csillog tőle az arcom, viszont még sajnos e mellett is nagyon száraz az arcom.
De a krém állaga és illata valóban nagyon jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 19.

De a krém állaga és illata valóban nagyon jó.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.

Csicsóka gyökerének a kivonata. A magyar wikipédia oldal szerint a csicsóka gumójának regeneráló, hidratáló, bőrnyugtató, bőrtápláló és frissítő hatása van. A CosIng egyszerűen bőrkondícionáló összetevőnek sorolja be.