Helia-D

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: palacka11, Módosítva: 2014. február 12.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál

lavande

2013. október 31.

Elég régóta használom ezt a krémet, de elmondhatom, hogy az egyik legjobb, amit használtam. Könnyű, nagyon gyorsan beszívódó krém, és az illata is nagyon kellemes. Nem fénylik utána az arcom, csak a puha bőr marad. Nedves kézzel, vagy nedves arcra kell lenni. Szinte azonnal beissza a bőr. Ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 31.

Heidi13

2013. október 6.

Borzasztóan zsírosítja a bőröm.A rásminkelés lehetetlen.Viszont tényleg jól táplál.Így akkor szoktam használni mikor otthon vagyok és nem látja senki.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 6.

csikosmatyas

2013. augusztus 18.

Ha hűvösre fordul az idő mindig beszerzek egyet a többi 2 mellé, hogy ha már teljesen romba van az arcom és eljutok odáig, hogy a összeset megröptetem a kukába mert használhatatlanok, akkor legyen egy mentőöv amire számíthatok. Pár éve elég volt belőle a heti 2-3 használat, de a kor előrehaladtával egyre jobban igényli a bőröm ezt a krémet télen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. augusztus 18.

andika85223

2013. július 24.

Anyukám csak ezt használta régen. És most hogy újra lehet kapni, gondoltam megpróbálkozom vele. Persze előtte elolvasgattam az itt leírtakat és miután elég jó minősítést kapott, nem féltem hogy baj lesz vele. Picit kombinált bőröm van és valóban töményebb krém, mint a legtöbb kombinált-normál bőrre való de abszolút nem hagy zsíros érzetet maga után. Nedves bőrre viszem fel, nagyon pici mennyiség kell belőle, hamar beivódik és isteni az illata. Nekem eddig a Nivea volt a "nyerő" de elképzelhető, hogy a Helia-D felváltja a helyét. Szerintem nagyon sokáig elég egy tégely és az árát is abszolút megéri! olvasgattam a BB krémjéhez írtakat is azthiszem beruházok egyre én is. Nyáron az bőven elég egymagában a bőrömre, az év többi részében pedig hasznát veszem ennek a hidratálónak is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 24.

Serbackaja

2013. július 6.

Az egyik legjobb hidratáló, amit ismerek. Kombinált bőrtípusom van, és eddig szinte az összes hidratálótól zsírosodott az arcom, kivéve ezt. Persze nem mindegy, hogy mikor használja az ember, a legnagyobb fagyok idején, vagy a legnagyobb hőségben. Én ősztől tavaszig ezt használom, most nyáron áttértem egy gél állagú hidratálóra, mert a negyven fokokban ez a Helia-D már soknak bizonyult. De egy harminc fokban még megállja a helyét az arcomon. :) A csomagolása gyönyörű, mint minden Helia-D terméknek. Ezért plusz pont jár :) Az állaga zseniális. Nem ismerek még egy krémet, aminek ennyire jó lenne az állaga. Könnyed, nem túl nehézkes, pont jó. Az illata kellemes. Nagyon jól hidratál, selymessé, puhává varázsolja az ember bőrét. Zsírosabb bőrre nem ajánlom, a kevert bőrtípusom szereti, csak nem szabad belőle túl sokat használnom, mert akkor pattanásokat idéz elő. Az ára pedig nagyon jó, ahhoz képest, hogy mennyire jó minőség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 6.

nyau89

2013. július 3.

Szép csomagolás, épp ahogy emlékeztem rá. Az illata inkább szag, de még mindig jobb, mint egy másik krém amit occsóé vettem. Meg lehet szokni. Akinek túl kemény az állaga, vagy zsíros, javaslom, hogy olvassa el a doboz hátoldalát. Ráírták, hogy nedves arcbőrre kell felvinni. Egyenlőre elégedett vagyok vele.
Az illata most már egész jó (mindennapos használat), megszoktam, iigen, a mamára emlékeztet :). Eddig mindig más krémet használtam. Hát ezt újra veszem, ha elfogy. Éjszakai krémjét is használom rendszeresen (minden tisztítás, tonizálás meg minden betartásával, ahogy a nagykönyvben meg van írva), egészségesebbnek tűnik az arcbőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 3.

Ksari

2013. május 8.

Nagyon szeretem ezt a krémet. A bőröm inkább kombinált, mint normál, így nappalra nekem egy kicsit zsíros, viszont éjszakára tökéletes (pláne, hogy nincs benne fényvédő). Az illata először elég erős volt nekem, de megszoktam és határozottan tetszik. Éjszaka szépen beszívódik és reggelre nagyon puha, hidratált lesz a bőröm. A doboza elegáns, az ára pedig kedvező. 5 csillag :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 8.

doee77

2013. április 10.

Szeretem ezt a krémet, azt hiszem, többünknek vannak róla gyerekkori emlékeink, igazi klasszikus. Illata kellemes és szépen hidratál is, a kiszerelése igényes, az ára nagyon baráti. A gondom vele, hogy az én normál (kombinált) bőrömre ez a krém téli időszakra éjszakai krémnek válik be. Reggelre szép puha a bőröm, pár hét használat után látványosan szebb lett. Viszont nehéz, zsíros érzetű, ahogy felkenem, így bár ez elvileg egy univerzális nappali hidratáló, nyárra kizárt, hogy használni tudnám, ami eléggé elszomorít.. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 10.

lilla0506

2013. április 9.

Az árához képest kiváló termék. Az én bőrömnek nincsen különösebb baja, reggelente smink alá használom és teljesen meg vagyok vele elégedve. Gyorsan beszívódik, de a friss érzés órákig tart még, az illatát különösen kedvelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 9.

bigsista

2013. április 7.

Nekem is zsírosnak tűnt, és nehezen szívódott fel, de utána nagyon egészséges kinézetű volt a bőröm. Nemrég felfedeztem, hogy vizes kézzel kenem fel (ezt még valamikor a kozmetikus mondta évekkel ezelőtt egy általa adott krém használatához - mindig vízhiányos volt a bőröm, és tini koromban pedig inkább zsírosnak mondható, és pattikkal is küzdöttem rendesen), hát emberek így a tuti!!! Mire felkenem már fel is szívódik, és utána meg a babapopsi érzet, imádom!:)
A ránctalanító verziót is ki szeretném próbálni ezek után éjszakára, de jelenleg hiába akciós a drogériában, sajnos átmeneti készlethiány van.:( Gondolom, ha lejár az akció, azonnal lesz!:))) Sebaj, megvárjuk! Plusz 1-200 Ft-ot megér, ezen ne múljék!:)
Update: Nem tértem vissza lelkesedésem visszafojtására - most megtenném, mivel sajnos 2 hét elteltével a parabének akcióba lendültek! Lábkrém lett belőle!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sorbitol h 1 1

A napraforgó magjának és virágának a kivonata, melyet a CosIng bőrpuhító (emollient), bőrkondícionáló és hajkondícionáló anyagnak kategorizál.

A Helia-D termékek esetén ez az összetevő elvileg a napraforgószár kivonatot jeleni, mely a Helia-D honlapja szerint visszaadja az ernyedt bőr és izom rugalmasságát a napraforgószárban található auxin révén. A Helia-D-től független forrást sajnos nem igen találni, ami beszélne arról, hogy a napraforgószárnak milyen hatása van a bőrre, az auxinról azonban ez a szabadalom azt írja, hogy segíti a bőr természetes védő rétegének (skin barrier) erősítését.

A kozmetikumokban a napraforgót több formában is felhasználják, legyakrabban a napraforgó olajat.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak