Helia-D

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: palacka11, Módosítva: 2014. február 12.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál

Vicus

2012. december 18.

Anyukámnak vettünk nemrég, múltkor én is kipróbáltam. Hát valami borzasztó, hogy mennyire ragad! És nagyon büdös is nekem. Nem is értem, hogy lehet ez nappali krém, egyáltalán nem könnyű krém, hanem sűrű és nehéznek tűnik..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 18.

tkaukal

2012. december 7.

Az ára jó, viszont az én bőrömre ez nem volt elég. Egy tubust elhasználtam, nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 7.

Amea

2012. október 28.

Nagyon jó krém, csak nálam beelözte egy Börlind, ami jobban rám van szabva.
Felkenés után kellemes, pihe-puha érzés, sokáig elégedett is voltam, de egy idö után zsírosodni kezdett a böröm. Sajnáltam a búcsút, de hideg idöben egyszer-egyszer még jól jön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 28.

Nagyon jó krém, csak nálam beelözte egy Börlind, ami jobban rám van szabva.

Tánya88

2012. október 15.

Anyu, sőt nagymama is csak ezt használja. Én az ő nevükben írom az 5-öst :) Én is próbálgattam, de nekem zsíros, pattanásos a bőröm, így én mást használok, de mikor kiszáradt a bőröm, én is bekentem vele és kellemes volt, gyorsan beszívódott. Úgyhogy bizony generációkon át bizonyít!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 15.

kinguci.19920911

2012. október 13.

Rengetegszer bebotlottam a boltokban,de mindig visszatettem,mondván,hogy magyar termék..hát miután elolvastam a véleményeket,megvettem.Csodát tett! Szuper krém.Kellemesen csalódtam benne.:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. október 13.

Corra

2012. június 24.

Ez a krém sem rossz, de inkább az érzékeny bőrre valót ajánlanám normál bőrre is. Tinikoromban még lehetett kapni kifejezetten zsíros bőrre való változatát, attól volt a bőröm a legszebb, semmilyen gél nem ér a nyomába, hiába korszerűbb az összetételük.

ez egy klasszikus darab, de ebben az árkategóriában vannak korszerűbb összetételű termékek is.

amit ennek ellenére szeretek a Classic helia-krémekben, hogy a krémek a sűrű, nehéz állag ellenére is jobban beszívódnak, és nem hagynak ragacsos, fénylő réteget a bőrön a könnyebb állagú modernebb krémekkel ellentétben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 24.

missmisfit

2012. március 6.

Mint több előttem szólónak, az én anyukám is ezt használta nagyon hosszú időn keresztül, kisebb megszakításokkal. Azt hiszem 25 éves korában használta először, és bizony látszik is a bőrén most az 50-hez közel, hogy nagyszerű krém ez, rá is mindig mondják, hogy 10 évet simán letagadhat. Én 20 éves vagyok, sajnos az én bőrömnek ez túl zsíros még. :( Majd talán pár év múlva. Minden esetre vettem egy tégellyel, fogok vele kísérletezgetni, hogy hogy bírja a bőröm, mert nagyon elégedett vele anyukám, és szeretnék én is olyan bőrt az ő korában majd, mint amilyen neki van. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 6.

DoooRa

2012. március 3.

Ha Helia-t használsz, nem kell félned a ráncoktól. Édesanyám a 80-as évek óta használja. Mindenki szerint minimum 10 évet letagadhatna. Én mindenkinek ajánlom az összes Helia D terméket, a napraforgószár kivonata miatt. Kicsit olvassatok utána a krém történetének, és megértitek miért....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 3.

krekuci

2012. január 31.

Nem tartozik a könnyű krémek közé,az állaga nagyon érdekes,kevésbé krémes. Én inkább száraz bőrre ajánlanám,mint normálra.Egyébként nagyon jó a bőrnek,az illata igazi nosztalgia krém-illat:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 31.

guccigirl

2012. január 16.

Édesanyám régebben ezt a krémet használta, gondoltam, hogy most, mikor ő áttért a Vichy-re, én kipróbálom ezt. :) Nagyon szeretem a klasszikus fekete tégelyt, és a kicsit régies illata is tetszik (bár elég jellegzetes, így megértem, ha valakit ez zavarna). Az első meglepetés a krém állaga volt. Én valami vizes, lágy krémet vártam, de ez elég kemény, olyan kenőcs féle. :) Ennek ellenére viszonylag gyorsan beszívódott, bár azt kétlem, hogy reggel sietve rá lehetne sminkelni. A bőröm puha és egyenletes, irritációt nem okozott. Szimpatikus, hogy magyar termék, és szerintem tud annyit, mint egy drágább külföldi. Akinek tényleg normál bőre van, annak tudom ajánlani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sorbitol h 1 1

A napraforgó magjának és virágának a kivonata, melyet a CosIng bőrpuhító (emollient), bőrkondícionáló és hajkondícionáló anyagnak kategorizál.

A Helia-D termékek esetén ez az összetevő elvileg a napraforgószár kivonatot jeleni, mely a Helia-D honlapja szerint visszaadja az ernyedt bőr és izom rugalmasságát a napraforgószárban található auxin révén. A Helia-D-től független forrást sajnos nem igen találni, ami beszélne arról, hogy a napraforgószárnak milyen hatása van a bőrre, az auxinról azonban ez a szabadalom azt írja, hogy segíti a bőr természetes védő rétegének (skin barrier) erősítését.

A kozmetikumokban a napraforgót több formában is felhasználják, legyakrabban a napraforgó olajat.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak