Helia-D Hajerősítő Sampon Minden Hajtípusra DM Kedvenc

Helia-D

Helia-D Hajerősítő Sampon Minden Hajtípusra

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Samponok
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Anett, Módosítva: 2012. augusztus 18.

Kategória:   Samponok
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1490 Ft

Kíméletesen tisztítja a fejbőrt és a hajat. Bőrbarát pH értékű. A Helia-D Regenero sampon hatóanyagai fokozzák a fejbőr vérellátását, ezáltal hozzájárulnak ahhoz, hogy a hajszálak megerősödjenek, tartásuk, minőségük javuljon. A sampon hatóanyaga a Helia-D Regenero Hajhullás elleni regeneráló esszencia gyógynövényekből álló oldata. A sampon kiegészíti a Helia-D Regenero hajhullás elleni kúra hatását.

Ár: 1490 Ft, Eladó: Helia-d.hu
Henriette04

2019. március 20.

Nálam a Samponok Királynője. Mint sampon is remek:ápolt, fényes, selymes, zizegős haját eredményez, és a hajhullás elleni küzdelemben is eredményes. Jóval kevesebb hullik, csak egy-két szál, és sok babahajat hoz. Aki rendszeresen használja, időnként váltson, mert hozzászokik a fejbőr. Az illátát gyorsan meb lehet szokni

Henriette04
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 20.

Odry87

2018. november 16.

Nagyon szeretem. Amikor jobban hullik a hajam, mint az átlag, akkor bevetem és folyamatosan használom kb fél flakonig. Az illata olyan amilyen, de a haj száradása után nem érezni semmit. Jól habzik.

Odry87
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 16.

Fairy24

2018. november 2.

3 flakonnal használtam el (esszenciával együtt). Egy kicsit mérsékelte a hajhullásom (hormonális probléma miatt volt), viszont sokat segített utána abban, hogy újra visszanőjön a hajam. Észrevehetően több és erősebb hajszálak nőttek vissza (rengeteg babahaj). A fejbőrömet szépen letisztítja és nem nehezíti el a hajszálaimat. Hajmosás után könnyű és fényes a hajam tőle és kevésbé zsírosodik.

Fairy24
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 2.

orsolyap

2018. augusztus 27.

Annyira szerettem volna kedvelni ezt a terméket, de olyan semmilyen. Tette a dolgát, ez is zsírosította a hajam.

orsolyap
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

Juliette Cavill

2018. augusztus 15.

Őszintén szólva én semmi változást nem észleltem a hajamon, ellenben nem tisztít kellően és száraznak érzem utána a hajamat.

Juliette Cavill
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

kalen

2018. augusztus 8.

Most használtam el az első flakonnal. Hosszú, természetes szőke hajam van, ami eléggé hullik hajmosáskor. A samponnak hála, már kevesebb hajszálat veszek észre a fürdőben, és érezhetően erősebbek, fényesebbek a fürtjeim. Nem habzik annyira, mint egy átlagos sampon, és hajmosás után mindenképp kell balzsam, vagy olaj a kifésüléshez, de engem ez nem zavar. A balzsamja nélkül használtam, én inkább olajat használok utána. Mindenképp újra veszem.

kalen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

Enci76

2018. július 4.

Másodszor veszem meg a balzsamjával együtt. Nagyon meggyőzött, mikor rendbe tette a hajam szerkezetét. Erősek lettek a hajszálak, tartást adott nekik. Hajam bársonyos, finom tapintású, és még az illata is remek, bár ezzel nem mindenki ért egyet.

Enci76
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 4.

cigarettamacska

2018. június 30.

Már rengetegszer vettem újra. Valami csoda amit a hajammal művel! Ez az egyetlen sampon eddig, ami tényleg elmulaszotta a hajhullásom, és hosszabb távú használattal meg is erősítette! Az illatát szoknom kellett, kicsit érződik is a hajamban, de nem annyira hogy orrba vágná az embert. Amíg ezt a sampont gyártani fogják, biztosan ennél maradok!

cigarettamacska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 30.

vocy

2018. június 27.

Körülbelül 2 hete használom, eddig tetszik. Kezd tőle megerősödni a hajam és jó érzés hajmosás után. Sajnos az ára kicsit borsos, de akciósan kell megvenni, meg amúgy is egy jó terméknek ára van.

vocy
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 27.

szandrea17

2018. június 8.

Tavaly ősszel vettem meg ezt a terméket mert nagyon elkezdett hullani a hajam. Nekem tetszett az illata és a használata után már kevésbé hullott, viszont eléggé szárította a hajam úgyhogy miután már nem hullott abbahagytam a használatát.

szandrea17
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 8.

Antioxidánsok: Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Közönséges párlófű. A wikipédia szerint összehúzó, epeműködést szabályzó és epehajtó, étvágyjavító, vizelethajtó, antibiotikus hatású és gyulladásgátló. A kozmetikumokban gyökerének, levelének és virágának a kivonatát is használják. A gyökér kivonata a CosIng besorolása szerint antioxidáns és szövetösszehúzó. Paula Begoun szerint a levél kivonat hatásos a hepatitis b vírus ellen és antioxidáns, azt azonban nem tudni, hogy van-e bármi előnye az összetevőnek a bőrön alkalmazva.

Citromfű kivonat. Leginkább illatanyagként használt. Potenciális bőrirritáló.

Gyermekláncfű vagy pittypang. Nem tudni mi célt szolgál a kozmetikumokban, de Paula Begoun szerint allergizáló hatása van.

Közönséges dió. A kozmetikumokban mind a diófa levelét mind a magját, és a termés héját felhasználják. A diólevelek cseranyagokat, flavonoidokat, némi illóolajat tartalmaznak. A termés héjában a kezet erősen barnára festő naftokinon-származékok találhatók. A CosIng besorolása szerint a levélnek szövet összehúzó, tisztító, maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) és nyugatató hatása is van.

Az orvosi somkóró kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint összehúzó, a bőr komfortérzetét növelő, szagokat, ízeket semlegesítő hatású összetevő.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.