Helia-D

Ár:   950 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 950 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gendur.berni, Módosítva: 2015. június 1.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online: Helia-d.hu, 950 Ft

A Helia-D Hidratáló tonik segítségével maradéktalanul eltávolíthatja az arcbőrről a szennyeződéseket, sminkmaradványokat, miközben tápláló és bőrmegújító hatóanyagokat: napraforgószár-kivonatot, hidratáló aloe vera kivonatot, B5 provitamint és sejtmegújító hatású E-vitamint juttat a bőrbe.
Előkészíti a bőrt a krém hatékonyabb felszívódására.
Dermatológiailag tesztelt, parabénmentes.
Használata: Törölje át kíméletesen arcbőrét, nyakát egy tonikkal átitatott vattapamaccsal!

Ár: 950 Ft , Eladó: Helia-d.hu
lenizsu

2018. július 17.

Felfrissít. Nem irritálja a bőröm vagy a szemem, ha véletlenül belekerül. Amire vágytam, megkaptam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 17.

szaadri

2018. június 7.

Vegyesek az érzéseim. Marad utána egy bizonyos réteg az arcomon, és bár a maradék szennyeződést leszedi, egy toniknak elsősorban nem csak ez a feladata. Nem lesz tőle szebb, üdébb a bőröm, és azért sunyiban szárít is. Persze utóbbiakról ezen az áron csak álmodni lehet, ezeket pl. Vichy tonik tudja. Kategóriájában viszont jónak tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 7.

csillsze

2018. április 19.

Meg vagyok vele elégedve, hidratál, nem szárít, jól tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 19.

Meg vagyok vele elégedve, hidratál, nem szárít, jól tisztít.

Barbizero

2017. október 20.

Meg vagyok vele elégedve ugyanis nagyon gyengéd, kicsit sem szárít és nem hagy kellemetlen húzódó érzést maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 20.

taboriester

2017. október 3.

Nekem sajnos nem vált be ez a tonic, pedig az itteni vélemények alapján nagy reményeket fűztem hozzá :(
Használgattam kb. egy hónapig, végül nem fogyott el, azóta is ott áll a polcon.
Különösebb tisztító hatását nem érzékeltem, kellemes illata van, nem szárít, nem irritál, de valahogy az én bőrömmel nem kompatibilis....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 3.

Használgattam kb. egy hónapig, végül nem fogyott el, azóta is ott áll a polcon.

manicruz08

2017. július 21.

Napi rendszerességgel használom, nagyon jó termék. Kiválóan tisztít, üde érzést kölcsönöz. Végre egy tonik, ami egyáltalán nem szárítja a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 21.

Nikolaj

2017. május 24.

Ajándékba kaptam 2 flakonnal. Az elsőt már el is használtam, nem hagy zsíros érzetet, a sminket nem távolítja el maradéktalanul és a hidratáló hatását sem érzem. Elhasználom a második flakont de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 24.

birdnerd

2017. május 1.

Sminklemosónak használom, tökéletesen leszedi. Kellemes az illata, és nem csípi a szemem. Nagyon megszerettem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 1.

6vilag

2017. április 30.

Használom már egy ideje, de nem napi rendszerességgel. Mondjuk heti, kétheti egy-egy alkalom. Ha smink volt rajtam, vagy pedig csak felfrissülésre vágyom. Most, hogy olvasom, hogy hidratáló előtt is remekül teljesít, ki fogom próbálni, eddig még eszembe se jutott ez. Milyen jó, hogy van KM, csomó új infót szerezhetek innen.
Nos, nincsen vele semmi baj, teszi a dolgát, de jól meg voltam nélküle is.
Jó sokáig elég nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 30.

Nos, nincsen vele semmi baj, teszi a dolgát, de jól meg voltam nélküle is.
Jó sokáig elég nekem.

audreycoca

2017. február 9.

Kb.1000 éve nem használok tonikot mert nekem azt jelentette a tonik hogy alkoholos és pattanásos börre jó. Aztán olvastam itt egy cikket hogy a jó tonik előkészíti a bőrt a krémnek. Most úgyis Helia D termékeket próbálgatok ezért gondoltam kipróbálom a tonikját is. Hát ez tényleg tök jó. Előtte a tejet használom ez pedig lehozza a maradék festéket, nagyon szép puha,egyenletes bőrfelszínt kapok utána. A hidratálókat is jobban beszívja a bőröm az illata pedig semleges visszafogott aloe illatú. Egyszer véletlenül belement a szemembe és egyáltalán nem csípett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Sodium PCA, Lactic Acid, Sorbitol, Urea, Diglycerin
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Aminosav, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

Sorbitol h 1 1