Hélia-D Hidratáló Arctisztító Tonik DM Kedvenc

Helia-D

Hélia-D Hidratáló Arctisztító Tonik

Ár:   950 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szgyvr, Módosítva: 2017. március 12.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz

Lexy89

2015. július 28.

Szerettem. Sokáig elég és jól tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 28.

Szerettem. Sokáig elég és jól tisztít.

dnsmakeup

2015. május 21.

Összességében nem rossz, de találtam egy még jobbat és annak adtam inkább 5 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 21.

DiaFarkas

2015. április 27.

Imádom ezt a tonikot. Nem szárítja a bőrömet, nem is lesz fényes tőle egy idő után, hamar beszívódik a bőrbe és nem képez egy vékony réteget sem. Az illata nagyon kellemes. Már elhasználtam az első flakont, aminek köszönhetően el is tüntette a reggeli szemalatti karikákat. :) Mindenképpen újra fogom venni! :)
Csak az a baj, hogy már nem találom sem a D&M és sem a Rossmann üzletekben :( Csak már átlátszó színben volt, de ugyanaz van ráírva, mint erre a tonikra, igaz ez az új 1100 Ft-ba került.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 27.

őzgida88

2015. január 3.

Felváltva használom a Paese Micellás vizzel együtt. Nagyon jó így a kettőt kombinálva használni (egyiket nappal másikat este). Önmagában is szeretem egyébként ezt a tonikot. Nem irritálja a bőröm és kellemes tőle az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 3.

AnnaPanka

2014. szeptember 17.

Tényleg nagyon jól tisztít. Arctejezés után is még szürkés lett a vatta, illetve áttöröltem vele a mellkasomat és a vállamat is fürdés után, tehát ugye előtte tusfürdőztem, és elég rendesen koszos lett a vatta még azután is... Egyelőre nem vettem észre, hogy kiszárítaná a bőrömet, zsírosabb sem lett tőle, úgyhogy ez jó pont. Jó ránézni, csinos a csomagolása, és nem is olyan drága szerintem. Viszont kijött rajtam néhány pattanás, de nem biztos, hogy ettől. Egyelőre négy pont, ha nem emiatt lettem pattis, akkor megkapja az ötöt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 17.

vrgbtt

2014. augusztus 28.

Megadom rá az 5 csillagot, mert nagyon jól tisztít, jó az állaga, illata, sokáig elég, nem vagyok rá allergiás sem és az abszolút száraz, érzékeny bőrömet se irritálta soha. Szerintem még egy jó darabig hűségesen újra és újra meg fogom venni, bármi történjen :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 28.

monika.t

2014. június 30.

Nem nagyon szeretem a tonikokat. De ez jól tisztít, nem szárít, nem hagy ragacsos érzetet a bőrön. Az érzékeny bőrt sem bántja. Sokáig elég és az ára sem olyan vészes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. június 30.

gombirenn

2014. június 29.

Szépen tisztít és nem hagy nyomot az arcon :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 29.

Szépen tisztít és nem hagy nyomot az arcon :)

liliann_bd

2014. június 26.

Hát nekem szárított, szóval mindennek nevezném, csak hidratálónak nem. Viszont nagyon jól tisztít, csak ugye nem az lenne a fő dolga.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 26.

erika4.kovacs

2014. június 20.

Jó, lehetnének szebb összetevői és nem alkoholmentes, de nekem sem szárítja bőröm (normál) egyelőre. Igaz én mással variálom mert este, főleg ha napközben sminket és fényvédőt is viseltem, akkor az arcápolás tonizáló lépésében inkább alkoholmentes, enyhe hámlasztó tonik után nyúlok. De reggelente szívesen használom ezt. Kiadós kis aloés, e vitaminos tonik. Csak az első flakonnál tartok így nem tudom, hogy hosszú távon mégis szárítja-e a bőrt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Sodium PCA, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

A napraforgó magjának és virágának a kivonata, melyet a CosIng bőrpuhító (emollient), bőrkondícionáló és hajkondícionáló anyagnak kategorizál.

A Helia-D termékek esetén ez az összetevő elvileg a napraforgószár kivonatot jeleni, mely a Helia-D honlapja szerint visszaadja az ernyedt bőr és izom rugalmasságát a napraforgószárban található auxin révén. A Helia-D-től független forrást sajnos nem igen találni, ami beszélne arról, hogy a napraforgószárnak milyen hatása van a bőrre, az auxinról azonban ez a szabadalom azt írja, hogy segíti a bőr természetes védő rétegének (skin barrier) erősítését.

A kozmetikumokban a napraforgót több formában is felhasználják, legyakrabban a napraforgó olajat.