Hélia-D Hidratáló Arctisztító Tonik DM Kedvenc

Helia-D

Hélia-D Hidratáló Arctisztító Tonik

Ár:   950 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szgyvr, Módosítva: 2017. március 12.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz

vadi

2014. május 14.

Ez egy nagyon jó tonik! Szépen leszedi a sminket és a szennyeződéseket, jó illata van, nekem nyugtatja is a bőrőmet, szóval nincs rá panasz.

Update: újravettem, de ez most nem akar működni.. Szemem körül csíp, sminket nem szedi le.. De toniknak még mindig jó, felfrissít, de az előbbiért -1*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 14.

Bnemrita

2014. május 7.

Jelenleg ezt használom. Semmi különös, leviszi, amit le kell, nem irritál, vagy csíp, de nem tudom/hiszem, hogy újraveszem (-e).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 7.

csokiskex

2014. április 19.

Nem rossz, az illata is kellemes uborkás, de amióta rátaláltam a micellar típusú tonikokra (Paese Micellar Solution) azóta felhagytam ennek a használatával, mert jobbak tényleg a micellar típusúak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 19.

zsenya

2014. április 5.

a bőröm alapvetően vegyes, és általában nehezen találok olyan lemosót, amit az arcom minden része szeret, de ő bevált. kicsit félve vettem meg, normál bőrre találták ki, de szerettem volna télre valamit, ami nem szárít túl, és mostanában amúgy is gyakran hámlik itt-ott, úgy tűnik, öregszem :) szóval bevált, semmi extra, de tisztít rendesen, és nem okoz pattanásokat a problémásabb területeken sem. egyedül azt sajnálom, hogy alkoholos, én emiatt sosem hagyom a bőrömön krémezés előtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 5.

biologist_m.d.

2014. március 1.

Végre egy tonik, amitől nem lángol a fejem!! Lesz belőle 2. adag is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 1.

Végre egy tonik, amitől nem lángol a fejem!! Lesz belőle 2. adag is.

dora1682010

2014. február 4.

Jót tesz a bőrőmnek hozza amit ígér.Bár a sminket nem szedi le de a tonik melett az arctejet is használom valamint a krémjét is így együttesen hatásosak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 4.

Oswin Oswald

2014. január 24.

Mindig más tonikot veszek, ha éppen elfogy; keresem a tökéleteset. Most éppen ezt használom.
Alkalmazás: Minden este, sminklemosás után(!).
Hatás: Sminkeltávolításra nem vált be, ahhoz túl sokat kell használnom és túl sokáig tart maga a művelet. Tonikként bevált, nem szárította az arcomat - ellenére az alkoholnak - bár az ígért hidratáló hatás ennyiben ki is merült.
Kinek ajánlom?: Normál, kombinált bőrűeknek, tonikként használva. És persze azoknak, akik a magyar termék között keresgélnek.
+1: az illata valami isteni. Nem szoktam egy terméket az illata alapján értékelni (akkor se ha elviselhetetlenül büdös…), de ebbe érdemes beleszagolni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 24.

Alkalmazás: Minden este, sminklemosás után(!).

Zsazsmazs

2014. január 11.

Nagyon szeretem! Hozzá amit ígér!5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 11.

Nagyon szeretem! Hozzá amit ígér!5*

ltdorci

2014. január 5.

A sminket ugyan nem szedi le maradéktalanul, de egy gyors szennyeződés-eltávolításra kiváló. AZ illata kellemes, nem szárítja a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 5.

cslb

2013. december 16.

a sok jó vélemény miatt végül erre esett a választásom.. még sosem használtam tonikot, de nagyon hatásos!! a garnier nyugtató sminklemosója és többszöri arcmosás után végül ezzel töröltem át az arcom és még mindig volt mit lehoznia! az összetevői kevésbé tetszenek emiatt csak 4*.. de valóban felfrissül tőle a bőröm :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Sodium PCA, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

A napraforgó magjának és virágának a kivonata, melyet a CosIng bőrpuhító (emollient), bőrkondícionáló és hajkondícionáló anyagnak kategorizál.

A Helia-D termékek esetén ez az összetevő elvileg a napraforgószár kivonatot jeleni, mely a Helia-D honlapja szerint visszaadja az ernyedt bőr és izom rugalmasságát a napraforgószárban található auxin révén. A Helia-D-től független forrást sajnos nem igen találni, ami beszélne arról, hogy a napraforgószárnak milyen hatása van a bőrre, az auxinról azonban ez a szabadalom azt írja, hogy segíti a bőr természetes védő rétegének (skin barrier) erősítését.

A kozmetikumokban a napraforgót több formában is felhasználják, legyakrabban a napraforgó olajat.