Hélia-D Hidratáló Arctisztító Tonik DM Kedvenc

Helia-D

Hélia-D Hidratáló Arctisztító Tonik

Ár:   950 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szgyvr, Módosítva: 2017. március 12.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz

Maniac

2013. június 28.

November óta használom rendszeresen, még mindig majdnem félig van, tehát nagyon kevés is elég belőle, mégis nagyon jól tisztít. Van benne alkohol, de mégsem annyi, hogy amikor a szemem környékén járok, kicsípje. Uborkás illata van, megnyugtató, kellemes, nem erős. A homlokon, az orrom, az állam zsírosabb, mint az arcom többi területe, de ezekre a területekre is jó, nem okoz mitesszereket, és nem zsírosítja még jobban a bőröm. Árban is nagyon megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 28.

Đóri

2013. június 28.

Nem szárít, nem kell utána megmosnom az arcom. Az illata is jó. Ha esetleg marad egy kis alapozó az arcomon teljesen leszedi. Szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 28.

Sminkakademia

2013. május 27.

A legjobb tonik. Én azt hittem uborka-kivonatos, pedig nem :-) Nem szárít, szeretem az illatát, bár ez nem mérvadó nálam. Szépen lehozza a szennyeződést és nagyon kellemes tőle a bőröm. Imádja az arcom. Már fél éve csak ezt használom és szerintem ennél maradok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 27.

artbunny

2013. május 19.

Nekem bevált, én is zsíros bőrrel rendelkezem, de pont azért használom ezt, hogy ne termelődjön több faggyú, és szuper. Nem szárít, kellemes érzés a bőrömnek, tényleg tisztít. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 19.

babraeb

2013. május 19.

Nagyon tetszik! Végre egy tonik, ami teszi a dolgát. Nem szárít, szépen tisztít, ráadásul kellemes illata van. És az ára sem vészes, igaz valami kuponos kedvezménnyel vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 19.

Berberis

2013. május 16.

Sajnos beleestem régebben abba a hibába, hogy a zsíros bőrömre jó erős tonikokat használtam, amik persze jól kiszárították, így még több olajat termelt a bőröm és még zsírosabb lett. Aztán elkezdtem kíméletesebb tonikokat használni és mérséklődött a dolog. Mikor ezt kipróbáltam, egész jól bevált. Eltávolítja a maradék szennyeződést az arcomról és nem szárítja ki. Az illatát annyira nem szeretem, viszont már többször újravettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 16.

Christy

2013. május 15.

Ár-érték arányban verhetetlen, nem is keresgélek tovább. Már többször újravettem. Kellemes illat, nem szárít, jól tisztít. Kell ennél több?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 15.

liiilu

2013. május 14.

Kedvenc tonikom. Mióta a garnier bb krémtől kipattogzott a bőröm, azóta használom és látványosan múlik el. Az illata kellemes, használata után fellélegzik a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 14.

jns.melinda

2013. április 13.

Ez a termék nekem olyan nem is tudom. Az utolsó tonikom, már nem is nagyon használok, elvagyok nélküle, csak ritkán veszem elő. Nem is árt, nem is használ. Tettem bele teafa olajat pár cseppet, de az sem csinált vele semmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 13.

zsofi91

2013. április 4.

Én elégedett vagyok vele. Kellemes használni, nem szárít és jól tisztít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 4.

Én elégedett vagyok vele. Kellemes használni, nem szárít és jól tisztít.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Sodium PCA, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

A napraforgó magjának és virágának a kivonata, melyet a CosIng bőrpuhító (emollient), bőrkondícionáló és hajkondícionáló anyagnak kategorizál.

A Helia-D termékek esetén ez az összetevő elvileg a napraforgószár kivonatot jeleni, mely a Helia-D honlapja szerint visszaadja az ernyedt bőr és izom rugalmasságát a napraforgószárban található auxin révén. A Helia-D-től független forrást sajnos nem igen találni, ami beszélne arról, hogy a napraforgószárnak milyen hatása van a bőrre, az auxinról azonban ez a szabadalom azt írja, hogy segíti a bőr természetes védő rétegének (skin barrier) erősítését.

A kozmetikumokban a napraforgót több formában is felhasználják, legyakrabban a napraforgó olajat.