Hélia-D Hidratáló Arctisztító Tonik DM Kedvenc

Helia-D

Hélia-D Hidratáló Arctisztító Tonik

Ár:   950 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szgyvr, Módosítva: 2017. március 12.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz

Berta

2012. április 18.

Imádom! A szaga kellemes, nagyon jól tisztít, érezhető, hogy tiszta utána az arcom. Nagyon gyorsan beszívja a bőröm. Ahova többet kenek egy kicsivel, érdekes bizsergető érzést ad, de nem csíp. A kedvenc tonikom, sok ideig fogom még használni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. április 18.

kirala

2012. április 14.

Szeretem a Hélia D márkát, édesanyám kedvence is volt! Évekig csak ezt használta.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. április 14.

norci

2012. április 14.

Csomagolása, hatása, illata, ára mind nagyon rendben van. Imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 14.

Csomagolása, hatása, illata, ára mind nagyon rendben van. Imádom.

Nena

2012. március 24.

A reggeli arctisztítás részeként szoktam használni és teljesen meg vagyok vele elégedve. Kellemes az illata, kíméletesen tisztít és finom tapintásúvá teszi a bőrömet. Nem olyan "erős", mint pl. a Clean&Clear, de nem is hiányzik. :) Ha elfogy, ezt fogom megvenni újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 24.

Morci

2012. március 21.

Kellemes az illata, nem szárít, viszont az én bőrömre valahogy kevésnek éreztem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 21.

Sminkes

2012. március 20.

Nagyon jó! Hidratál, nem ragacsos. Meg is lepődtem, hogy ilyen jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 20.

Nagyon jó! Hidratál, nem ragacsos. Meg is lepődtem, hogy ilyen jó.

Szíra

2012. március 20.

Eddigi legjobb tonikom, egyetértek az előzőekkel!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 20.

Eddigi legjobb tonikom, egyetértek az előzőekkel!

Michelle

2012. március 20.

Korábban esküdtem egy Balea tonikra, nem is akartam lecserélni, de kipróbáltam a Hélia-D tonikját, ami tökéletesen meggyőzött. Normál bőrre használom; nem szárít, nem lesz zsíros a bőröm tőle, azaz segít fenntartani a normál állapotot, ami nem is olyan könnyű, mint ahogyan hangzik. Nem áll meg a bőr felületén, jól tisztít, frissít, hidratál, kellemes az illata, jó az ára. Szinte hihetetlen, hogy ennyire kifogástalan; remélem, a közeljövőben nem változtatnak az összetételén. Nagyon szeretem, ez tényleg remek termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. március 20.

Deni

2012. március 20.

A második flakonomat használom el belőle, remekül szuperál a száraz bőrömön, pedig normál bőrre javasolják.
Friss, üde arcbőrt eredményez, jól tisztít és hidratál. Önmagában (hidratálókrém nélkül) is megállta a helyét. Nem csípi a szemem, sem körülötte a bőrt. Nincs több elvárásom egy toniktól. Kedvenc.:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 20.

auroramist

2012. március 3.

Nagyon jó. Minden vackot lehoz az arcomról, nem csíp és finom illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. március 3.

Nagyon jó. Minden vackot lehoz az arcomról, nem csíp és finom illata van.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Sodium PCA, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

A napraforgó magjának és virágának a kivonata, melyet a CosIng bőrpuhító (emollient), bőrkondícionáló és hajkondícionáló anyagnak kategorizál.

A Helia-D termékek esetén ez az összetevő elvileg a napraforgószár kivonatot jeleni, mely a Helia-D honlapja szerint visszaadja az ernyedt bőr és izom rugalmasságát a napraforgószárban található auxin révén. A Helia-D-től független forrást sajnos nem igen találni, ami beszélne arról, hogy a napraforgószárnak milyen hatása van a bőrre, az auxinról azonban ez a szabadalom azt írja, hogy segíti a bőr természetes védő rétegének (skin barrier) erősítését.

A kozmetikumokban a napraforgót több formában is felhasználják, legyakrabban a napraforgó olajat.