Hélia-D Hidratáló Arctisztító Tonik DM Kedvenc

Helia-D

Hélia-D Hidratáló Arctisztító Tonik

Ár:   950 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szgyvr, Módosítva: 2017. március 12.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz

DoooRa

2012. március 3.

Finom, igazi Helia D-s, növényes illat. Nem erős, tehát nem érzel csípő érzést, mint mondjuk a Clean&Clear után. Mégis jól tisztít, és szép arcbőrt varázsol. Én szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 3.

bokros

2012. február 25.

Pozitívan csalódtam ebben a termékben, nem számítottam arra, hogy ilyen frissítő és üdítő lesz a bőrömnek. Nagyon kellemes lesz tőle a bőröm tapintása is, nem lesz ragadós tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 25.

babciika

2012. február 25.

Egy hete, hogy megvettem, és úgy érzem, jó döntést hoztam, miután az itt olvasottak után megvásároltam:) Én is csak azt tudom mondani, hogy kombinált bőrre igencsak jó, a pirosodásokat nem hozza ki, az illata mesés! :)) Továbbá nem húzódik a bőr, maradéktalanul eltávolítja az alapozót! Kell ennél több?:))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 25.

Réti_D_smink

2012. február 23.

Nekem bevált, bár szeretem a rózsaolaj kivonatos tonikokat is, de ez tényleg jó. Olyan uborka, aloe vera illata van és nagyon jólesik a bőrömnek, amikor betonikozom vele. Felváltva használom a rózsa tonikommal. A többi hélia d-t is ki fogom próbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 23.

krekuci

2012. január 31.

Vegyes bőrre a legjobb,nem csalódtam a Helia D-ben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 31.

Vegyes bőrre a legjobb,nem csalódtam a Helia D-ben.

katarakta

2012. január 3.

A Hélia-D-ről úgy általában mondanám el,h. a nagymamám amióta megjelent(több,mint 30 éve!!!) ezt használja az arcára.91 éves múlt,és azt hiszem,sok 40 éves megirigyelné.Konkrétan egy ránc nincs az arcán.nyilván a genetika is sokat segít,de ha nem ismerem közelről,nem hiszem el,az tuti.Így én is rávetettem magam,többek között erre a tonikra.Sajnos kicsit problémás a bőröm,mert sokszor viszket,régebben megmagyarázhatatlan göbök nőttek rá,úgyhogy igencsak megnézem,mit kenek rá.Amióta ezt a tonikot használom,nincs úgy kiszáradva,és eltűntek a csúnya göbök8jó,mást is használok,aminek betudható,nem csak ezt)de bizton állíthatom,még a szappanos arcmosás után is elszíneződik a lemosókorong,úgyhogy mindenki tonikra fel,legfőképp erre,mert ez egy igen kiváló termék,csak dicsérni tudom!!!!!És ajánlani!!!Csillagos 6-os!!:):)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 3.

azursatellite

2011. december 12.

Nagyon tetszik, hogy nem csap meg az alkoholszag ahogy kibontom, sőt nagyon kellemes illata van. Semmiféle ragacsos érzetet vagy maszkhatást nem tapasztaltam használat után, inkább selymes lett a bőröm és kicsit olyan mintha húzódnának össze a pórusaim. Régen nem használtam már tonikot és ha mégis vettem akkor is kuka volt a vége mert ragadtam utána, de ezt tuti elhasználom, nagyon meggyőző, tökéletes a hatása. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 12.

MelC

2011. november 7.

Tegnap a Müller után a Tescoban vettem egy ilyen tonikot (a Müllerben egyébként 1 rózsatonikot vettem). Felváltva szeretném őket használni, mert hiszek az ilyen jellegű ápolásban. Azért adok neki 4-es, mert jobb a rózsatonik szerintem, de ez sem rossz. Valóban hidratál, érzem benne az aloe vera-t és kellemes a bőrnek. De mivel van összehasonlítási alapom és a rózsatonik (dr. Organic) mégszuperebb, ezért ő nem kaphatott 5 pontot, csak 4-et. De én is ajánlom mindenkinek a Hélia-D tonikot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 7.

ljudith78

2011. október 27.

Csatlakozhatom az előttem szólókhoz, pont ennek a toniknak a hatása miatt próbáltam ki más Helia-D-s termékeket is, és nem bántam meg! A vegyes bőrömön nagyon jól működik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 27.

Krikri

2011. október 17.

Végre egy tonik, ami után nem érzem azt, hogy nem férek el az arcbőrömben. Nem szárít, jól tisztít, nagyon diszkrét illata van és az ára sem eget rengető (1000 Ft). Sok tonikot kipróbáltam már, de egyik sem ér a nyomába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Sodium PCA, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

A napraforgó magjának és virágának a kivonata, melyet a CosIng bőrpuhító (emollient), bőrkondícionáló és hajkondícionáló anyagnak kategorizál.

A Helia-D termékek esetén ez az összetevő elvileg a napraforgószár kivonatot jeleni, mely a Helia-D honlapja szerint visszaadja az ernyedt bőr és izom rugalmasságát a napraforgószárban található auxin révén. A Helia-D-től független forrást sajnos nem igen találni, ami beszélne arról, hogy a napraforgószárnak milyen hatása van a bőrre, az auxinról azonban ez a szabadalom azt írja, hogy segíti a bőr természetes védő rétegének (skin barrier) erősítését.

A kozmetikumokban a napraforgót több formában is felhasználják, legyakrabban a napraforgó olajat.