Helia-D

Ár:   830 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gre05, Módosítva: 2018. november 27.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

Kellemes állagú, gyorsan ható kézkrém nagyon száraz bőrre

Gyorsan felszívódó, regeneráló, tápláló hatású kézápoló, mely urea és körömvirág olaj tartalmának köszönhetően hatékonyan ápolja a száraz, igénybevett kéz bőrét. Rendszeres használata puha, ápolt bőrt eredményez.

SNati

2020. július 27.

Az itteni vélemények miatt vettem meg, és nagyon szeretem! Finom az illata, gyorsan beszívódik, és jól hidratál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 27.

Colormonkey

2020. július 24.

Valószínűleg az urea miatt, a legutóbbi brutális ekcémás állapotomban csodát tett a kezemmel. És még az illata is isteni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 24.

DHenrietta

2020. július 15.

Tudom nem ez az elsődleges szempont, de egyszerűen isteni az illata. Könnyen beszívódik és bár szerintem tűzoltásra nem a legalkalmasabb, megelőzésre tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 15.

SolyaSz

2020. július 1.

Amikor egy hónapja találomra levettem ezt a krémet a polcról nem gondoltam, hogy ennyire szeretni fogom majd. Rettenetesen száraz, kisebesedett kézfejek voltak az ismertetőjegyeim a karantén alatt, ez a krém két hét alatt rendbeszedte a sebeket és már pár nap után sokkal puhább volt a bőröm. Az illata jó, és gyorsan el is illan a bőrömről, cseppet sem zavaró. Nagyon örülök, hogy rátaláltam!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

Monka71

2020. június 26.

Az itteni vélemények alapján vettem meg és elsőre nagyon megszerettem. Gyorsan beszívódik, nem ragad és selymes lesz tőle a kezem. Újravevős mindenképpen, már csak azért is, mert magyar termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 26.

széva

2020. május 18.

Ezt a kézkrémet én is nagyon szeretem. Jó az illata és a hatása is nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 18.

Ezt a kézkrémet én is nagyon szeretem. Jó az illata és a hatása is nagyon jó.

Padli

2020. május 18.

Nálam még mindig ez a best! nagyon jól hidratálta a kezeimet ebben a kézfertőtlenítős vírusos időszakban is! :)

2019.02.01
Nagyon szeretem az illatát, téli időszakban a száraz kezem helyrehozza, jól hidratálja. Nekem gyorsan beszívódik. Már újra vettem, én csak ajánlani tudom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 18.

2019.02.01

Miruska

2020. május 14.

Az itteni vélemények alapján, célirányosan vettem. Nagyon sokan dicsérik.
Az illata nagyon kellemes, édeskés. Zsírosabb krém, de valóban elég hamar beszívódik, s elég jól tartja is a hatását. Megadom az 5*-ot, aztán majd hosszabb távon kiderül.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 14.

Az itteni vélemények alapján, célirányosan vettem. Nagyon sokan dicsérik.

mano

2020. május 13.

Nagyon tetszik, elsősorban azért, mert TÉNYLEG gyorsan beszívódik és nem hagy ragacsos érzetet maga után. Nekem ez azért fontos, mert így napközben is tudom krémezni a kezeimet végre, nem csak este. Hidratál, kellemes, visszafogott az illata, normális árban van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 13.

LadyEnn

2020. május 12.

Erről a kézkrémről csak jót tudok írni.
Gyorsan beszívódik,nem ragacsos,nagyon puha,ápolt lesz tőle a kezem,és kellemes az illata.
Sok kézkrémet próbáltam már,de ez abszolút kedvenc lett! :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 12.

Erről a kézkrémről csak jót tudok írni.
Sok kézkrémet próbáltam már,de ez abszolút kedvenc lett! :-)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Urea, Glycerin, Lanolin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate