Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre (régi) DM Kedvenc
Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre (régi) DM Kedvenc

Helia-D

Ár:   890 - 1390 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Beus70, Módosítva: 2019. május 13.

Ár:   890 - 1390 Ft
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

A száraz bőr mindennapos ápolására kifejlesztett Helia-D Krémes hidratáló testápoló 24 órán keresztül táplálja és hidratálja bőrét. Értékes növényi hatóanyagai, a napraforgószár kivonat, az avokádó olaj és a shea vaj a bőr nedvességmegkötő képességét fokozzák. A Krémes hidratáló testápoló urea tartalma bársonyossá és simává varázsolja bőrét. A benne lévő E-vitamin megköti a szabadgyököket, regeneráló, bőrfiatalító. Gyorsan felszívódik. 24 órás hidratálás.

Parabénmentes.

ylexe

2016. március 20.

Az állaga, illata, gyors beszívódása, csomagolása mind szuper. Az ára sem lenne rossz, de nem adok 5 csillagot, mert csak 12 órán át hidratál. Tudom, én kegyetlen... :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 20.

Yerzinia

2016. március 6.

Régebben ilyenem volt (most ugyanez a fajta van csak nem száraz bőrre) és csodát tett! Komolyan! Epilálás után kipattogzott a bőröm és ez levitte. Nem tudom mi lehet benne, de gyorsabban gyógyultak az apró sebek a lábamon. Egyetlen baja szerintem, hogy lassan szárad, de ezt ellensúlyozza a bőrpuhító és regeneráló hatásával.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 6.

adelehh

Korcsoport: < 18
2016. február 18.

CSODÁLATOS! Nagyon hamar beivódik, nem ragad és tökéletesen hidratál. Nekem elég száraz a bőröm és ugyan csak heti egyszer használom szinte teljesen rendbe hozta a hidratáltságát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. február 18.

danzsu

2016. február 1.

Tényleg sima,és jól hidratált bőrt eredményez. Hamar beszívódik , semmi ragacsos érzet nem marad utána. Az illata engem mosószappanra emlékeztet,de szerencsére nem sokáig :). Ez nem fog befolyásolni abban,hogy máskor is megvegyem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 1.

Rure90

2016. január 29.

Nem túl tömény, így bátran kenegethetem. Kissé olajos érzet marad hátra, de hamar beszívódik, mert elég száraz a bőröm. Az illata nyugtató, olyan nőies, se nem erős, se nem cukros, pont erre van most szükségem, mert a parfümöm nagyon édes :) Hamar beszívódik, szóval ez is plusz pont. Megkapja az 5 csillagot, és állatkísérlet-mentes szóval már csak emiatt is megéri venni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 29.

Varja

2016. január 20.

Nagyon régóta használom ezt a testápolót. Vannak olyan termékek, amelyekhez ragaszkodom, nem vagyok hajlandó leváltani.
Az illata nagyon kellemes, nem túl édes, nem tolakodó, finoman körbeleng. Az állaga krémes, könnyen beivódik, könnyű elkenni. Az ára is elfogadható, bár most azt vettem észre, hogy mindennapi használattal gyorsan fogy. Én a legnagyobb kiszerelést szoktam venni a DM-ben, amelynek kupakján a "Nők Lapja" címke rá van ragasztva.
Most gyesen vagyok, de amikor dolgoztam, és reggel bekentem magam és 3/4 óra múlva, amikor beértem a munkahelyemre a férfi kollégám megjegyezte, hogy nagyon finom illatom van.
Ja és nem nyomja el a parfümöm illatát és nem is keveredik vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 20.

Ja és nem nyomja el a parfümöm illatát és nem is keveredik vele.

anna13

2015. december 7.

Legjobb hidratáló! Nem túl zsíros vagy ragacsos, könnyen beszívódik, de mélyen és hosszan tartóan hidratál. Ár-érték arányban is nagyon jó, egyszer kaptam egy ajándékcsomagban egy niveás testápolót (ami kb kétszer annyiba kóstál) és el sem használtam, hanem egy hét után visszatértem ehhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 7.

Yami

2015. november 26.

Végre egy hidratáló, amit a reggeli sietségben is tudok használni, ugyanis nem ragad és hamar beszívódik, mégis nagyon hidratáló és puhító a hatása. Nekem az illata is szimpatikus, én úgy vettem észre, hogy egészen tartós is. Összetevői is barátiak, akciósan pedig az ára is, eddig mindig hozzájutottam akciósan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 26.

dandy

2015. november 25.

Gyorsan beszívódik, nagyon jól eldolgozható, nem ragad, nagyon jól hidratál, pihe-puha a bőröm tőle. Télen szoktam használni olykor-olykor, mert más kedvenceim is vannak. Leginkább az illata miatt is veszem meg, mert nagyon kellemes és nagyon tartós, reggel bekenem magam és még délután is érzem. Valaki azt írta, hogy olyan anyukás az illata...és tényleg, de pozitív értelemben, de mért is ne, anyuka is vagyok. :) Az összetevői is szépnek mondható. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 25.

Anett0707

2015. november 19.

Hamar beszívódik és kellemes érzése lesz utána a bőrömnek. Az illata engem annyira nem nyűgözött le

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Urea, Lanolin, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0