Helia-D Micellás Sminklemosó Víz DM Kedvenc

Helia-D

Helia-D Micellás Sminklemosó Víz

Ár:   990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2015. január 9.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online: Helia-d.hu, 990 Ft

A Helia-D Micellás Sminklemosó Víz kettős hatású, gyengéden tisztítja és ápolja is arcát. Eltávolítja a sminket, emellett nyugtató és hidratáló hatású a száj- és a szemkörnyéken is. A benne lévő micellák magukhoz vonzzák a szennyeződéseket és sminket, így segítve azok könnyű és kíméletes eltávolítását a bőrről, alkohol vagy szappan használata nélkül. A benne lévő B5 provitamin táplálja a bőrt és segít a nedvesség visszapótlásában.

Ár: 990 Ft , Eladó: Helia-d.hu

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

etoc

2020. december 19.

Imádtam. Tökéletesen leszedi a sminket, és elég könnyen. Nekem sokat javított az arctónusomon, puha volt a bőröm, egyenletes. Jobban előkészítette a bőröm a krémre. Egyedül érzékeny szeműeknek nem ajánlom, nekem is sokszor folyt utána a szemem, ettől függetlenül szeretném újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 19.

Lea2

2020. december 16.

Összetevő: búza fehérje azaz whet protein... Gyakorlatilag rá kéne írni hogy gluténérzékenyeknek nem való... :-(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 16.

bernadettu

2020. augusztus 16.

A drogériábol kerestem egy olcsóbb lemosót, sajnos előtte nem néztem a véleményeket, de emlékeztem hogy valamelyik micellas vizük elég jó értékeléseket kapott, láttam hogy van benne parfüm de legalább alkohol nincs, így megvettem.
A szem környékét ha nem is csipte de irritálta, inkább tonikként használom mint smink lemosokent.
A bőröm nem lett szebb de arra hogy az arclemosó után esetleg fent maradt szennyeződést lehozza arra megfelelő.
Pénzkidobásnak nem mondanám de nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 16.

Pénzkidobásnak nem mondanám de nem fogom újravenni.

sssniki

2020. június 19.

Ugyan nem örülök neki, hogy parfümöt tartalmaz az összetevők listája, DE... ez valami brutál módon leszedi a sminkem!! A tust a szememről mindig csak dörzsöléssel sikerült levakarnom magamról, de ez pikk-pakk lekapja. Azt hiszem maradni fog sminklemosónak ez a termék :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 19.

Kremcica

2020. május 3.

Próbaképp vettem meg ebből és a márka szőlővizeséből a kisebb verziót. Lelövöm a poént a másik bevált, ez nem. Ami feltűnt ennél már elsőre az az elképesztően erős illata. Mivel többnyire illatmentes termékeket használok az arcomon így az ilyenek pláne zavarnak. A másik hogy érzékeny a szemem és a legtöbb micellás víz csípi a szememet és sajnos ez is. Hatékonyságával sem vagyok kibékülve, a Bioderma Sensibiojával vagy a szőlővizes Helia-val sokkal könnyebben le tudom mosni a sminket és a fényvédőt. Arcra el fogom használni, egyenlőre nem érzem hogy szárítana de az biztos hogy nem fogom újravásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 3.

kata07

2020. január 17.

Nagyon szeretem a márkát már régóta használom a termékeit. Glamour napok alkalmával szereztem be ezt a terméket, és nem csalódtam.Szuperül leszedi a sminket maradéktalanul.Nem csipi a szemem, és a bőrömet sem iritálja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 17.

senskin

2019. december 25.

Jó kis víz ez, nem irritál és nem túl erős az illata. Tej után használom még áttörlésre és maradéktalanul lehoz mindent. Én még vízzel öblítem, mint bármelyik mást is.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 25.

Leander

2019. december 8.

Nem rossz, de nem is átütő. A Garnier és a Nivea micellás vizei alaposabban tisztítanak és hatékonyabban lehozzák a vastagabb sminket is. De alapvetően is teszi a dolgát még ha kicsit gyengébb hatásfokkal is. Nem irritál, elfogadhatóan tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 8.

Szilvikriszti

2019. december 8.

Fincsi illata van, de nehezen birkózik meg a szemsminkkel.Nekem nem szárít és úgy emlékszem nem is csípett. Utazáshoz nagyon praktikus a kis kiszerelésű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 8.

szimit

2019. június 23.

Ha lehetne nulla pontot adni annyit kapna.
A funkcióját mint micellás víz abszolút NEM látja el. Az alapozó ott marad az arcon, a szemfestéket csak szétkeni. Ha szeretnéd, hogy alaposabban leszedje dörzsölni kell (az meg a szemkörnyéknek nem éppen előnyös), de még akkor is a festék negyede még ott marad (nem vízálló sminket használok).
Illetve irritálja a szemet, csípi a bőrt a szemkönyék körül.
Nem ajánlom senkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 23.

Ha lehetne nulla pontot adni annyit kapna.
Illetve irritálja a szemet, csípi a bőrt a szemkönyék körül.
Nem ajánlom senkinek.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Lactic Acid, Sodium PCA, Sorbitol, Urea, Diglycerin
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol