Helia-D Micellás Sminklemosó Víz DM Kedvenc

Helia-D

Helia-D Micellás Sminklemosó Víz

Ár:   990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2015. január 9.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online: Helia-d.hu, 990 Ft

A Helia-D Micellás Sminklemosó Víz kettős hatású, gyengéden tisztítja és ápolja is arcát. Eltávolítja a sminket, emellett nyugtató és hidratáló hatású a száj- és a szemkörnyéken is. A benne lévő micellák magukhoz vonzzák a szennyeződéseket és sminket, így segítve azok könnyű és kíméletes eltávolítását a bőrről, alkohol vagy szappan használata nélkül. A benne lévő B5 provitamin táplálja a bőrt és segít a nedvesség visszapótlásában.

Ár: 990 Ft , Eladó: Helia-d.hu

LauraDorina

2016. december 23.

Nehezen szedi le a sminket, az illata tetszett viszont. A probléma, hogy valami fura réteget képez a bőrömön, ahogy a többiek írták. Szerettem, mert szerethető termék, de váltottam inkább, egy jobbra. A szememet nem csípte, krémmel szedtem le a sminket utána töröltem az arcomat át vele, hogy leszedjen maradékot, koszt.. A szemhéjfilcemet nem szedte le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 23.

katamasni

2016. december 13.

Az esti arcápolásnál használtam, sajnos nekem a sminket nem távolította el hiánytalanul. Arctisztító tejjel együtt is használtam, akkor egy fokkal jobban teljesített. Az arcom azonban kipirosodott tőle, pedig nem érzékeny a bőröm. Nem tudom, más hogy van vele, de nekem csípte a szemem. Nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 13.

2016. december 12.

Mivel mindenfelé azt olvastam, hogy micellás víz így, micellás víz úgy, gondoltam, megnézem magamnak.:)
A hagyományos lemosókat nem tudom elviselni a bőrömön, mindig azt érzem, hogy a sminket nem lemosom, hanem szétkenem rajta.
Na ez valóban más, ez után tiszta és matt lesz a bőröm. Mondjuk nem különb hatását tekintve egy Dove-szappanos arcmosásnál (kedvenc módszerem) , de kellemesebb és gyorsabb. Az illata is nagyon kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 12.

Mizabella

2016. december 9.

Magamnak vásároltam, mert korábban próbáltam már a micellás vizet és szépen leszedte a sminket, de egy idő után szárították a bőröm. Egy ideig ezzel is meg voltam elégedve, de aztán sajnos nagyon csúnyán kiszáradt és pirosságot is okozott, így ezt is ki kellett dobnom. Sajnos nekem ez sem volt megfelelő választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 9.

corsica

2016. december 8.

Erre cseréltem le a Garnier micellás vízét, mert azt már egy idő után elviselhetetlenül büdösnek találtam. Igaz hogy ennek finom az illata, viszont úgy vettem észre, hogy nehezebb letörölni vele a sminket, használata után pedig ragacsos lesz a bőröm. Még keresem a számomra tökéletes micellás vizet. Addig is ezt a terméket fogom használni, hiszen teszi a dolgát és nem büdös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 8.

Edina313

2016. december 3.

Szerintem korrekt, jó termék. Teszi a dolgát és nem szárít. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 3.

Szerintem korrekt, jó termék. Teszi a dolgát és nem szárít. Szeretem.

Elinor95

2016. december 3.

Lassan egy hónapja használom. Tökéletesen bevált. Szépen leszedi a sminket, ugyanakkor nem szárítja a bőrömet. Selymes érzetet ad. Az illata kellemes. Az árával sincs problémám. Ajánlom mindenkinek, aki szeretne egy jó sminklemosót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 3.

zeany

2016. november 12.

Korrekt tisztító, nekem leszedi szépen a sminket, nem szárítja a bőröm és finom az illata.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 12.

jucus513

2016. november 6.

Én teljesen elégedett vagyok vele ,tökéletesen tisztitja a bőrt nem irritál.Megérdemli az öt csillagot.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 6.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Lanie

2016. október 30.

Nekem semmi gondom nincs vele, kellemes érzetű az arcom, könnyen leszedi a sminkemet, arra amire használom, egy kis áttörlésre, arra bizony nem csak hogy megfelel, de egyenesen imádnivaló. Nem sok Hélia-D termékben csalódtam még, de ezt a krémmániának is köszönhetem, hiszen mindennek utána is nézek itt egy picikét mielőtt landolna a kosaramban ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 30.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Lactic Acid, Sodium PCA, Sorbitol, Urea, Diglycerin
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol