Helia-D Micellás Sminklemosó Víz DM Kedvenc

Helia-D

Helia-D Micellás Sminklemosó Víz

Ár:   990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2015. január 9.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online: Helia-d.hu, 990 Ft

A Helia-D Micellás Sminklemosó Víz kettős hatású, gyengéden tisztítja és ápolja is arcát. Eltávolítja a sminket, emellett nyugtató és hidratáló hatású a száj- és a szemkörnyéken is. A benne lévő micellák magukhoz vonzzák a szennyeződéseket és sminket, így segítve azok könnyű és kíméletes eltávolítását a bőrről, alkohol vagy szappan használata nélkül. A benne lévő B5 provitamin táplálja a bőrt és segít a nedvesség visszapótlásában.

Ár: 990 Ft , Eladó: Helia-d.hu

fleur.cherie

2015. május 12.

Sminklemosó hatása remek, nem irritálta a bőrömet. Használható, jó minőségű termék, az egyetlen, ami zavart, az a nagyon erős illata volt, ezért a mínusz egy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 12.

siskin7

2015. február 11.

Na heloka! Tegnap vettem a kedvest, és ma használtam először. Meg kell írjam, nekem nagyon bejön. Teszi amit kell, nem hagy rossz érzést maga után, szépen leszedi a sminket és még az illatra is oda figyeltek. Megérdemli az 5*-ot simán. Amúgy a zöld testvérét használtam eddig, de valami mást akartam kipróbálni, így akadtam erre a DM-ben. Valóban ilyen áron mozog, de mindenképpen megéri. Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 11.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Lactic Acid, Sodium PCA, Sorbitol, Urea, Diglycerin
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol