Helia-D Micellás Sminklemosó Víz DM Kedvenc

Helia-D

Helia-D Micellás Sminklemosó Víz

Ár:   990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2015. január 9.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online: Helia-d.hu, 990 Ft

A Helia-D Micellás Sminklemosó Víz kettős hatású, gyengéden tisztítja és ápolja is arcát. Eltávolítja a sminket, emellett nyugtató és hidratáló hatású a száj- és a szemkörnyéken is. A benne lévő micellák magukhoz vonzzák a szennyeződéseket és sminket, így segítve azok könnyű és kíméletes eltávolítását a bőrről, alkohol vagy szappan használata nélkül. A benne lévő B5 provitamin táplálja a bőrt és segít a nedvesség visszapótlásában.

Ár: 990 Ft , Eladó: Helia-d.hu

Kriszti2001

2018. november 22.

Teljesen elégedett vagyok, szépen leszedi a sminket, és nem hagy semmilyen kellemetlen érzést a bőrön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 22.

crazy724

2018. október 24.

A Garnier helyett kerestem egy CF alternatívát, és rá esett a választásom. Sajnos illatosított, ezt nem mindenki fogja szeretni, én sem örülök neki, az illat kellemes, de engem kifejezetten zavar. Nem mondanám 100% alaposnak és hatékonynak, pl. az alapozót, korrektort és a mindennapi szennyeződést egész szépen leszedi, de a spirállal megküzd. Kipróbáltam szemkörnyéken is, nekem nem csípte, irritálta a szemem, de erre a területre más lemosót használok. Nem habzik, mint a Garnier, és hagy maga után egy érezhető réteget a bőrön, nekem nem zavaró, picit olyan, mintha hidratálna, bár én általában lemosom. Egyelőre a viszonyunk közömbös, nem tűnne fel, ha eltűnne a rutinomból, de még próbálgatom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 24.

draculina

2018. október 4.

Sminlemosásra teljesen bevált, nem irritálja a bőrömet, de ragadós érzetet hagy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 4.

Bb.Sophie

2018. augusztus 25.

Egy utazó kiszerelést vittem el jobb híján nyaralásra, de az első használat után a kukában landolt. A szennyeződéseket szépen lehozta, de irritálta és csípte az amúgy makulátlan és gyulladásmentes bőrömet. :( A micellás sminklemosó kendővel nem tapasztaltam ilyet, de az se a kedvencem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

Caitlin1222

2018. augusztus 12.

Nagyon nagy kedvencem, gyönyörűen leszedte az utolsó csepp alapozót is. Sajnos utoljára már aránytalanul drága volt Dm-ben így inkább Niveát vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 12.

szuleildi

2018. augusztus 8.

Sok micellás vizet próbáltam már, nekem ez nem vált be. Nem igazán mosta le a sminkemet, ráadásul a szemem környékét kicsit irritálta is. Biztos, hogy nem veszem újra

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

Colette221

2018. augusztus 2.

Meglepődtem, mert van illata. Ezt sokan nem fogják szeretni benne, de amúgy kellemes. A Garnier sminklemosó micellás víz sokkal jobb. Hagy egy kis ragacsos érzést a bőrömön, muszáj vízzel lemosnom, pedig azért is vettem meg a kisebb kiszerelést, hogy nyáron akár ha úton vagyok, elő tudjam kapni a táskámból és felfrissítsem vele az arcom, de így felejtős...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

Laura2000

2018. július 6.

Amit ígér azt betartja.
Az illata kellemes, nem irritáló. A bőrömet nem csípte, inkább nyugtatta, és a szekörnyéken sem okozott irritációt.
Abszolút újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 6.

Amit ígér azt betartja.
Abszolút újravevős!

donett0629

2018. május 29.

Az alap sminket szépen letisztítja, de egy szempillaspirál, vagy egy tartósabb rúzs kifog rajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

katakitti0517

2018. május 29.

A sminkemet szépen letisztította, viszont nekem kicsit szárította a szem környéki területem, illetve csípte a bőröm.Illata viszont kellemes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 29.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Lactic Acid, Sodium PCA, Sorbitol, Urea, Diglycerin
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol