Helia-D Micellás Sminklemosó Víz DM Kedvenc

Helia-D

Helia-D Micellás Sminklemosó Víz

Ár:   990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2015. január 9.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online: Helia-d.hu, 990 Ft

A Helia-D Micellás Sminklemosó Víz kettős hatású, gyengéden tisztítja és ápolja is arcát. Eltávolítja a sminket, emellett nyugtató és hidratáló hatású a száj- és a szemkörnyéken is. A benne lévő micellák magukhoz vonzzák a szennyeződéseket és sminket, így segítve azok könnyű és kíméletes eltávolítását a bőrről, alkohol vagy szappan használata nélkül. A benne lévő B5 provitamin táplálja a bőrt és segít a nedvesség visszapótlásában.

Ár: 990 Ft , Eladó: Helia-d.hu

evettke7

2018. május 20.

Nagyon csípte a bőröm, főleg a szememnél. Kb egy hetes "nagyon szeretném szeretni ezért próbálgatom" használat után félre lett rakva, és lassan 2 éve a szekrényben porosodik, valószínűleg egyszer a kukában fog kikötni. Továbbá engem nagyon zavart, hogy illatos. Teljesen felesleges bele a parfüm, ez micellás VÍZ szeretne lenni. Nélküle az INCI is jobban mutatna :) Őszintén arra, hogy mennyire jól szedi le a sminket nem emlékszem, mert csak az maradt meg vele kapcsolatban, hogy nagyon marta az arcomat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 20.

Alverya

2018. május 16.

Nem vagyok vele maradéktalanul megelégedve. A CC krémet leszedi, a szemöldökformázóval és a szemhéjpúderrel is megbirkózik, de egy tusvonal és egy szempillaspirál már nagyon kifog rajta, ráadásul a szememet is csípi egy kicsit, de azért csillagot nem vonok le, mert nagyon érzékeny szemem van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 16.

Loofie

2018. május 11.

Ez volt az első micellás vizem, meg voltam vele elégedve. Szépen lehozta a sminket, nem irritálta sem a bőrömet, sem a szememet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 11.

Petravagyok

2018. május 9.

Az illata kellemes, ennyivel vege is lenne a pozitivumainak :D Nem hozza le alaposan a sminket, pedig semmi tartos vagy vizallo dolgot nem kenek magamra. Garnier vagy Bioderma baratjaval fel sem veheti a versenyt szegenyke.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 9.

zsizmo

2018. április 19.

Illatra nagyon kellemes, hatékonyságban már nem annyira nyerő. A szempillaspirál csak dörzsöléssel jön le,nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 19.

Boboka89

2018. március 19.

Többször is újravásároltam már ezt a micellás vizet.Nagyon jól el tudom távolítani vele a sminket,nem szárít,kellemes használni.Az összetevőlista nem kifogástalan(alkohol,illatanyag),de mindezek ellenére nekem jól működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 19.

Erus15

2018. március 17.

A Tescoban le volt árazva 650Ft-ra, már régóta szerettem volna ilyen micellás vizet mondom akkor megveszem, mert mégis csak egy jobb márkáról van szó és gondoltam, hogy rossz nem lehet. Az alapozót szépen leszedi a szempillaspirállal birkózik, de arra van más megoldásom. Kellemes az illata, nem hagy ragacsos érzetet, nem szárít, nem csípi a bőrömet és jól tisztít, én elégedett vagyok vele. A négy csillag a szempillaspirál miatt, különben ötöt adnék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 17.

mozartkuglof

2018. március 8.

Ennek a terméknek csak egy baja van: hogy a Bioderma után már semmi nem tűnik olyan hatékonynak...ha azt nem ismerném, maradéktalanul meg lennék vele elégedve, de szerintem kissé (kissé!) agresszívebb a bőrrel a biodermához képest. Nyilván sokkal jobb az ára, úgyhogy ár-értékben még mindig jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 8.

nemethtamara

2018. március 2.

Szerintem ez egy jó kis termék, de nincs viszonyítási alapom, mert még nem használtam egyéb micellás sminklemosót. Nem hagy maga után ragacsos érzetet, nem kell sok belőle, hogy a teljes sminket leszedje. A szempillaspirállal nem túl jól birkózik meg, de rájöttem ha egy kicsit rajta hagyom a vattakorongot a szempillámon anélkül, hogy dörzsölném, úgy van ideje akcióba lépni és máris jobban leszedi. Nekem elég érzékeny a szemem, de egyáltalán nem csípi. Az illata kellemes, de nem nagyon tetszik a parfüm benne.
Ami még negatívum az a kiszerelés. Nagyon szép letisztult a flakon, de a kupakja egyszerűen borzalmas, nehéz kinyitni és már sokszor pattogzott le a körömlakkom miatta, de lehet csak én vagyok kicsit szerencsétlen és másnak megy rendesen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 2.

Black Fairy

2018. március 2.

Valamilyen zsákbamacska dobozban kaptam egy 110ml-est, és valamelyik héten láttam, hogy a Tescoban le van árazva 650 Ft-ra, szóval megvettem a 200 ml-est is...Nem mondom, hogy ez a kedvenc micellás vizem, de nagyon jó termék!

A sminket könnyedén eltávolítja (a vízálló szempillaspirált nem mondjuk, de arra ott vannak az olajos sminklemosók), nem hagy ragacsos érzetet, nem szárít, nem zsírosít, nem tömíti el a pórusokat, nem irritálja a bőrömet.
Az illata nagyon kellemes és nagyon emlékeztet valamire kis koromból, de nem tudom felidézni mire...Ugyanakkor...kimondottan értelmetlennek tartom, hogy egy arctisztító termékbe ennyi parfümöt tegyenek, és el tudom képzelni, hogy ez érzékenyebb bőrű emberek esetében kimondottan kellemetlen tünetekkel járhat...
Részemről öt csillag, engem nem zavar a parfüm, kedvelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 2.

Részemről öt csillag, engem nem zavar a parfüm, kedvelem.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Lactic Acid, Sodium PCA, Sorbitol, Urea, Diglycerin
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol