Helia-D Micellás Sminklemosó Víz DM Kedvenc

Helia-D

Helia-D Micellás Sminklemosó Víz

Ár:   990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2015. január 9.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online: Helia-d.hu, 990 Ft

A Helia-D Micellás Sminklemosó Víz kettős hatású, gyengéden tisztítja és ápolja is arcát. Eltávolítja a sminket, emellett nyugtató és hidratáló hatású a száj- és a szemkörnyéken is. A benne lévő micellák magukhoz vonzzák a szennyeződéseket és sminket, így segítve azok könnyű és kíméletes eltávolítását a bőrről, alkohol vagy szappan használata nélkül. A benne lévő B5 provitamin táplálja a bőrt és segít a nedvesség visszapótlásában.

Ár: 990 Ft , Eladó: Helia-d.hu

Dorokos

2017. július 13.

Hogy ez mennyire jó cucc.....azt hittem, hogy csak az alkoholos "durva" tonikok szedhetik le a sminket, hát nem!!!! Szuperül lehozza a sminket, szemre mondjuk vízálló szemfesték lemosót használok, de az arcomra, nyakamra tökéletes, ma 3x vettem újra, 990 Huf és sokáig elég!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 13.

buba83

2017. július 12.

Fantasztikus az illata és használat után érzem, hogy milyen puha tőle a bőröm. Az arcomon nagyon szeretem, bár a sminket nehezebben szedi le, annak ellenére, hogy nem vízálló spirált használok. Ezért -1 csillag, de nekem sokkal jobban bevált mint a Garnier micellás vize.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 12.

Juliette Cavill

2017. július 10.

Szeretem a szememre használni, mert- bár alapvetően eléggé érzékenyek- ez a lemosó nem irritálja őket. A hatékonyságban viszont lenne mit javítani még. Az ára kedvező.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 10.

caty

2017. június 23.

Nagyon kíméletes, nem csípi a szemem. Jól tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 23.

Nagyon kíméletes, nem csípi a szemem. Jól tisztít.

nusysan

2017. június 23.

Szerintem egy elég gyenge micellás víz, a szemsmink eltávolításához kifejezetten sok kell, hogy boldoguljon vele. Nekem enyhén irritálja a bőröm - mindig kipirosodik tőle és viszket -, valamint egy ragacsos réteget hagy rajta, amit sokszor nem bírok elviselni. Nem tartom jó terméknek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 23.

dendi

2017. június 13.

Szuper termék. Finom az illata, jól lemossa a sminket, tisztít. Nem irritálja a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 13.

ZitaSt

2017. június 5.

Ár-érték arányban tökéletes, nagyon kellemes az illata és selymes tapintású lesz utána a bőröm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 5.

ZsoZsi35

2017. május 28.

Számomra tavaly kb. augusztus óta A MICELLÁS VÍZ! Nagyon sokáig a Garnier volt nálam a Number One, de az utolsó üveggel valahogy megváltozott minden. Valamiért bűdös lett :(, pedig mindig visszazártam a kupakját - így nagyon vártam, hogy elfogyjon (ami a Garnier 400 ml-s kiszerelését elnézve elég sok időben telik. :( Szóval tudtam, hogy más kell, ahogy azt is, hogy tuti nem BALEA, mert az sem vált be. Kb. a 3-4 flakonnal használom már. Nagyon szeretem, isteni az illata az első használattól az utolsóig. Megváltoztatva a sminkeltávolítási gyakorlatomat, nem az első lépésként használom, hanem a másodikként, (először habzó arctisztitóval áztatom fel a sminket). Tökéletesen működik, nem csíp, mindent leszed, és bár "csak" 200 ml így is sokáig elég és 7 napból 5 nap tuti használom. Nagyon remélem, hogy soha, de soha nem vonják ki a forgalomból. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 28.

Lulu123

2017. április 27.

Ez az első micellás víz amit kipróbáltam, és nagyon elégedett vagyok vele. Ugyan én nem sminklemosásra használom. Natúr arcmosó szappannal szoktam lemosni előtte az arcomat (manna vagy olivia natural). Korábban azt gondoltam, hogy a szappannál jobban semmi nem tisztít, de ez a víz még akkor is szed le szennyeződést, ha előtte kétszer átmosom az arcomat szappannal. Ami még hatalmas piros pont, hogy a mitesszerek és a pattanások is kezdenek elmúlni (kb 1 hete használom), amit eddig semmivel nem tudtam elérni. 25 éves létemre sajnos még most is úgy nézek ki néha, mint egy tini (pattanás ügyileg).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 27.

Voki

2017. április 25.

A sminket csak hellyel-közzel távolítja el, sokat kell használni belőle, a szemfesték ellen nagyon gyenge. Az illata nem a kedvencem, de kifejezetten rossznak sem mondanám. Nem irritálja sem a szememet, sem az érzékeny bőrömet szerencsére, viszont utána ragacsosnak érzem az arcomat tőle. Összességében nem mondom, hogy nagyon rossz, de van ennél százszor jobb termék is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 25.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Lactic Acid, Sodium PCA, Sorbitol, Urea, Diglycerin
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol