Helia-D

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Testápolók
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: anetta.filip, Módosítva: 2017. június 6.

Kategória:   Testápolók
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1490 Ft

Fahéjolajjal és paprika kivonattal

Helia-D Cellulit elleni zselé olyan komplex növényi hatóanyag kombinációt tartalmaz, amely jótékony hatással van az érfalakra, stimulálja a vérkeringést, javítja a kötőszövetek vérellátását, ezáltal segít megszabadulni a kötőszövetekben felhalmozódott méreganyagoktól, a narancsbőrtől és a zsírpárnáktól. Paprika- és fahéjolaj tartalmának köszönhetően még intenzívebb vérbőségfokozó hatást fejt ki, ami a fokozott salakanyag-eltávolítást segíti, így csökkenti a cellulitisz látható jeleit a problémás bőrfelületeken. A zselé hidratáló hatása révén kellemes, lágy tapintásúvá teszi a bőrt.

Ár: 1490 Ft , Eladó: Helia-d.hu

orsolyap

2018. augusztus 27.

Látványos eredményeket produkált 3-4 használat után. :) Néha csíp, néha nem. Nekem az illata kicsit erős.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

LiiL

2018. augusztus 15.

Simább lett a bőrőm a rendszeres használ után. Nyílván heti öt nap edzés és a sok víz is szerepet játszik abban hogy finomabb lett a narancsbőrőm. De én annak a híve vagyok hogy kell valami kis plusz ezek mellé. Nem csíp a krém, és könnyen beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

linkee

2018. június 18.

Évek óta használok ilyen típusú krémeket, az edzések kiegészítésére. Nem várok tőlük csodát, de egy-kettő azért finomít egy kicsit a helyzeten. Nos ez a termék nem az. Felkenés után néha csíp, néha nem. Ragacsos érzetet kelt és tulajdonképpen még csak nem is teszi selymessé a bőrt, mint egy átlag testápoló. Az illata kellemes, de ennyi. Elhasználom, de legközelebb visszatérek az Eveline termékcsaládhoz, nekem az jobban bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 18.

karolinakovacs87

2018. június 10.

Nekem nagyon bevált. Diéta és sport mellett abszolút látványos hatást ért el nálam a krém (persze önmagában a krém nem csodaszer) Kisímította a bőröm, kellemes tapintást ad neki. Ami nálam furcsaság, hogy egyáltalán nem csípi a bőröm. Mindennap kétszer használtam reggel és este így 3 hétre volt elég. Biztosan újra veszem;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 10.

Vendy254

2018. május 30.

Nekem bevált. Szépen ki simította a narancsbőröm, persze mellette elhagytam a cukort és neki álltam edzeni ami gyorsította a dolgokat :) Önmagába ezek a krémek nem sokat érnek de hamar rásegített a javulásra és már szinte nincs is narancsbőröm egy hónap alatt úgy hogy nem is használtam minden nap :)
Szerintem nagyon megéri az árát :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

Szerintem nagyon megéri az árát :)

Sophia15151515

2018. május 1.

Jó kis termék én érzem,hogy simább tőle a kényes rész. Nem túl sokáig tart a csípős érzés,de még az is kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 1.

bejjuska

2018. március 29.

A narancsbőrön esztétikailag nem sokat segít, de nagyon jól hidratál, puhít. Az állaga jó, könnyen beszívódik, illata kellemes, és csak néha csíp, nem sikerült rájönnöm, mitől függ.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 29.

gyoresz84

2018. február 17.

Narancsbőr ellen sem ez sem más termék nem segít. Viszont nagyon jó fahéj illata van és puha, selymes lesz a bőr.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 17.

hzs

2018. február 8.

Még csak másfél hete használom (reggel-este), de már pár nap után sokkal puhább lett a bőröm, feszesebb is, és másfél hét után már láthatóan simább. Bár hozzá kell tennem, hogy nem túl narancsbőrös a combom/fenekem, de azért tényleg látható a változás. Én nem tekertem be a lábam utána, de egyszer a fenekemet sikerült jobban bekenni, és ott a kis hajlatban annyira, de annyira csípett, hogy utána vagy negyed órán át fürödtem, hogy lejöjjön a krém =) Az illata is rendben van, szóval elégedett vagyok vele. Mást még nem próbáltam, de arra kíváncsi vagyok, hogy ha elfogy, akkor mennyi idő után áll vissza a narancsbőr. Egyébként elég gyorsan fogy, talán egy hónapra lesz jó egy tubus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 8.

moonstar

2018. február 4.

Most fogyott el az egész tubus. Rendszeresen használtam naponta zuhanyzás után. Nem tornáztam a használata mellett. Érezhetően feszesebb lett a combom, a narancsbőr nem tűnt el teljesen, de úgy látom sokat segített rajta. Az illata kifejezetten tetszik, kellemes. Felkenés után a "melegítő" érzés mindig előjött mikor betakartam lefekvés előtt a lábam. Ezután a Bio Oilt szeretném kipróbálni a csíkok miatt, ha nem válik be biztos újra fogom venni ezt a terméket.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 4.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A fahéjolaj szabályozó, vérkeringést serkentő, fertőtlenítő, gombásodásgátló, vértisztító és emésztést segítő hatású. Hivatalos CosIng besorolása szerint illatanyag és maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) összetevő. Paula Begoun szerint a fahéj a kozmetikumokban potenciális bőrirritáló.

Paprikakivonat, mely keringésfokozó, anyagcserejavító és melegítő hatású, így gyakran találkozhatunk vele cellulitisz elleni krémekben. A paprika kivonat irritáló hatású, erős kipirosodást okozhat, így érzékeny bőrrel kerülendő.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.