Helia-D

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Testápolók
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: anetta.filip, Módosítva: 2017. június 6.

Kategória:   Testápolók
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1490 Ft

Fahéjolajjal és paprika kivonattal

Helia-D Cellulit elleni zselé olyan komplex növényi hatóanyag kombinációt tartalmaz, amely jótékony hatással van az érfalakra, stimulálja a vérkeringést, javítja a kötőszövetek vérellátását, ezáltal segít megszabadulni a kötőszövetekben felhalmozódott méreganyagoktól, a narancsbőrtől és a zsírpárnáktól. Paprika- és fahéjolaj tartalmának köszönhetően még intenzívebb vérbőségfokozó hatást fejt ki, ami a fokozott salakanyag-eltávolítást segíti, így csökkenti a cellulitisz látható jeleit a problémás bőrfelületeken. A zselé hidratáló hatása révén kellemes, lágy tapintásúvá teszi a bőrt.

Ár: 1490 Ft , Eladó: Helia-d.hu

eperturmix

2017. december 4.

Kétszer vettem eddig,az elsőt tekercseléssel használtam el otthoni Rubint Rékázás közben.Hát gyilkos.Egy időre viszont abbahagytam a tornát,és használtam a második tubust magában.Úgy viszont nem ér semmit..nem is éget,de haszontalan is,csak ragadok tőle.Az illatát,állagát szeretem,de nagyon úgy fest vissza kell térjek a tornához,hogy tényleg amiért megvettem,annak is legyen látszatja végre.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 4.

Zara1

2017. szeptember 18.

Itteni vélemények alapján szántam rá magam hogy megvegyem..nos első 3nap semmi se történet pedig becsületesen reggel és este is kentem de , se bizsergés se égető érzés ...semmi. Kezdtem nagyon el szomorkodni de úgy voltam vele 1500ft nem volt nagy tanuló pénz.. majdan kipróbáltam be tekercselve és megjött a várva várt hatás .
A combom és fenekem a pokol tüzében égett , itt meg jegyezném hogy én azonnal be bujtam a takaró alá a jobb hatás érdekében.
Így ma már 6.napon büszkén élvezem a fájdalmat :D
Picit feszesebbnek és helyenként simább de nem teljesen Narancsbör mentes a bőröm . Jelzem ez 3.napom hogy érzem a hatást így eddig nagyon hatásosnak mondom.
Minden esetre nagyon bizakodó vagyok.
Mindenképpen ajánlatos sok vizet inni!!! Én sajnos nagyon keveset iszom de a napokban oda figyelek és így minden bizonnyal hatásosabb lesz. A tubust elfogyasztva a up-datelek mindenképpen így egyenlőre 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 18.

Így ma már 6.napon büszkén élvezem a fájdalmat :D
Minden esetre nagyon bizakodó vagyok.

buba83

2017. szeptember 8.

Másodjára vettem meg és szerintem fogom is még. Tetszik a könnyű géles állaga és,az, hogy viszonylag kevés is elég belőle, egész gyorsan felszívódik. Az égető-bizsergő érzés azért lehetne kicsit enyhébb és egy idő után a fahéjas illatát is meguntam már - de szerintem ez egy jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 8.

Ndr

2017. szeptember 1.

Kifejezetten szeretem, ez már a 2. tubusom, nem tudom még mennyire tünteti el a narancsbőrt de mindenképp feszesít, este fürdés után masszírozom bele a combomba valamint a fenekem környékén, nagyon szeretem, remélem sportolás és diéta mellett idővel megteszi a narancsbőrön is a hatását. Nekem csak akkor csípi a bőröm ha fürdés és nem zuhanyzás után használom, de én szeretem ezt az érzést mert akkor úgy érzem mintha dolgozna. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 1.

meszitimi

2017. július 3.

Edzés előtt szoktam használni a combomra, hasamra. Nagyon szépen megy le tőle a narancsbőröm, nem irritál, pirosodni sem pirosodik tőle a bőröm, biztosan újraveszem!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 3.

ErdelyiDiana

2017. július 1.

Édesanyám használta fiatalona a helia-d termekeket. Soha nem gondoltam, hogy valaha hozzáfogok nyúlni és tessék. Egyre jobban szeretem a dolgaikat, egyiket a másik után próbálom és egymás után érnek a kellemes meglepetések. Ez a termék is ilyen. Akció keretében rendeltem, ki kellett töltenem a kosarat a szállítás lenullázása miatt, úgy hogy ez került be. Hetekig hozzá se nyúltam, bevallom nem nagyon hiszek benne és mivel a testápolókat sem nagyon szeretem (szegény bőröm), így erre is nehezen vettem rá magam. Kellemes az illata, géles állaga most nyáron kellemesen hűsít. Aztán semmi, bekentem slussz. Pár perc múlva elkezdett bizseregni a bőröm, tényleg nem égető érzés szinte már jólesett, persze melegnek éreztem de a bőröm hideg volt. Másnak ez biztos nem újdonság...szeretem használni. Referálok, mikor elfogyott :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 1.

nusi96

2017. június 21.

Éget? Nem. Melegít? Néha. Csíp? Egyedül a kezemet csípte, amikor elfelejtettem lemosni róla (én buta) Jöjjön a legfontosabb: Működik? IGEN.
Olyan 2-3naponta masszíroztam be a combomba fürdés után. Sokkal egyenletesebb lett tőle a bőröm felszíne, bye-bye gödröcskék. Biztos, hogy újra veszem! ^^
A fahéj miatt karácsony illata van, ami a nyári kánikulában elég fura :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 21.

A fahéj miatt karácsony illata van, ami a nyári kánikulában elég fura :D

Notti94

2017. június 9.

Már csak egy kevés van belőle, de nálam semmi változás nem látszik, mégcsak nem is éget csak betekercselve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 9.

Kismanó

2017. május 24.

Huhh, azt kell hogy mondjam rendesen éget. :D De kellemesen jó érzés. Betekercselve használom a combomon, hasamon és a fenekemen. Még csak 1 napja használom, de kíváncsian várom a hatását. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 24.

AstroSue

2017. április 30.

ennek volt a legjobb értékelése, ráadásul olcsóbb volt, mint az eveyline-s termékek, úgyhogy ezt választottam. mivel egy rosszul felírt gyógyszertől hirtelen 20 kilót híztam három hónap alatt, amit kb. egy katasztrófa számomra, minden módszerrel igyekszem tenni ellene. a gyógyszert már elhagytam, de úgy érzem, a fogyás nehezebben megy, mint korábban (akkor persze max 5-6 kilót kellett leadnom). már rajta vagyok a szigorú diétán is.
viszont: bedörzsöltem és bemasszíroztam mindenhol, és nem éget. inkább hűsít. már órák óta bekentem, szóval sok idő telt el. nem sportolok, majd ha lefogyta a felét, az izületeim nem bírják. a szigorú diétát tudom tartani, nekem az nem probléma.
egyébként én felkarra is tettem, mert bár alapvetően nem vastag a karom, ott is megjelent a narancsbőr.
eredetileg 55 kg voltam, most 75. 158 cm magassághoz. és rettenetes érzés.
egyelőre adok neki egy négyest, aztán majd update-elem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 30.

eredetileg 55 kg voltam, most 75. 158 cm magassághoz. és rettenetes érzés.
egyelőre adok neki egy négyest, aztán majd update-elem.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A fahéjolaj szabályozó, vérkeringést serkentő, fertőtlenítő, gombásodásgátló, vértisztító és emésztést segítő hatású. Hivatalos CosIng besorolása szerint illatanyag és maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) összetevő. Paula Begoun szerint a fahéj a kozmetikumokban potenciális bőrirritáló.

Paprikakivonat, mely keringésfokozó, anyagcserejavító és melegítő hatású, így gyakran találkozhatunk vele cellulitisz elleni krémekben. A paprika kivonat irritáló hatású, erős kipirosodást okozhat, így érzékeny bőrrel kerülendő.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.