Helia-D

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Testápolók
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: anetta.filip, Módosítva: 2017. június 6.

Kategória:   Testápolók
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1490 Ft

Fahéjolajjal és paprika kivonattal

Helia-D Cellulit elleni zselé olyan komplex növényi hatóanyag kombinációt tartalmaz, amely jótékony hatással van az érfalakra, stimulálja a vérkeringést, javítja a kötőszövetek vérellátását, ezáltal segít megszabadulni a kötőszövetekben felhalmozódott méreganyagoktól, a narancsbőrtől és a zsírpárnáktól. Paprika- és fahéjolaj tartalmának köszönhetően még intenzívebb vérbőségfokozó hatást fejt ki, ami a fokozott salakanyag-eltávolítást segíti, így csökkenti a cellulitisz látható jeleit a problémás bőrfelületeken. A zselé hidratáló hatása révén kellemes, lágy tapintásúvá teszi a bőrt.

Ár: 1490 Ft , Eladó: Helia-d.hu

Pannilla

2017. április 18.

Ha ez a cucc valakinek nem ég, akkor annak nincs narancsbőre szerintem :D hetente 2-3x van rajtam 30-40percet (anyukámnak viszeres lett a lába egy hasonlo kremtol, mert tul sokszor tul sokaig volt a boren)
Kb 2 hete hasznalom, de latvanyos a javulás.
Betekrecselve használom, és közben sportolok is valamit, szerintem így van értelme. A zsírt nem fogja leszedni rólad, de a felgyülemlett narancsbőrt igen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 18.

Kb 2 hete hasznalom, de latvanyos a javulás.

onessin

2017. március 25.

Nagyon sok hasonló kencét kipróbáltam már, eddig az összes közül az evelinesekkel voltam leginkább kibékülve, de most ezzel is elégedett voltam! Szerintem valamicskét feszesít! Ugyan épp edzés mellett kezdtem el használni, de azt észrevettem, hogy ha bekenem magam ezzel, aznap este mindig feszesebbnek érzem magam! Biztosan újra fogom venni! Nekem az is külön öröm, hogy magyar :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 25.

Farkas0123

2016. december 23.

Sziasztok
Kb 3 hete kezdtem el használni reggel-este. Eleinte nem fektettem hangsúlyt az intenzív bemasszírozásba (anélkül sajnos mit sem ér)
A csípő-melegítő érzést ritkán fenék tájon érzem kicsit, de ez kimondottan kellemesnek mondható.
Én a bőséges felvételt ajánlom, hogy az megfelelően tudjon dolgozni a kritikus területeken.
Állaga pont megfelelő, hisz nem túl krémes, nem túl olajos, éppen az optimális gél állag :-)
3 hét végére szemmel látható az eredmény és a hatásossága. Nekem főleg comb külső illetve elülső részén voltak apróbb gödrök
Dupla ennyibe kerülő kencékkel bátran versenyezhet :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 23.

Sziasztok
Dupla ennyibe kerülő kencékkel bátran versenyezhet :-)

Amadea

2016. szeptember 12.

Hiába sportolok rendszeresen és nyakalom a vizet, sajnos van némi narancsbőröm, ezért, és az ígért érfalerősítő hatásért vettem meg a krémet. Nekem egyedül kádban ázás után éget és rövid ideig, de akkor elég intenzíven, és az is segít neki, ha az érintett testrészeim melegben vannak (értsd: betakarózom az esti filmhez / olvasáshoz). Futás közben, edzést követő zuhany után semmit nem érzek. Kell némi idő, amíg beszívódik, addig ragacsos a bőröm, de lehet, hogy az én hibám, mert bőségesen locsolom magamra, hadd pusztuljon a narancsbőr.:) Kb. ötször-hatszor használtam eddig, nem akarom elkiabálni, de mintha szebben nézne ki a combom. A munka utáni nehézláb-érzést is csökkenti nálam, mert felkenés közben hűsít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 12.

Alex0920

2016. augusztus 23.

Mindig is ki akartam próbálni egy narancsbőr elleni készítményt de túl szkeptikus voltam ezekkel a termékekkel kapcsolatban. A jó vélemények meg a kedvező ár miatt a helia-d mellett tettem le a voksomat és nem csalódtam. Fél éve rendszeresen sportolok de a combom nem igazán akart alakulni, így kb 2 hónapja elkezdtem ezt a krémet esténként belemasszírozni a bőrömbe és vártam a csodát. Eleinte nem értettem engem miért nem csíp és melegít, gondoltam akkor nálam se fog működni, de azért elhasználom az egész tubust. Mivel mindig lefekvés előtt használtam így rögtön el is aludtam és nem éreztem a melegséget, de egyszer arra keltem fel hogy forró és ég a lábam szóval felkenés után legalább 30 perccel fejti ki igazán a hatását. Sajnos nem csináltam előtte és utána képeket, de annyit elmondhatok, hogy idén nyáron végre először bátran hordhattam rövid sortokat :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 23.

Fanncsi93

2016. augusztus 22.

Az egyetlen ami használ is! Próbálkoztam több márkával de semmi javulás nem volt, tornázás mellett se. Ezt nyaralás előtti végelkeseredésemben vettem meg és megérte. Az igaz, hogy nem érezni ahogy "dolgozik", de az eredményen látszik. A gél állagát pedig imádom, hogy nem olyan nehezen szívódik mint a krém társai. Nekem 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 22.

dorinakemeny

2016. július 24.

Nem régen vásároltam mert comb-fenék tájban kezdtek megjelenni a hepe-hupák. Nem használtam előtte semmilyen narancsbőr elleni krémet így összehasonlítási alapom sincs. :) Egy délutáni zuhanyzás után kentem fel és 5 percig masszíroztam. Az illata egész kellemes bár annyira nem kedvelem a fahéjt :P Kellemesen melegít már már kicsit csíp. Remélem ez azt jelenti hogy lesz valami hatása is :) Mellette figyelek a folyadék bevitelre és biciklizem is :D Bizakodó vagyok :) mivel most használtam először ezért 4 *

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 24.

Ekizig

2016. június 21.

Nekem nem vállt be. Nem éreztem a vérbőség fokozó hatását, egy kicsit sem volt másabb az érzete felkenés után mint egy testápolónak. Rendszeresen használtam , de eredmény nem volt látható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 21.

pumpkinhead

2016. június 7.

mindig futás előtt kenem fel, és maradéktalanul eltűnt a narancsbőr a combomról :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 7.

wergi

2016. április 12.

Ajánlásra vettem meg, de nem is csalódtam. Edzés előtt szoktam kenni, olyankor nem csíp, de ha utána szaunázok is, igazán beindul, éget. Nem tudom, mennyire tartós az eredménye, de már néhány alkalom után is javulást látok. Az illata szubjektív, kinek jön be, nekem kicsit sok, és figyelni kell hogy alaposan lemossuk a kezünkről kenés után!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 12.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A fahéjolaj szabályozó, vérkeringést serkentő, fertőtlenítő, gombásodásgátló, vértisztító és emésztést segítő hatású. Hivatalos CosIng besorolása szerint illatanyag és maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) összetevő. Paula Begoun szerint a fahéj a kozmetikumokban potenciális bőrirritáló.

Paprikakivonat, mely keringésfokozó, anyagcserejavító és melegítő hatású, így gyakran találkozhatunk vele cellulitisz elleni krémekben. A paprika kivonat irritáló hatású, erős kipirosodást okozhat, így érzékeny bőrrel kerülendő.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.