Helia-D

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Testápolók
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: anetta.filip, Módosítva: 2017. június 6.

Kategória:   Testápolók
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1490 Ft

Fahéjolajjal és paprika kivonattal

Helia-D Cellulit elleni zselé olyan komplex növényi hatóanyag kombinációt tartalmaz, amely jótékony hatással van az érfalakra, stimulálja a vérkeringést, javítja a kötőszövetek vérellátását, ezáltal segít megszabadulni a kötőszövetekben felhalmozódott méreganyagoktól, a narancsbőrtől és a zsírpárnáktól. Paprika- és fahéjolaj tartalmának köszönhetően még intenzívebb vérbőségfokozó hatást fejt ki, ami a fokozott salakanyag-eltávolítást segíti, így csökkenti a cellulitisz látható jeleit a problémás bőrfelületeken. A zselé hidratáló hatása révén kellemes, lágy tapintásúvá teszi a bőrt.

Ár: 1490 Ft , Eladó: Helia-d.hu

doresz0012

2016. március 7.

Ma vettem meg, mert a vélemények alapján ezt gondoltam a legjobbnak, és nem csalódtam. Bekentem a combom vele, majd tekercseltem és tornázni kezdtem. Pár percen belül már égett és egyre jobban. Már fájt is, ekkor lemostam, de pár perc után ismét égni kezdett. :) elviselhetően fáj, de legalább érzem, hogy dolgozik. Edzés és megfelelő táplálkozás mellett remek kiegészítőnek hiszem. Remélem :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 7.

Comet

2016. február 10.

Nem olyan régóta használom, mellette eddzek, másképp étkezem, de nekem pl. nem csíp. Pedig azt kéne neki? Hm, na majd kiderül. Mindenesetre elhasználom, mert jól esik edzés után és este is bekenni vele a combomat, fenekemet, és jó ez a fahéjas illat is. Majd tavasszal meglátjuk, tapasztalható-e változás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 10.

porumbkatalin

2016. január 24.

Az a klassz, hogy olyan, mint a Nicoflex light....nincs borzalmas szaga, csak melegít, ezért az izületeimre is kenem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 24.

Mese89

2015. július 16.

Lehet velem van a baj, de semmi. Se nem csíp, se nem bizsereg, se nem pirosodok tőle. Szó szerint semmi. "Vérbőségfokozó hatást fejt ki" akkor valószínűleg ennél a pontnál el is bukott a dolog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 16.

pixybaba

2015. június 9.

Szerintem tök hatástalan. Az itteni vélemények hatására vettem meg. Sokan írták, hogy simább lett a bőrük. De csak annyiban lett simább, hogy selymesebb, hidratáltabb a popóm, viszont a naracsbőr megmaradt. Azelőtt nem kentem semmilyen krémmel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 9.

Moonbride

2015. június 6.

Csatlakozom az eddigi véleményekhez, kellő mennyiségű izzadás (sport), és még több lemondás (normális kajálás és hektószámra fogyasztott víz) nélkül nem ér semmit, viszont ha az ember lánya odafigyel, akkor tényleg segít. Úgy vettem észre, hogy ha edzés után használom, jobban csíp, talán akkor jobban is hat, ezért így erre álltam rá, szerintem nem olyan vészes, a cél érdekében ki lehet bírni. Így nyáron kicsit sok ez a fahéjas illat, nekem kicsit karácsonyi, de ez legyen vele a legnagyobb baj. Még csak két hete használom, minimális változást azért észrevettem a combjaimon. Az viszont negatívum, hogy elég lassan ivódik be, kellemetlen, hogy az ember szó szerint csúszkál tőle a nagy melegben :D Emiatt egy csillag mínusz, a többit meg majd meglátjuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 6.

Alizka

2015. május 12.

Eddig nem rossz, hamar kifejti feszesítő hatását, a narancsbőr elleni része már más kérdés. Nekem hamar fogy, biztos nagy a s*ggem. :D Pedig csak naponta egyszer használom. Ha előtte zuhanyzom, vagy fürdök, jobban csíp (talán jobban is hat), vagy ha dörzsizek szizálszivaccsal, akkor is. Egy órán át tuti piros vagyok utána. Én még azt is észre vettem, hogy ha este bekenem magam, még reggel is "begyulladok" tőle, ha végzek valamilyen fizikai aktivitást. Vagy olyan is volt, hogy a takaró alatt éjjel bemelegedett a bőröm :O Ezen eléggé meglepődtem. Ja, és a kézről nehéz lemosni, szóval vigyázni kell hová nyúlunk utána!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 12.

Lina14

2015. április 24.

Én úgy vettem észre, hogy csak önmagában semmi hatása nincs, azonban sporttal kombinálva kicsit már tud segíteni. Én heti 5*1 órát biciklizek, és mellé még heti 3x járok zumbára, és ezek a géllel kombinálva már kezdenek eredmenyeket mutatni pedig 2 hete csinálom így redszeresen. A gél egyáltalán nem csíp, pedig sokan kifejezetten "tüzesnek" találtátok, de én ezt egyáltalán nem tapasztaltam. Kellemesen frissít fürdőzés után, viszonylag hamar beszívódik, de addig kicsit ragacsos, az illata finom fahéjas.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 24.

Kencemániás

2015. január 22.

3 hónap után feladta, ez nem csinált semmit a narancsbőrömmel :(
Az illata kellemes, de semmi extra hatás. Pénzkidobás volt. Egy bőrradírral többre mentem volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 22.

3 hónap után feladta, ez nem csinált semmit a narancsbőrömmel :(

Judit1219

2015. január 15.

imádom az érzést , amikor felkenem! isteni illata van :3
feszesít is, mondjuk én elég sokat edzek mellette, és figyelek rá,hogy mit eszek
de nagyon jó kis cucc! :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 15.

imádom az érzést , amikor felkenem! isteni illata van :3
de nagyon jó kis cucc! :D

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A fahéjolaj szabályozó, vérkeringést serkentő, fertőtlenítő, gombásodásgátló, vértisztító és emésztést segítő hatású. Hivatalos CosIng besorolása szerint illatanyag és maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) összetevő. Paula Begoun szerint a fahéj a kozmetikumokban potenciális bőrirritáló.

Paprikakivonat, mely keringésfokozó, anyagcserejavító és melegítő hatású, így gyakran találkozhatunk vele cellulitisz elleni krémekben. A paprika kivonat irritáló hatású, erős kipirosodást okozhat, így érzékeny bőrrel kerülendő.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.