Helia-D

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Testápolók
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: anetta.filip, Módosítva: 2017. június 6.

Kategória:   Testápolók
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1490 Ft

Fahéjolajjal és paprika kivonattal

Helia-D Cellulit elleni zselé olyan komplex növényi hatóanyag kombinációt tartalmaz, amely jótékony hatással van az érfalakra, stimulálja a vérkeringést, javítja a kötőszövetek vérellátását, ezáltal segít megszabadulni a kötőszövetekben felhalmozódott méreganyagoktól, a narancsbőrtől és a zsírpárnáktól. Paprika- és fahéjolaj tartalmának köszönhetően még intenzívebb vérbőségfokozó hatást fejt ki, ami a fokozott salakanyag-eltávolítást segíti, így csökkenti a cellulitisz látható jeleit a problémás bőrfelületeken. A zselé hidratáló hatása révén kellemes, lágy tapintásúvá teszi a bőrt.

Ár: 1490 Ft , Eladó: Helia-d.hu

victorika

2014. november 21.

Imádom az illatát, de nincs meg olyan régóta, hogy véleményezhessem... tapintásra sokkal simább a bőröm, ezt a párom is megmondta, látható eredményt még nem érzékeltem, de nem is fűzök hozzá nagy reményeket. Meleg érzet és csípősség nincs.

baba_girl_16

2014. október 24.

Nem csodaszer, de van hatása. Egyenletesebbé tette a bőrömet, az illata és az állaga is jó. Egyébként önmagában biztos nem elég, kell hozzá a mozgás is. Számomra negatívum, hogy sok benne a parabén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 24.

supernikolnat

2014. augusztus 11.

Az illata páratlan. Az állaga nem ragacsos..viszont azt gondolom, hogy csak abszolút intenzív torna/testedzés mellett ajánlatos használni, és utána a segítsége igazán hatásos egy idő után, legalábbis nekem csak akkor lett igazán látványos mikor már csak pár nyomás maradt hátra benne. Nem gondolom hogy csodaszer,mert azért nem teljesen tüntette el, és most új dolgot szeretnék kipróbálni, de ha az nem jön be akkor visszatérek ehhez :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 11.

biusjj

2014. június 2.

Használgatom, de annyira éget. Szinte már fáj. Tény hogy alacsony a fájdalomküszöböm. Úgy vettem észre viszont hogy feszesíti a bőröm. Tornázok mellette és sokat is iszok, de szerintem a krém is közbejátszik. Luffa szivaccsal átdörzsölöm magam és után használom. Az illata finom fahéjas-sütis.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 2.

fritz.aniko

2014. április 2.

Nekem nagyon bevált. Jóval egyenletesebb lett a bőrfelszínem a problémás részeken. Ajánlanám mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 2.

Marcsus

2014. március 25.

Nem rossz az illata, de tapad-ragad cserébe, és a narancsbőrre semmilyen hatással nincs...

Update: Edzésre menet gondoltam egy nagyot, na most bevetem a krémet extrém helyzetben, a sporttáskában landolt. Futás előtt bekentem magam vele, nem masszíroztam konkrétan a bőrömbe, csak úgy rápacsmagoltam, méghozzá elég sokat -mindegy is, csak eredménye legyen-, és láss csodát, 2 alkalom alatt olyan változást idézett elő, hogy komolyan nem győztem kapkodni a fejem. Konkrétan majdnem az összes narancsbőrömtől megszabadított, pedig van (volt) elég. Millió csillag!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 25.

zsófi84

2014. február 22.

Egész jó! A helyzet nem olyan súlyos, de azért vannak kis egyenetlenségek. Ezekben érzek változást, persze mostanában jobban odafigyelek az ivásra, és a táplálkozásra, így bizonyára ezek együttes hatását érzem. Az illata nagyon szuper, nem kell belőle sok. A paprikaolajon edződött fenekemet nem csípi, de simán el tudom képzelni, hogy az összetevők miatt van, akit irritál. Egy próbát megér, megfelelő táplálkozás és mozgás jó kiegészítője lehet. Szerintem folytatom a használatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 22.

Belkitt

2014. január 5.

egy újsághoz volt ajándék, használom már egy ideje semmi változást nem látok! Első alkalommal csípett kicsit utána viszont semmi hatás! :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 5.

ani.kiss307

2013. november 1.

Olyan semmilyen ez a krém.Illata ok,állaga ok,de igazán semmi hatást nem tapasztaltam.Se rosszat se jót.Elhasználom már nincs sok belőle,de újra nem veszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 1.

givenchy

2013. szeptember 26.

Most vagyok próbaidőn ezzel a krémmel, nem rég vettem, elég jó áron jutottam hozzá, gondoltam kipróbálom! Illata nagyon jó! Hamar beszívódik, átlátszó a krém színe. Várom a hatását, a has tájékon, enyhén éget.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 26.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A fahéjolaj szabályozó, vérkeringést serkentő, fertőtlenítő, gombásodásgátló, vértisztító és emésztést segítő hatású. Hivatalos CosIng besorolása szerint illatanyag és maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) összetevő. Paula Begoun szerint a fahéj a kozmetikumokban potenciális bőrirritáló.

Paprikakivonat, mely keringésfokozó, anyagcserejavító és melegítő hatású, így gyakran találkozhatunk vele cellulitisz elleni krémekben. A paprika kivonat irritáló hatású, erős kipirosodást okozhat, így érzékeny bőrrel kerülendő.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.