Helia-D

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Testápolók
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: anetta.filip, Módosítva: 2017. június 6.

Kategória:   Testápolók
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1490 Ft

Fahéjolajjal és paprika kivonattal

Helia-D Cellulit elleni zselé olyan komplex növényi hatóanyag kombinációt tartalmaz, amely jótékony hatással van az érfalakra, stimulálja a vérkeringést, javítja a kötőszövetek vérellátását, ezáltal segít megszabadulni a kötőszövetekben felhalmozódott méreganyagoktól, a narancsbőrtől és a zsírpárnáktól. Paprika- és fahéjolaj tartalmának köszönhetően még intenzívebb vérbőségfokozó hatást fejt ki, ami a fokozott salakanyag-eltávolítást segíti, így csökkenti a cellulitisz látható jeleit a problémás bőrfelületeken. A zselé hidratáló hatása révén kellemes, lágy tapintásúvá teszi a bőrt.

Ár: 1490 Ft , Eladó: Helia-d.hu

Kodi

2013. augusztus 19.

Előrebocsátom, hogy annyira nem hiszek az ilyesmiben, hogy egy krém karcsúsítana, kezelné a cellulitiszt. Régebben csak röhögtem az ilyesmin, hogy valaki elhisz ilyesmit. De ez a krém egészen jó! Azért vettem meg, mert egy kicsit elszaladt velem a ló a combom környékén. Nem vagyok kövér, általában 1-2 kg plusszal szoktam küzdeni, de most 5 kg szaladt fel. Gondoltam a mozgás, vízfogyasztás mellett kipróbálok egy ilyen krémet, és azért a Héliát választottam, mert legalább nem noname. És tényleg mintha feszesebb lennék, ezáltal karcsúbbnak is érzem magam. Az allergizáló hatást picit érzem, felvitel közben a szememet irritálja a paprika. Melegíteni valóban nem melegít, bár ezt nem is ígéri azt hiszem. Én csak napi egyszer használom. Nem csodaszer, de egész kellemes meglepetés, csak azért 4-es mert a szememet csípi. Ha tehetném inkább 5 alát adnék. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 19.

bogivisky

2013. június 21.

Kifejezetten kritikus, és szkeptikus vagyok a kozmetikumokkal kapcsolatban. Mégis, 1 hét használat után már látható az eredmény, szépen feszesíti a bőrömet, csökkent a narancsbőröm. Remélem ez a folyamat tartós lesz... :)
A melegítő, "csípő" érzet nekem is hiányzott, de ezek szerint a hatásossággal nincsen egyenes arányban az érzet. Az illatát nagyon szeretem, az összetevők között nekem is van egy-két nem oda illő dolog, Összességében csak ajánlani tudom, bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 21.

muckó

2013. május 12.

Szeretem használni, finom az illata, puhább és feszesebb lesz tőle a bőröm. Nem csodaszer, de egy négyest megérdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 12.

muckó

2013. április 18.

Még nem használtam el az első tubust, de eddig meg vagyok vele elégedve. Az illata finom, szépen feszesíti a bőröm és sokkal puhább is mióta ezt használom. Újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 18.

Kendra

2013. március 26.

Ajándékba kaptam,szépen simít-de az összetevői szörnyűek.Ezért nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 26.

Ajándékba kaptam,szépen simít-de az összetevői szörnyűek.Ezért nem veszem újra.

Scatty

2013. február 10.

Még ugyan nem régóta használom, de egyelőre teljesen elégedett vagyok vele, nagyon finom az illata, jó az állaga, könnyen beszívódik, és utána minimálisan ugyan, de érzem, hogy "dolgozik".
A bőröm nagyon puha lesz a használata után, és feszesebbnek is érzem a használata óta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 10.

Anee876

2013. február 7.

Hát-hát nem is tudom mit mondjak. Csalódtam, mert amikor megláttam a fahéj olaj és paprika kivonatot arra számítottam, hogy majd szépen melegít, élénkíti a vérkeringést. Nem így lett, egy sima közel átlátszó zselé, amit ha felkenek puha lesz a bőröm, de ennyi.
Hosszú távú hatásairól nem tudok beszámolni, nekem nem érte meg megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 7.

Hosszú távú hatásairól nem tudok beszámolni, nekem nem érte meg megvenni.

Vica75

2013. február 3.

Szerintem ez egy nagy nulla. Nem melegít be, de még csak nem is bizserget, némi fahéj illatot véltem felfedezni, de hol van ez attól amikor pár csepp fahéjolajat tettem a testápolóba...Nem hinném, hogy bármit is csinálna narancsbőr ügyben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 3.

kisizé

2013. február 2.

A használata kellemes nagyon :) finom az illata, jó az állaga, hamar beszívódik :) habár jelentős változást nem tapasztaltam, azért ennyi pénzért megvehető.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. február 2.

sephora

2013. január 23.

3 tubussal használtam el egy alakformáló kezelés sorozathoz, hogy a szülés után megmaradt utolsó 6 kg-tól megszabaduljak. Persze diétáztam is emellett és szigorúan napi 3 liter vizet elfogyasztottam.
Le is ment az a 6 kg, de korábban már leadtam szintén 6 kg-t csak megállt a fogyás.

Az illata nagyon kellemes, használata után simább és feszesebb tapintatú a bőr.
A narancsbőröm mérséklődött, de nem tűnt el. A súlyomat tartom, elértem az ideális súlyomat, de már nem használom a terméket.
A szalonban mondta a kozmetikus, hogy estére ne használjam, mert a salakanyagok nehezebben ürülnek sejt szinten.
Reggel és kora délután kell bemasszírozni és elengedhetetlen a napi bőséges vízfogyasztás. Így van értelme használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 23.

Az illata nagyon kellemes, használata után simább és feszesebb tapintatú a bőr.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A fahéjolaj szabályozó, vérkeringést serkentő, fertőtlenítő, gombásodásgátló, vértisztító és emésztést segítő hatású. Hivatalos CosIng besorolása szerint illatanyag és maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) összetevő. Paula Begoun szerint a fahéj a kozmetikumokban potenciális bőrirritáló.

Paprikakivonat, mely keringésfokozó, anyagcserejavító és melegítő hatású, így gyakran találkozhatunk vele cellulitisz elleni krémekben. A paprika kivonat irritáló hatású, erős kipirosodást okozhat, így érzékeny bőrrel kerülendő.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.