Helia-D Professional

Ár:   5500 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: Morci, Módosítva: 2016. július 21.

Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A Helia-D Gyógynövényes Szérum gyógynövényekben gazdag szérum, mely komplex módon fejti ki hatását. Hatékony regeneráló, nyugtató és gyulladáscsökkentő. Használatával a gyulladt, irritált bőr megnyugszik. A Helia-D Gyógynövényes Szérumot ajánljuk ultrahangozáshoz, mezoterápiához és kézi masszázshoz egyaránt. Érzékeny, gyulladásra hajlamos aknés, szeboreás bőrre ajánlott.

A Helia-D Gyógynövényes Szérum hatóanyagai: Mikrokapszulázott Teafaolaj, Fűzfakéreg, Zsurló, Zsálya, Menta Szalicilsav, B5 provitamin, Ánizs.

Navi

2017. május 3.

Nagyon látványos! Gyulladás csökkentő és tömény gyógynövény koncentrációja érződik a hatásán és az illatán egyaránt. Kozmetikámban ezeket használnom és én is és a vendégeim is elégedettek vagyunk a hatásával!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 3.

Nanilia

2016. december 18.

Nagyon szeretem. Egyszerű de nagyszerű! A gyógynövények csodát tudnak tenni a bőrrel, a teafaolaj gyulladáscsökkentő hatása nagyon kivehető.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 18.