Helia-D Regeneráló Hajhullás Elleni Esszencia DM Kedvenc
Helia-D Regeneráló Hajhullás Elleni Esszencia DM Kedvenc

Helia-D

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 2490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: stilusnaplo, Módosítva: 2012. február 19.

Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Helia-d.hu, 2490 Ft

26 gondosan válogatott gyógynövény alkoholos oldata. Kizárólag természetes növényi összetevők alkotják, melyek a fejbőr egészséges működéséhez szükséges hatóanyagokat tartalmazzák. A koncentrátum összetevői mélyen behatolnak a fejbőrbe, közvetlenül a hajhagymáknál fejtik ki hatásukat. A fejbőr vérellátása fokozódik, így a hatóanyagok bejutása intenzívebb.

Ár: 2490 Ft , Eladó: Helia-d.hu

krisztinareka

2020. november 13.

Sokakhoz hasonlóan az egész termékcsaládot kezdtem el használni (sampon, balzsam, esszencia), még tavasszal. Ezek közül először a balzsamot hagytam el, mivel extrém gubancosította az addig mindig könnyen fésülhető hajam; majd a sampon vérzett el a sok kínálkozó egyéb lehetőség között. Még ezt az esszenciát fújkáltam a legkitartóbban, de mivel nem nőtt tőle hirtelen oroszlánsörényem, hát félre raktam ezt is. Ámde valamikor a nyár közepén azon kaptam magam, hogy a babahajak megregulázására gyártott cuccokat nézegetem és minden reggel szentségelek az összefogott frizuráknál. Hmm ... és akkor eszembe jutott, hogy ezt magamnak köszönhetem, kellett nekem a heliás cuccot permetezni. Szóval nekem úgy tűnik bevált, lassan az újra elővett első flakon végénél tartok és már érkezik az utánpótlás is. (A másik két terméket viszont továbbra sem használom.)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 13.

Moncsii04

2020. szeptember 23.

Ezzel a Regenero sampon+balzsam kombóval használtam ezt az eszenciát, és azt hiszem, ez volt a leghaszontalanabb termék a 3 közül :)
Konkrétan semmit nem csinált a hajammal. Nekem nem zsírosodott tőle, volt egy illata, de én úgy éreztem, hogy a növekedést sem segíti, pedig évekig használtam :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 23.

Biloba

2020. szeptember 20.

Büdös, olyan mint egy nagyonbéna gyógynövényes cukorka, menta sehol. Szkeptikus voltam vele, mert “valamiért” mindig a helia-d cuccokat tolja a képembe az oldal, van egy tippem miert. Úgyhogy jól be is épült a tudatalattimba a termék, de gondoltam magyar termek, kipróbálom. Hogy zsírosít, vagy büdös, nem érdekelnek, de látványos hatást nem tapasztaltam, babahajak sehol. Ha mégis változik a véleményem, javítom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 20.

Penge

2020. július 8.

A szép összetevői ellenére semmit nem tett a hajammal, még a menta frissességét sem éreztem .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 8.

bea29

2020. július 4.

Az itteni vélemények alapján választottam az erős hajhullásomra. Az ára nagyon drága és semmit sem javított. Sőt nagyon zsírosított már másnap tiszta zsír volt a hajam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 4.

Evi0924

2020. június 21.

Az ára elég magas, viszont úgy gondoltam megveszem, mert nagyon vékony szálú a hajam és mostanában nagyon hullik is. Minden nap használom két hete, viszont nincs változás, az illata sem túl megnyerő. Még egy ideig használom, hátha lesz valami változás, de ez idáig semmi. :/
Update: továbbra sincs változás(1hónap), nekem csak pénzkidobás volt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 21.

Update: továbbra sincs változás(1hónap), nekem csak pénzkidobás volt

Ursula_Black

2020. június 20.

Vegigcsinaltam 3 kurat. Nem vettem eszre,hogy segitett volna, pedig nagyon akartam. Az illata nekem tetszett, de a baratom es mindenki mas a falnak ment tole.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 20.

Korita

2020. június 14.

Kúra szerűen szoktam használni.
Csodat nem tesz a hajjal, de olyankor amikor használom kevesebb hajszálam hullik ki fésülködés közben. Nem szárítja a fejbőröm!
Én szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 14.

Kúra szerűen szoktam használni.
Én szeretem.

rockhormon

2020. április 12.

Sokáig használtuk párom kopaszodására/hajritkulására de sajnos nincs változás. Se babahaj, se szálerősödés. Ettől a márkától ilyen áron mást vártam.

Könnyű a használata és nem zsírosítja a hajat, az illata sem elviselhetetlen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 12.

Könnyű a használata és nem zsírosítja a hajat, az illata sem elviselhetetlen.

mlexa

2020. február 28.

Két dobozzal is elfújkáltam a hajamra, de semmit nem változtatott a hajhullásomon. Nekem pénzkidobás volt, pedig nagyon reménykedtem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 28.

Antioxidánsok: Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract

Közönséges párlófű. A wikipédia szerint összehúzó, epeműködést szabályzó és epehajtó, étvágyjavító, vizelethajtó, antibiotikus hatású és gyulladásgátló. A kozmetikumokban gyökerének, levelének és virágának a kivonatát is használják. A gyökér kivonata a CosIng besorolása szerint antioxidáns és szövetösszehúzó. Paula Begoun szerint a levél kivonat hatásos a hepatitis b vírus ellen és antioxidáns, azt azonban nem tudni, hogy van-e bármi előnye az összetevőnek a bőrön alkalmazva.

Gyermekláncfű vagy pittypang. Nem tudni mi célt szolgál a kozmetikumokban, de Paula Begoun szerint allergizáló hatása van.

Közönséges cickafark:

Az Ilicsi honlapja szerint vizes kivonatát, illóolaját bakteriosztatikus, antiszeptikus, gyulladásgátló hatása miatt érzékeny, rozáceás, zsír- és vízhiányos bőr ápolására használják. Flavonoidjai révén vérkeringést serkentő, sejttevékenységet élénkítő hatása miatt is előnyös alkalmazása a kozmetikai készítményekben.

Paula Begoun szerint azonban a cickafark kivonat nem olyan előnyös, ahogy azt az Ilcsi gondolja: kevés valódi kutatás utal arra, hogy valóban előnyös a bőr számára, de néhány kémcsőben végzett tanulmány szerint (in vitro) valóban van gyulladás csökkentő hatása. Más kutatások szerint azonban a cickafarknak bőrirritáló és fényérzékenységet okozó tulajdonságai is vannak. Összességében Paula Begoun mint kerülendő összetevőt jellemzi a cickafark kivonatot.

Közönséges dió. A kozmetikumokban mind a diófa levelét mind a magját, és a termés héját felhasználják. A diólevelek cseranyagokat, flavonoidokat, némi illóolajat tartalmaznak. A termés héjában a kezet erősen barnára festő naftokinon-származékok találhatók. A CosIng besorolása szerint a levélnek szövet összehúzó, tisztító, maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) és nyugatató hatása is van.

A Salvia Sclarea növény kivonata. Faggyútermelést szabályozó, szövetösszehúzó, nyugatató összetevő a CosIng besorolása szerint.