KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Helia-D Regeneráló Hajhullás Elleni Esszencia DM Kedvenc

Helia-D

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 4180 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: stilusnaplo, Módosítva: 2012. február 19.

Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 4180 Ft

26 gondosan válogatott gyógynövény alkoholos oldata. Kizárólag természetes növényi összetevők alkotják, melyek a fejbőr egészséges működéséhez szükséges hatóanyagokat tartalmazzák. A koncentrátum összetevői mélyen behatolnak a fejbőrbe, közvetlenül a hajhagymáknál fejtik ki hatásukat. A fejbőr vérellátása fokozódik, így a hatóanyagok bejutása intenzívebb.

Ár: 2490 Ft, Eladó: Helia-d.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, készpénz, Szállítás:futárszolgálat, személyes átvétel, pick-pack-pont
Ár: 4180 Ft, Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár

Bubucim

2018. április 13.

Karácsony előtt vettem. Az utasításnak megfelelően használtam, azaz minden nap. Azonban semmit nem segített a hajhullásomon. :( Karácsony óta pedig csak éreznem kellene, ha használna. Azelőtt a Helia-D Tokaji asszús arckrémében csalódtam, most ebben is. :( Úgy néz ki, nem vagyunk kompatibilisek a márkával.

Bubucim
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 13.

Lolara

2018. április 7.

Szkeptikus voltam mikor először megvettem, de nagyon meglepett az eredmény. Én naponta egyszer használtam és pár hét után meglepő módon csökkentette a hajhullásom. (A hajhullás + száraz bőr kombinációt sajnos állandóan tapasztalom, néhol ekcémába hajlóan. Mivel semmi nem használt próbából megvettem. ) Meglepődtem mikor még a száraz fejbőröm hámlását és viszketés érzetét is csökkentette. o.O Erre mondjuk nem számítottam. Most egy ideig kíváncsiságból kihagytam a használatát, de a tüneteim visszatértek. Sajnos kicsi a kiszerelés (ezért csak 4*), de valóban hatásos, szóval tuti újra fogom venni.

Lolara
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 7.

diosbejgli

2018. március 27.

Az itteni vélemények alapján vettem meg és nem csalódtam :) Az ára kicsit magas, de sokáig kitart.

diosbejgli
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 27.

bugeyes

2018. március 27.

Alkalmanként rám jön valami késztetés és használgatom, de mivel nem rendszeresen, így nem tudok olyan hitelesen nyilatkozni róla. Amikor viszont intenzívebben használtam, új babahajakat véltem felfedezni, úgyhogy valamit biztosan tud. Majd update-elek.

bugeyes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 27.

w411f10wer

Korcsoport: < 18
2018. március 22.

Édesanyám nagyon szereti :)

w411f10wer
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. március 22.

Édesanyám nagyon szereti :)

pluc

2018. március 19.

Kb. 3 hónapja használom. Sok mindent kipróbáltam, de ez tényleg hat. Sokkal kevesebb hajszál hullik hajmosáskor, ill. fésüléskor. Nekem 1 tubus 3 hónapig elég volt.

pluc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 19.

Andzsella

2018. március 18.

Tényleg valamennyire csökkentette a hajhullást (3 hónapja használom), de ne várjunk tőle nagy csodákat, bár én igen gyakran fésülöm a hajam, ez is lehet az ok. A fejbőr szárazságra is szuper, enyhíti és/vagy megszünteti azt :) Nem zsírosít, roncsol vagy ilyesmi, sokszor/néha festett hajat sem károsít. Nekem egyenes szálú fekete hajam van, közepesen dús.

Andzsella
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 18.

amigocska

2018. március 18.

Már több flakonnal használtam el , sajnos vizsgaidőszak alatt iszonyat mértékben hullott a hajam , rendszeres használattal szépen rend-behozta a hajamat. :)

amigocska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 18.

Lourdes

2018. március 16.

Egy flakonnal használtam el,eleinte nem tapasztaltam semmit el, de a végén azt vettem észre - kb. 1 hónap után-, hogy nem hullik annyira a hajam. Szerintem rendszeren használatával kb. 3 hónapos folyamatos használat és a tabletta szedése mellett lehet érdemi véleményt alkotni róla.

Lourdes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 16.

Stenico

2018. március 5.

Egy egész flakonnal elhasználtam, de semmi hatása nem volt. Viszont a hajfestéket oldja :(

Stenico
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 5.

Antioxidánsok: Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract

Közönséges párlófű. A wikipédia szerint összehúzó, epeműködést szabályzó és epehajtó, étvágyjavító, vizelethajtó, antibiotikus hatású és gyulladásgátló. A kozmetikumokban gyökerének, levelének és virágának a kivonatát is használják. A gyökér kivonata a CosIng besorolása szerint antioxidáns és szövetösszehúzó. Paula Begoun szerint a levél kivonat hatásos a hepatitis b vírus ellen és antioxidáns, azt azonban nem tudni, hogy van-e bármi előnye az összetevőnek a bőrön alkalmazva.

Gyermekláncfű vagy pittypang. Nem tudni mi célt szolgál a kozmetikumokban, de Paula Begoun szerint allergizáló hatása van.

Közönséges cickafark:

Az Ilicsi honlapja szerint vizes kivonatát, illóolaját bakteriosztatikus, antiszeptikus, gyulladásgátló hatása miatt érzékeny, rozáceás, zsír- és vízhiányos bőr ápolására használják. Flavonoidjai révén vérkeringést serkentő, sejttevékenységet élénkítő hatása miatt is előnyös alkalmazása a kozmetikai készítményekben.

Paula Begoun szerint azonban a cickafark kivonat nem olyan előnyös, ahogy azt az Ilcsi gondolja: kevés valódi kutatás utal arra, hogy valóban előnyös a bőr számára, de néhány kémcsőben végzett tanulmány szerint (in vitro) valóban van gyulladás csökkentő hatása. Más kutatások szerint azonban a cickafarknak bőrirritáló és fényérzékenységet okozó tulajdonságai is vannak. Összességében Paula Begoun mint kerülendő összetevőt jellemzi a cickafark kivonatot.

Közönséges dió. A kozmetikumokban mind a diófa levelét mind a magját, és a termés héját felhasználják. A diólevelek cseranyagokat, flavonoidokat, némi illóolajat tartalmaznak. A termés héjában a kezet erősen barnára festő naftokinon-származékok találhatók. A CosIng besorolása szerint a levélnek szövet összehúzó, tisztító, maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) és nyugatató hatása is van.

A Salvia Sclarea növény kivonata. Faggyútermelést szabályozó, szövetösszehúzó, nyugatató összetevő a CosIng besorolása szerint.