KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Helia-D Regeneráló Hajhullás Elleni Esszencia DM Kedvenc

Helia-D

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 2490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: stilusnaplo, Módosítva: 2012. február 19.

Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Helia-d.hu, 2490 Ft

26 gondosan válogatott gyógynövény alkoholos oldata. Kizárólag természetes növényi összetevők alkotják, melyek a fejbőr egészséges működéséhez szükséges hatóanyagokat tartalmazzák. A koncentrátum összetevői mélyen behatolnak a fejbőrbe, közvetlenül a hajhagymáknál fejtik ki hatásukat. A fejbőr vérellátása fokozódik, így a hatóanyagok bejutása intenzívebb.

Ár: 2490 Ft, Eladó: Helia-d.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, készpénz, Szállítás:futárszolgálat, személyes átvétel, pick-pack-pont
Ár: 4180 Ft, Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár
Ár: 4500 Ft + posta , Eladó: fenyszereto
Állapot: 2 db bontatlan, 1 db kevés hiányzik, Helyszín: Hatvan, fizetés: Előre utalás után posta. Személyes átvétel Hatvan.

szabina357

2018. július 23.

Én fokozott hajzsírosodás miatt csak hajmosás után használom. Ezzel legalább egy nappal ki tudom tolni a következő hajmosást. Jó érzés használat után a fejbőrömnek.

szabina357
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 23.

wildrose

2018. július 12.

Gyógynövényes, de nem extra erős vagy kellemetlen illatú, érezhetően fokozza a fejbőr vérkeringését, gyorsabban nőtt tőle a hajam, és több is lett valamennyivel.

wildrose
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 12.

zsofc

2018. július 5.

Amikor beszereztem, akkor egy-egy hajmosás alkalmával irdatlan mennyiségű hajam hullott ki, a használatával ez szépen mérsékelődött, és új babahajaim is nőni kezdtek. Közben szedtem sörélesztőt is erre a célra, szóval nem tudom pontosan elválasztani a hatásukat, de a kettő együtt nekem jó kombót alkotott.

zsofc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 5.

Natuss

2018. július 1.

Nekem személy szerint nagyon bevált, 2-3 hét után szinte teljesen megállította az elviselhetetlen hajhullásom. Mára már csak a természetes mennyiség jön ki.

Natuss
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 1.

balazskrisztii

2018. július 1.

Több hajnövesztőt is próbáltam, azokhoz hasonlítva nem olyan hatékony. Nekem a ricinus és a panthenol is látványosabb eredményt hozott. Nem volt a kedvencem a fújós része és számomra a lötyi is nagyon büdös volt. Ártani nem ártott, de a sok kellemetlenség mellett nem volt meg a kívánt eredmény sem

balazskrisztii
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 1.

usamisa33

2018. június 26.

1 éve kicsit jobban hullik a hajam, mint szeretném és az itteni vélemények alapján döntöttem emellett. Nem szüntette meg teljesen, de segített azért. Az illata is tetszik és nem érzem, hogy hamarabb zsírosodna a hajam tőle, ami mindenképp + pont neki.

usamisa33
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 26.

fanni1125

2018. június 24.

Időszakosan szenvedek a hajhullástól (pl. stresszhelyzetben azonnal így jelez a testem). Ilyenkor szoktam érte nyúlni. Én nem naponta használom, hanem minden hajmosáskor: hajtövekre fújom, jól bemasszírozom és mehet is a hajszárítás. :) Anno használtam naponta is, akkor nem zsírosodott a hajam. De igazából most sem.
Egyedül a szagával nem barátkoztam meg, de a cél érdekében elviselem.

fanni1125
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 24.

Egyedül a szagával nem barátkoztam meg, de a cél érdekében elviselem.

Mira88

2018. június 14.

Én egyelőre nem érzem hatását 1 hónap használat után a hajhullást illetően. A hajam ugyanúgy zsírosodik, 2 naponta mosni kell. Igaz, csak hajmosáskor használom, tehát nem mindennap, és még nem használtam el az első tubust. Abban se vagyok biztos, hogy eleget fújok belőle egy alkalommal. Negatívat nem tapasztaltam. Azért még folytatom tovább a használatát, de nem biztos, hogy újra fogom venni.

Mira88
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 14.

Pipex77

2018. június 1.

Én imádtam.. Nekem hatott. Oké én kb másfél nap alatt magamra fújtam a flakonnal.. de nagyon csökkentette a hajhullásom. Szeretem, hatékony, csak nagyon kevés van benne és nagyon drága ahhoz.

Pipex77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 1.

krisztina0012

2018. május 20.

Sajnos én semmilyen hatást nem vettem észre. :(

krisztina0012
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 20.

Sajnos én semmilyen hatást nem vettem észre. :(

Antioxidánsok: Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract

Közönséges párlófű. A wikipédia szerint összehúzó, epeműködést szabályzó és epehajtó, étvágyjavító, vizelethajtó, antibiotikus hatású és gyulladásgátló. A kozmetikumokban gyökerének, levelének és virágának a kivonatát is használják. A gyökér kivonata a CosIng besorolása szerint antioxidáns és szövetösszehúzó. Paula Begoun szerint a levél kivonat hatásos a hepatitis b vírus ellen és antioxidáns, azt azonban nem tudni, hogy van-e bármi előnye az összetevőnek a bőrön alkalmazva.

Gyermekláncfű vagy pittypang. Nem tudni mi célt szolgál a kozmetikumokban, de Paula Begoun szerint allergizáló hatása van.

Közönséges cickafark:

Az Ilicsi honlapja szerint vizes kivonatát, illóolaját bakteriosztatikus, antiszeptikus, gyulladásgátló hatása miatt érzékeny, rozáceás, zsír- és vízhiányos bőr ápolására használják. Flavonoidjai révén vérkeringést serkentő, sejttevékenységet élénkítő hatása miatt is előnyös alkalmazása a kozmetikai készítményekben.

Paula Begoun szerint azonban a cickafark kivonat nem olyan előnyös, ahogy azt az Ilcsi gondolja: kevés valódi kutatás utal arra, hogy valóban előnyös a bőr számára, de néhány kémcsőben végzett tanulmány szerint (in vitro) valóban van gyulladás csökkentő hatása. Más kutatások szerint azonban a cickafarknak bőrirritáló és fényérzékenységet okozó tulajdonságai is vannak. Összességében Paula Begoun mint kerülendő összetevőt jellemzi a cickafark kivonatot.

Közönséges dió. A kozmetikumokban mind a diófa levelét mind a magját, és a termés héját felhasználják. A diólevelek cseranyagokat, flavonoidokat, némi illóolajat tartalmaznak. A termés héjában a kezet erősen barnára festő naftokinon-származékok találhatók. A CosIng besorolása szerint a levélnek szövet összehúzó, tisztító, maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) és nyugatató hatása is van.

A Salvia Sclarea növény kivonata. Faggyútermelést szabályozó, szövetösszehúzó, nyugatató összetevő a CosIng besorolása szerint.