Helia-D Regeneráló Hajhullás Elleni Esszencia DM Kedvenc
Helia-D Regeneráló Hajhullás Elleni Esszencia DM Kedvenc

Helia-D

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 2490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: stilusnaplo, Módosítva: 2012. február 19.

Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Helia-d.hu, 2490 Ft

26 gondosan válogatott gyógynövény alkoholos oldata. Kizárólag természetes növényi összetevők alkotják, melyek a fejbőr egészséges működéséhez szükséges hatóanyagokat tartalmazzák. A koncentrátum összetevői mélyen behatolnak a fejbőrbe, közvetlenül a hajhagymáknál fejtik ki hatásukat. A fejbőr vérellátása fokozódik, így a hatóanyagok bejutása intenzívebb.

Ár: 2490 Ft , Eladó: Helia-d.hu
Fabricia

2019. szeptember 29.

Praktikus kiszerelés, jó fújoka így könnyű eloszlatni. Szerencsére nem zsirosodik a haj tőle.
Hetekig használtam minden nap de semmi változás nem történt. Ugyan annyi hajam jött ki és új babahajakkal sem büszkélkedhettem:/
Sajnos az ára is elég borsos.
Kár hogy nekem nem vált be

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

Sajnos az ára is elég borsos.
Kár hogy nekem nem vált be

Brunettee

2019. szeptember 26.

Nekem sajnos nem vált be. Ez több mint valószínű, hogy nem a termék hibája, egyszerűen nem szerette a hajam. Pedig minden nap fújtam kitartóan. Nem volt brutális hajhullásom, inkább a magam megnyugtatására használtam. Az adagolása viszont tényleg jó és praktikus.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 26.

Rof

2019. szeptember 11.

A hajhullást elképesztően hamar drasztikusan csökkentette, új babahajakról még nem tudok beszámolni néhány hét használat után. Külön plusz pont, hogy nem zsírosodik tőle a hajam, sőt egy nappal még kitolta nálam a hajmosást. A kiszerelése praktikus, de valóban gyorsan fogy, ennek ellenére szerintem mégis megéri az árát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

Audry1

2019. szeptember 7.

Hajhullás miatt kezdtem el használni. Hetente kétszer használtam. Se nedves se száraz hajon nem hagyott zsíros érzetet. A korpasodas teljesen eltűnt, nem szárította a fejbőröm és ami a legfontosabb volt számomra, hogy 2-3 alkalom után a hajhullásom jelentősen csökkent! Sajnos annyira nem volt nekem sokáig elég és amint abbahagytam a használatát, a hajhullás sajnos visszatért. Ezért adnék egy erős 4 csillagot, de ezt leszámítva mindenkinek ajánlom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

juditkaa70

2019. szeptember 6.

2 éve túl vagyok egy súlyos betegségen. Kemoterápiás kezeléseken és sugárkezelésen túl ,aminek mellékhatása a hajhullás volt. Csak a hajmosás alkalmával volt észre vehető a hajhullásom,akkor elég nagy mennyiségben. Azért is vettem meg ezt az esszenciát a sok pozítiv vélemény alapján. Rögtön neki is estem hajat mosni,majd utána az esszenciával befújtam a fejbőröm,már az első használatával felére csökkent a hajhullásom mértéke. Száraz hajra is használtam a fejbőrömre,kicsit zsírosította a hajamat,de nem volt zavaró. Számomra valóban egy csodaszer volt! Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

dorisz89

2019. szeptember 6.

Egy időben nagyon hullott a hajam. Nekem ez nem sokat segített... 😔

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

Egy időben nagyon hullott a hajam. Nekem ez nem sokat segített... 😔

Alsace

2019. július 28.

Tavaly nyáron kezdtem el használni, most átálltam a koffeines verzióra. Az elején előírásszerűen használtam, de nagyon zsírosodott a hajam, később csak hajmosás után tettem a fejbőrömre. A hajhullást elképesztő hamar megállította, majd egy év távlatában pedig sok-sok babahajam is nőni kezdett. Ár-érték arányban nagyon jó, tuti veszek még belőle, jó állaga van a hajamnak is tőle :) Az illata gyógynövényes de hamar elillan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 28.

BoBogika

2019. július 6.

Iszonyatos hajhullást állított meg nálam nagyon rövid időn belül. Eleinte minden este használtam, aztán már csak hajmosás előtti estéken. ( Mindig reggel mosok hajat) Pár hét alatt megállította a hajhullást. Az illata kicsit zavaró. Az alapból gyorsan zsírosodó hajamat még jobban zsírosította, de a hatása miatt ezek abszolút megbocsáthatók. Most már más esszenciát használok, ami kevésbé szagos, egyébként is szeretek kísérletezgetni. Most a Vichy dercosára fáj a fogam, de az ára miatt még nem ruháztam be rá :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 6.

tonic

2019. június 30.

Már pár flakonnal elhasználtam, nekem használ,bár hozzáteszem,h én már lassan mindent,ami hajhullásra van, kipróbáltam,igy nem állítható teljességgel egyikről sem,h az volt a tuti befutó,talán a sok hatóanyag együttesen javítják a helyzetet folyamatosan. A tény,h a sok kihullott hajam pótolódik,erősödik. Nem is rendszeresen használom,hanem ha épp eszembe jut,ill időm van ilyesmikre. Az ára,mint az ehhez hasonlóknak is drága szerintem,de akciósan szoktam venni,úgy viszonylag elfogadható...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 30.

IravenI

2019. április 21.

Nagy reményeket fűztem hozzá a véleményeket elnézve, de nekem ez hatalmas csalódás lett. Legalább két hónapig folyamatosan használtam és nem hogy babahajam nem nőtt tőle, de még a hajam is ugyanúgy hullott. Ráadásul nagyon büdös és hamarabb zsírosodik tőle a hajam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 21.

Antioxidánsok: Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract

Közönséges párlófű. A wikipédia szerint összehúzó, epeműködést szabályzó és epehajtó, étvágyjavító, vizelethajtó, antibiotikus hatású és gyulladásgátló. A kozmetikumokban gyökerének, levelének és virágának a kivonatát is használják. A gyökér kivonata a CosIng besorolása szerint antioxidáns és szövetösszehúzó. Paula Begoun szerint a levél kivonat hatásos a hepatitis b vírus ellen és antioxidáns, azt azonban nem tudni, hogy van-e bármi előnye az összetevőnek a bőrön alkalmazva.

Gyermekláncfű vagy pittypang. Nem tudni mi célt szolgál a kozmetikumokban, de Paula Begoun szerint allergizáló hatása van.

Közönséges cickafark:

Az Ilicsi honlapja szerint vizes kivonatát, illóolaját bakteriosztatikus, antiszeptikus, gyulladásgátló hatása miatt érzékeny, rozáceás, zsír- és vízhiányos bőr ápolására használják. Flavonoidjai révén vérkeringést serkentő, sejttevékenységet élénkítő hatása miatt is előnyös alkalmazása a kozmetikai készítményekben.

Paula Begoun szerint azonban a cickafark kivonat nem olyan előnyös, ahogy azt az Ilcsi gondolja: kevés valódi kutatás utal arra, hogy valóban előnyös a bőr számára, de néhány kémcsőben végzett tanulmány szerint (in vitro) valóban van gyulladás csökkentő hatása. Más kutatások szerint azonban a cickafarknak bőrirritáló és fényérzékenységet okozó tulajdonságai is vannak. Összességében Paula Begoun mint kerülendő összetevőt jellemzi a cickafark kivonatot.

Közönséges dió. A kozmetikumokban mind a diófa levelét mind a magját, és a termés héját felhasználják. A diólevelek cseranyagokat, flavonoidokat, némi illóolajat tartalmaznak. A termés héjában a kezet erősen barnára festő naftokinon-származékok találhatók. A CosIng besorolása szerint a levélnek szövet összehúzó, tisztító, maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) és nyugatató hatása is van.

A Salvia Sclarea növény kivonata. Faggyútermelést szabályozó, szövetösszehúzó, nyugatató összetevő a CosIng besorolása szerint.