Helia-D Regeneráló Hajhullás Elleni Esszencia DM Kedvenc
Helia-D Regeneráló Hajhullás Elleni Esszencia DM Kedvenc

Helia-D

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 2490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: stilusnaplo, Módosítva: 2012. február 19.

Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Helia-d.hu, 2490 Ft

26 gondosan válogatott gyógynövény alkoholos oldata. Kizárólag természetes növényi összetevők alkotják, melyek a fejbőr egészséges működéséhez szükséges hatóanyagokat tartalmazzák. A koncentrátum összetevői mélyen behatolnak a fejbőrbe, közvetlenül a hajhagymáknál fejtik ki hatásukat. A fejbőr vérellátása fokozódik, így a hatóanyagok bejutása intenzívebb.

Ár: 2490 Ft , Eladó: Helia-d.hu
Ár: 2600 , Eladó: crystalline
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Kazincbarcika, fizetés: Postán maradó ajánlott levélként 685 Ft előre utalással

mlexa

2020. február 28.

Két dobozzal is elfújkáltam a hajamra, de semmit nem változtatott a hajhullásomon. Nekem pénzkidobás volt, pedig nagyon reménykedtem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 28.

Pannama

2020. február 27.

2017 őszén hihetetlen hullásnak indult a hajam. De tényleg...csomókban jött és egészen megritkult az oroszlánsörény-hajkoronám. A sírás kerülgetett és próbáltam is tenni ellene minden eszközzel, de sajnos elmúlni nem múlit el nagyon sokáig. Sajnos a hullásomat sokáig nem mulasztotta, de láthatóan sok babahajam nőtt tőle és a hajnövekedésem is felgyorsította! Plusz a zsírosodás ellen is jó kis szer.
Azóta rengeteget javult a helyzet, a hajhullás mondhatni 100%ban elmúlt és már csak néha időszakosan tér vissza egy picit (ősz, tél). Szerintem ez a cucc rengeteget segített a helyzet javításán, és a rengeteg babahaj csak nőtt és nőtt. Mellette még rengeteg vitamint szedtem illetve a hajápolási szokásaimat radikálisan megváltoztattam (természetes, SLS-, parabén-, szilikonmentes). Nem csak ez, de a koffein nélküli testvére is bevált és mindig van itthon, hogy néha kúraszerűen bemasszírozzam.
És ünnepélyesen jelentem: oroszlánsörény azóta teljesen visszanőtt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 27.

És ünnepélyesen jelentem: oroszlánsörény azóta teljesen visszanőtt!

petra07

2020. január 16.

Nekem nagyon jól működik, sok babahajam bújt elő, amikor elkezdtem használni (kb. másfél hónapja, ez a második dobozom már). Most ennyi idő elteltével egyébként már nem annyira látványos, amit produkál, inkább szinten tartásnak érzem, mintha kicsit hozzászokott volna a fejbőröm. De mivel könnyű használni és ez az egyetlen hajszesz eddig, ami nem zsírosítja tovább az amúgy is zsíros hajamat, megkapja az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 16.

BoglarkaJozsa

2019. december 4.

kb 4-5 hónappal ezelőtt elkezdett hullani a hajam hol jobban-hol kevésbé.. mindent kipróbáltam amit csak lehetett (alpecin koffein sampon, Dm-es hajkapszula, sörélesztő, vastabletta, csalán sampon) semmi nem használt... kb másfél hete vettem meg a Helia esszenciáját, gondoltam teszek egy próbát... minden este befújom vele a hajamat (a hajmosási estéken kivéve akkor amúgy is sok féle kencét használ az ember) és szinte teljesen megállította azt a hajhullást, amit előtte semmi... most is szedek mellette béres szépségvitamint pl, de nem hinném, hogy az segített, hisz ezek előtte sem segítettek.. én megadom rá az 5 pontot, szerintem szuper :) az ára kicsit borsos, de úgy gondolom, hogyha valaki szokatlan hajhullást tapasztal hónapok óta (ami előtte nem fordult még elő, és egészségügyi probléma sem áll a háttérben), akkor annak megéri :)
Plusz pont, hogy nekem nem zsírosítja a hajamat, hanem még 1 nappal ki is tudom tolni a hajmosást.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 4.

Verena

2019. november 11.

Először a piros változatát használtam, ami be is vált. Rengeteg babahajam lett és elmúlt a hajhullásom. fél év kihagyás után megint kicsit hullani kezdett a hajam, úgyhogy gondoltam kipróbálom ezt a zöld verziót. Semmit nem tett. Nem lett babahajam, továbbra is ugyanúgy hullott a hajam. Nálam sajnos abszolút zéró.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 11.

Fabricia

2019. szeptember 29.

Praktikus kiszerelés, jó fújoka így könnyű eloszlatni. Szerencsére nem zsirosodik a haj tőle.
Hetekig használtam minden nap de semmi változás nem történt. Ugyan annyi hajam jött ki és új babahajakkal sem büszkélkedhettem:/
Sajnos az ára is elég borsos.
Kár hogy nekem nem vált be

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

Sajnos az ára is elég borsos.
Kár hogy nekem nem vált be

Brunettee

2019. szeptember 26.

Nekem sajnos nem vált be. Ez több mint valószínű, hogy nem a termék hibája, egyszerűen nem szerette a hajam. Pedig minden nap fújtam kitartóan. Nem volt brutális hajhullásom, inkább a magam megnyugtatására használtam. Az adagolása viszont tényleg jó és praktikus.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 26.

Rof

2019. szeptember 11.

A hajhullást elképesztően hamar drasztikusan csökkentette, új babahajakról még nem tudok beszámolni néhány hét használat után. Külön plusz pont, hogy nem zsírosodik tőle a hajam, sőt egy nappal még kitolta nálam a hajmosást. A kiszerelése praktikus, de valóban gyorsan fogy, ennek ellenére szerintem mégis megéri az árát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

Audry1

2019. szeptember 7.

Hajhullás miatt kezdtem el használni. Hetente kétszer használtam. Se nedves se száraz hajon nem hagyott zsíros érzetet. A korpasodas teljesen eltűnt, nem szárította a fejbőröm és ami a legfontosabb volt számomra, hogy 2-3 alkalom után a hajhullásom jelentősen csökkent! Sajnos annyira nem volt nekem sokáig elég és amint abbahagytam a használatát, a hajhullás sajnos visszatért. Ezért adnék egy erős 4 csillagot, de ezt leszámítva mindenkinek ajánlom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

juditkaa70

2019. szeptember 6.

2 éve túl vagyok egy súlyos betegségen. Kemoterápiás kezeléseken és sugárkezelésen túl ,aminek mellékhatása a hajhullás volt. Csak a hajmosás alkalmával volt észre vehető a hajhullásom,akkor elég nagy mennyiségben. Azért is vettem meg ezt az esszenciát a sok pozítiv vélemény alapján. Rögtön neki is estem hajat mosni,majd utána az esszenciával befújtam a fejbőröm,már az első használatával felére csökkent a hajhullásom mértéke. Száraz hajra is használtam a fejbőrömre,kicsit zsírosította a hajamat,de nem volt zavaró. Számomra valóban egy csodaszer volt! Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

Antioxidánsok: Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract

Közönséges párlófű. A wikipédia szerint összehúzó, epeműködést szabályzó és epehajtó, étvágyjavító, vizelethajtó, antibiotikus hatású és gyulladásgátló. A kozmetikumokban gyökerének, levelének és virágának a kivonatát is használják. A gyökér kivonata a CosIng besorolása szerint antioxidáns és szövetösszehúzó. Paula Begoun szerint a levél kivonat hatásos a hepatitis b vírus ellen és antioxidáns, azt azonban nem tudni, hogy van-e bármi előnye az összetevőnek a bőrön alkalmazva.

Gyermekláncfű vagy pittypang. Nem tudni mi célt szolgál a kozmetikumokban, de Paula Begoun szerint allergizáló hatása van.

Közönséges cickafark:

Az Ilicsi honlapja szerint vizes kivonatát, illóolaját bakteriosztatikus, antiszeptikus, gyulladásgátló hatása miatt érzékeny, rozáceás, zsír- és vízhiányos bőr ápolására használják. Flavonoidjai révén vérkeringést serkentő, sejttevékenységet élénkítő hatása miatt is előnyös alkalmazása a kozmetikai készítményekben.

Paula Begoun szerint azonban a cickafark kivonat nem olyan előnyös, ahogy azt az Ilcsi gondolja: kevés valódi kutatás utal arra, hogy valóban előnyös a bőr számára, de néhány kémcsőben végzett tanulmány szerint (in vitro) valóban van gyulladás csökkentő hatása. Más kutatások szerint azonban a cickafarknak bőrirritáló és fényérzékenységet okozó tulajdonságai is vannak. Összességében Paula Begoun mint kerülendő összetevőt jellemzi a cickafark kivonatot.

Közönséges dió. A kozmetikumokban mind a diófa levelét mind a magját, és a termés héját felhasználják. A diólevelek cseranyagokat, flavonoidokat, némi illóolajat tartalmaznak. A termés héjában a kezet erősen barnára festő naftokinon-származékok találhatók. A CosIng besorolása szerint a levélnek szövet összehúzó, tisztító, maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) és nyugatató hatása is van.

A Salvia Sclarea növény kivonata. Faggyútermelést szabályozó, szövetösszehúzó, nyugatató összetevő a CosIng besorolása szerint.