Helia-D Regeneráló Hajhullás Elleni Esszencia DM Kedvenc
Helia-D Regeneráló Hajhullás Elleni Esszencia DM Kedvenc

Helia-D

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 2490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: stilusnaplo, Módosítva: 2012. február 19.

Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Helia-d.hu, 2490 Ft

26 gondosan válogatott gyógynövény alkoholos oldata. Kizárólag természetes növényi összetevők alkotják, melyek a fejbőr egészséges működéséhez szükséges hatóanyagokat tartalmazzák. A koncentrátum összetevői mélyen behatolnak a fejbőrbe, közvetlenül a hajhagymáknál fejtik ki hatásukat. A fejbőr vérellátása fokozódik, így a hatóanyagok bejutása intenzívebb.

Ár: 2490 Ft , Eladó: Helia-d.hu
Ár: 2600 , Eladó: crystalline
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Kazincbarcika, fizetés: Postán maradó ajánlott levélként 685 Ft előre utalással

siss

2012. december 13.

4 hónapig használtam folyamatosan,tavasztól nyár végéig.Valamitől brutál módon elkezdett hullani a hajam,nagy reményeket fűztem hozzá,de a hatás elmaradt.Az összetétele alapján azt hittem megtaláltam a tutit,de nem.Mondjuk lehet valami hormonális gubanc miatt kezdett hullani,szóval nem a termék hibája,hogy nem állította meg.De azért valahogy valamiféle hatást vártam volna.A mennyiségéhez képest drága is.Nem hinném,hogy újra beruházok rá,azóta találtam mást,ami viszont bejött.Minden ember más és más,nem lehet próba nélkül következtetéseket levonni.Ettől függetlenül jó kis cucc ez,főleg azoknak,akiknek beválik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 13.

Tettix

2012. november 21.

A férjem használta ezt a készítményt, és láthatóan több haja lett tőle elöl a homlokán. Sajnos mostanában nem kaptunk sehol, és kicsit már kezd is látszani, hogy megint fogy a haja. Tudja valaki, hol lehet beszerezni?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 21.

Trixi

Korcsoport: >54
2012. november 13.

3 flakont használtam el belőle kúraszerűen, de őszíntén szólva nem láttam változást a hajam állapotában. Kellemes volt bemasszírozni a fejbőrömbe, tűrhető az illata, ártani nem árt, de mást nem tudok mondani róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. november 13.

Eduska

2012. november 10.

Biztos jó lenne, ha nem fogyna el egy hét alatt, ha minden nap használja valaki.
Nekem sajnos napi egyszeri használat mellett egy hétig bírja egy flakon és így nem valami olcsó mulatság.
3 hétig tudtam használni, aztán váltottam a jóval olcsóbb Stellára, kíváncsi vagyok, az milyen hozzá képest.
Egyébként nagyon szerettem, kellemes volt az illata, nagyon megindultak tőle a babahajaim, a zsírosodást is csökkentette, ritkábban kellett hajat mosnom, A hajhullás ez alatt a 3 hét alatt semmi sem csökkent, de ezt nem is vártam tőle ennyi idő alatt, mert a tájékoztató is 2-3 hónapot ír.
Az ára miatt levonok egy csillagot:(

Frissítés:
Levonok még pár csillagot, ugyanis mióta lecseréltem a Stella Herba vitára és használom a Gerovital sampont, végre elkezdett csökkenni a hajhullásom...ellenben amíg ezt használtam semmi változás, sőt talán még jobban is hullott.. az ára pedig a többihez képest nagyon brutál..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 10.

Az ára miatt levonok egy csillagot:(

Frissítés:

Edina1986

2012. október 5.

Mivel sokan jó véleménnyel vagytok róla, én is vettem egyet, de még csak pár napja használom, ugyhogy még nem tudom mennyire hatásos, mindenképpen pozitív hogy jó a kiszerelése, szép a csomagolása, gyógynövényes az illata, de nem büdi, kiváncsi leszek milyen gyorsan fogy el, és hogy mennyire használ majd. Más hajhullás elleni cuccokhoz képest nem rossz az ára, most még közepesre csillagozom, aztán késöbb még updételek:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 5.

svivko

2012. július 24.

Apukám használja, kb egy hete, nagy változást így nem is várhatunk. Viszont egy merész pillanatomban este fújtam a hajtövemre, de a 3. spriccnél megálltam, mert elkezdte marni a fejbőrömet, éreztem, ahogy csurog le, úgy talál újabb bőrterületet, amit jól szétcsíphet. Pedig megnéztem, és nem volt seb, se pirosság ott.
Az összetevői viszont szépek, de azt hiszem nem való érzékeny fejbőrűeknek, ez egy nagyon rossz tapasztalat volt nálam.
A szaga erős, gyógynövényes, a kiszerelés pedig praktikusnak tűnik, de hosszú hajú nőknek kicsit macerásabb, mint ahogy elképzeljük.
3000 Ft-ért (amit most a neten találtam) megéri az árát.
Szerintem apa oda van érte, ezért kap négyest.

Le kell vennem egy csillagot, mert több hónap használat után sem segített neki. Azt hozzátette ugyan, hogy gyorsabban nő a haja, de ugyanúgy kopaszodik. Viszont már úgy hozzánőtt, nincs szivem levenné még egy csillagot. Van belőle itthon 2, a telken is , és szerintem az anyósülésén is van egy be biztonsági-övezve, hogy ne essen baja. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 24.

3000 Ft-ért (amit most a neten találtam) megéri az árát.
Szerintem apa oda van érte, ezért kap négyest.

vivuss87

2012. július 19.

most tudom igazán elmondani, milyen hatásos. Rendszeres használat mellett (heti legalább 3) a hajamat volt, hogy 2,5 hét után be kellett festeni, mert 1cm-es lenövésem volt. Most kihagytam egy kis időt, nem használtam, és már 3,5 hete nem festettem be a hajam és még mindig nincs 1cm lenövés. Azt hiszem ez mindent elárult. Rengeteg babahaj, és dús hajkorona. Persze mellette heti legalább 1x ricinus+argán+olíva+kókusz olajos hajpakolás. Csodaszer, tényleg:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 19.

Corra

2012. június 24.

Fantasztikusan minőségi összetevői vannak és hatásos is, igaz, legalább két, inkább három flakont kell rászánni, és nem árt mellé vitaminokat is szedni a hajhullásra. Van olyan jó szerintem, mint a Varga hajcsepp vagy a Dr. Immun hajcsepp, csak sokkal könnyebb használni a kiszerelésének köszönhetően.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 24.

ancsika

2012. május 29.

1 hónapig használtam minden nap.Megvoltam vele elégedve.Kevesebb volt a kihullott hajszál,szinte már csak pár szál.(Elötte fél marékkal szedtem össze.Már nem is fűrdés közbe mostam a hajam,hanem elötte,mert nagyon zavart az állandó,rámragadt sok hajszál).

2012.05.29.
Kipróbáltam még pár hajszeszt,de visszatértem ehez a termékhez.Most ezt használom,és mellé vitamint szedek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 29.

2012.05.29.

rozsaszonja

2012. május 3.

Rengeteg babahajam lett tőle, úgyhogy még a vashiányomnak is adott egy taslit.:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 3.

Antioxidánsok: Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract

Közönséges párlófű. A wikipédia szerint összehúzó, epeműködést szabályzó és epehajtó, étvágyjavító, vizelethajtó, antibiotikus hatású és gyulladásgátló. A kozmetikumokban gyökerének, levelének és virágának a kivonatát is használják. A gyökér kivonata a CosIng besorolása szerint antioxidáns és szövetösszehúzó. Paula Begoun szerint a levél kivonat hatásos a hepatitis b vírus ellen és antioxidáns, azt azonban nem tudni, hogy van-e bármi előnye az összetevőnek a bőrön alkalmazva.

Gyermekláncfű vagy pittypang. Nem tudni mi célt szolgál a kozmetikumokban, de Paula Begoun szerint allergizáló hatása van.

Közönséges cickafark:

Az Ilicsi honlapja szerint vizes kivonatát, illóolaját bakteriosztatikus, antiszeptikus, gyulladásgátló hatása miatt érzékeny, rozáceás, zsír- és vízhiányos bőr ápolására használják. Flavonoidjai révén vérkeringést serkentő, sejttevékenységet élénkítő hatása miatt is előnyös alkalmazása a kozmetikai készítményekben.

Paula Begoun szerint azonban a cickafark kivonat nem olyan előnyös, ahogy azt az Ilcsi gondolja: kevés valódi kutatás utal arra, hogy valóban előnyös a bőr számára, de néhány kémcsőben végzett tanulmány szerint (in vitro) valóban van gyulladás csökkentő hatása. Más kutatások szerint azonban a cickafarknak bőrirritáló és fényérzékenységet okozó tulajdonságai is vannak. Összességében Paula Begoun mint kerülendő összetevőt jellemzi a cickafark kivonatot.

Közönséges dió. A kozmetikumokban mind a diófa levelét mind a magját, és a termés héját felhasználják. A diólevelek cseranyagokat, flavonoidokat, némi illóolajat tartalmaznak. A termés héjában a kezet erősen barnára festő naftokinon-származékok találhatók. A CosIng besorolása szerint a levélnek szövet összehúzó, tisztító, maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) és nyugatató hatása is van.

A Salvia Sclarea növény kivonata. Faggyútermelést szabályozó, szövetösszehúzó, nyugatató összetevő a CosIng besorolása szerint.